Miloan
1-30 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.6%повторный кредит
12 000 Перший кредит,
15 000 повторный кредит.
miloan vbkjfy
Рейтинг 4,3/5 Oснован на 10 отзывов пользователей.
Високий рівень схвалення!

Милоан відгуки та вся інформація про компанію1

+38 (044) 337 36 67
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.6% на день
Сума позики
12 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Оформити кредит
 1. Що таке Мілоан Кредит
 2. Процентні ставки по кредиту в Мілоан
 3. Контактні дані Мілоан Україна
 4. Мілоан кредит онлайн – переваги МФО
 5. Недоліки кредитування в Miloan / Мілоан
 6. Як отримати онлайн кредит Мілоан – покрокове керівництво
 7. Промокод на кредит Мілоан – що це таке
 8. Як погасити кредит Мілоан – способи погашення
 9. Позика в Мілоан – прострочення, її наслідки

Що таке Мілоан Кредит

З мікрофінансової організацією Мілоан взяти кредит онлайн не важко. Компанія пропонує оформити позику всього за кілька хвилин. Це відмінний спосіб отримати додаткові гроші в борг, щоб зробити велику покупку, вирішити фінансові проблеми, оплатити послуги або подорож.

МФО успішно працює на ринку України з 2016 року. Від громадян, які брали кредит Мілоан, відгуки переважно позитивні. Клієнти фірми відзначають чуйність і лояльність співробітників, високий рівень сервісу і якості обслуговування. Для отримання позики знадобиться мінімум документів. Розгляд заявки займає не більше п'ятнадцяти хвилин.

Постійні клієнти Мілоан другий кредит оформляють з урахуванням певних пільг, які з кожним наступним зверненням збільшуються. Компанія має всі необхідні документи, свідоцтво про реєстрацію. Бажаючим отримати кредит онлайн, Мілоан пропонує детально ознайомитися з інформацією про організацію на офіційному сайті.

Процентні ставки по кредиту в Мілоан

Процентна ставка – ключовий параметр при виборі кредитора. Мілоан кредит в Україні займає лідируючі позиції по популярності серед населення завдяки лояльній ставкою. При оформленні першої позики клієнт отримує пільгові умови кредитування – ставку 0.01%. При наступних зверненнях ставка зростає до 2%, суму переплати для постійних клієнтів дозволяють отримати акції, програми лояльності, промокод Мілоан.

Сума

Розмір переплати

Ставка по кредиту

Першу позику 1000 грн.

1 грн.

0.01%

Повторний кредит 1000 грн. на 10 днів

200 грн.

2.00%

Повторний кредит 2000 Грн. на 10 днів

400 грн.

2.00%

Повторний займ 4000 грн на 10 днів

800 грн.

2.00%

Контактні дані Мілоан Україна

Організація не має відділень – всі співробітництво здійснюється через інтернет сайт. Задати питання представнику компанії можна через форму зворотного зв'язку. Служба клієнтської підтримки доступна з 8-00 до 20-00.

Адреса організації

04107, місто Київ, вулиця Багговутівська, будинок 17-21.

Реквізити Мілоан онлайн кредит

40484607

Мілоан номер телефону

+380443373667

Адреса електронної пошти

[email protected]

Мілоан кредит онлайн – переваги МФО

Клієнти організації часто залишають позитивні відгуки про Мілоан. За роки своєї роботи вона зарекомендувала себе, як стабільна, надійна фінансова компанія. Серед основних переваг виділяють:

 • Зручний інтерфейс сайту;
 • Не потрібно вносити заставу;
 • Взяти кредит в Мілоан можуть клієнти з поганою кредитною історією;
 • У Мілоан погасити кредит можна різними способами;
 • Чи не знадобиться поручитель;
 • При частковому, дострокове погашення позики не стягується додаткова комісія;
 • Для отримання грошей в борг не доведеться їхати до відділення;
 • Кредит на карту в Мілоан можуть отримати студенти, які не працевлаштовані офіційно клієнти, пенсіонери.

На фінансовому ринку України постійно з'являються нові МФО, надійність яких викликає сумніви. Miloan – це перевірена фірма. Вона працює понад п'ять років з громадянами країни, допомагаючи їм вирішити фінансові труднощі.

Недоліки кредитування в Miloan / Мілоан

Зручний Мілоан кредит онлайн на карту – це легкий спосіб отримати потрібну суму грошей в борг у найкоротші терміни. Однак деякі відгуки про Мілоан досить негативні. У більшості випадків проблеми виникають у людей, які порушили умови договору, не повернули в строк встановлену суму. Недоліки організації:

 • На сайті Мілоан вхід в особистий кабінет займає багато часу;
 • Онлайн підтримка через чат відсутня;
 • Співробітники фірми можуть дзвонити родичам, друзям для перевірки інформації, зазначеної в анкеті потенційного клієнта.

У Мілоан реструктуризація не доступна, зате фахівці пропонують пролонгацію кредиту. Для цього в будь-якому випадку потрібно частково сплатити борг – процентну частину, тоді виплата тіла кредиту буде перенесена на обумовлений термін. Оформити пролонгацію Мілоан кредит в особистому кабінеті досить просто, але фірма може відмовити клієнту.

Як отримати онлайн кредит Мілоан – покрокове керівництво

Перед тим, як зайти в Мілоан особистий кабінет, необхідно пройти реєстрацію. Спочатку потрібно вказати суму кредиту і термін кредитування на калькуляторі. Поруч з'явиться інформація про розмір переплати.

Після натискання кнопки «Отримати гроші » система переходить до реєстрації в Мілоан - вхід в кабінет для нового клієнта здійснюється після введення інформації про себе. Постійні користувачі вибирають на сайті Мілоан Мій кабінет і відразу приступають до оформлення заявки.

Після того, як на сайті Мілоан створений особистий кабінет, вхід здійснюється за допомогою обраного пароля. Перед тим, як перевести кредит онлайн на карту Мілоан пропонує користувачеві заповнити спеціальну форму, прикріпити відскановані копії документів. На розгляд заявки знадобиться не більше п'ятнадцяти хвилин.

Промокод на кредит Мілоан – що це таке

Отримати спеціальний код можна через розсилку по електронній пошті або акції. Промокод на Мілоан може бути разовий або багаторазового використання. Він дозволяє скористатися знижкою за процентною ставкою, збільшити доступну суму позики або продовжити термін кредитування. Як отримати Мілоан кредит промокод:

 • Через соціальні мережі;
 • У газетах і журналах;
 • Поштою.

Активувати код необхідно до моменту подачі заявки, після вказівки суми і терміну кредиту. Попередньо користувач повинен виконати вхід в Мілоан або пройти реєстрацію.

Як погасити кредит Мілоан – способи погашення

Існує два способи погашення позики - клієнт може використовувати готівку або скористатися банківською картою. При оплаті кредиту на Мілоан готівкою користувач використовує термінал ПриватБанку, відділення Нової Пошти або термінали самообслуговування.

Щоб внести кошти на рахунок, не виходячи з дому, потрібно зайти в кабінет Мілоан або провести оплату через Приват 24.

Компанія надає можливість погашати заборгованість, не виконуючи вхід в Мілоан кабінет, слідуючи інструкціям. Допускається використання карти будь-якого банку України.

Позика в Мілоан – прострочення, її наслідки

Перш ніж взяти кредит на Мілоан, слід оцінити свої фінансові можливості. Якщо клієнт не виплатить встановлену суму в термін, до нього будуть застосовані штрафні санкції. На початковому етапі співробітники телефонують боржникові, його родичам і знайомим. При відсутності реакції кредит в Мілоан буде переданий колекторам.

 

Взяти позику
Оцініть сервіс Miloan
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про Miloan
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Miloan
user-avatar
В прошлом месяце появилась возможности приобрести качественный и надежный велосипед о котором давно мечтал за нормальную сумму. Не хватало 4 тысяч гривен в тот момент. Поэтому стал искать в интернете, где бы занять их под нормальные условия и быстро. В итоге обратился сюда, после чего на карточку пришли средства. Вернул все в срок, проблем не возникло. Итогом доволен.
user-avatar
С милоаном я сотрудничаю уже давно. Первый займ здесь под ноль процентов, а дальше можно брать здесь займы по скидкам на промокодах(найти их не проблема:просто вбейте в гугл,, милоан промокод"). Суммы я беру небольшие, но если что, то здесь есть пролонгации на 3,5 или 15 дней. Главное не брать большие суммы, если не уверены в том, что сможете вовремя вернуть.
user-avatar
Делал ремонт в квартире и немного не рассчитал по финансам. Чтобы закончить все работы решил взять кредит. Планировал подавать заявки в несколько МФО, сразу зарегистрировался в Miloan, заявку на 5000 гривен одобрили моментально. Деньги перечислили на карту быстро. Первый кредит под 0,01%, отдал вовремя и практически ничего не переплатил. Буду обращаться ещё, если появится потребность.
user-avatar
3 раза брал кредит на Миолан, очень понравилось, что необходим минимальный пакет документов, а также не требовалось посещать офис. Деньги пришли на карту практически сразу же после оформления кредита. Старался погашать быстро, процент был минимальный. Очень выручают в момент, когда деньги заканчиваются и очень нужны. Я не любитель брать кредиты, но если буду брать - то только здесь
user-avatar
Чем хороша эта МФО, что здесь можно получить микрозайм, даже если у тебя не слишком хорошая кредитная история, это мягко говоря. Брал здесь уже три раза и в принципе доволен. Да, проценты здесь немаленькие, но я стараюсь брать на неделю, максимум на две, чтобы меньше набегало. Также отмечу хорошую оперативность при оформлении и минимальный пакет документов, которые нужны для этого. Короче говоря, нормальная контора, главное погашать вовремя.
user-avatar
Мне в принципе нравится Miloan, уже три раза здесь кредиты оформлял. Нормальная процентная ставка, достаточно быстрое оформление, всё делается удобно онлайн, так что ехать никуда не нужно, а потому и минусов не вижу. Порекомендовать могу, но без фанатизма. Еще откровенно негативных отзывов читать не приходилось, так что Miloan себя пока в положительном ключе проявляет.
user-avatar
На днях оформил здесь кредит на сумму 5000 гривен. Остался действительно очень доволен, так как кредит получилось оформить быстро, процентная же ставка меня особенно порадовала. В общем, к сервису претензий нет, сюда можете спокойно обращаться, никаких трудностей быть не должно. Не перехваливаю, но рекомендую, так как у нас маловато возможностей быстро оформить нормальный кредит.
user-avatar
Хороший сервис. Около месяца назад, брал кредит на покупку духовки, почти четыре тысячи гривен. Понравилось, что есть возможность продления кредита. И нет необходимости в залоге, или поручительстве. Возвращал деньги с помощью платежного терминала ПриватБанка, удобно. В целом, осталось хорошее впечатление о сервисе. Когда возникнет необходимость, обращусь снова.
user-avatar
МФО Miloan порекомендовал мой товарищ, когда мне срочно понадобились деньги. Сразу хочу отметить, что на регистрацию и оформление заявки у меня ушло минут 15, не больше. Приблизительно столько же понадобилось, чтобы получить одобрение на займ, и уже через сейчас необходимая сумма поступила на мою банковскую кварту. Ну и самое интересное, так как кредит у них я брал в первый раз, то процентная ставка составила всего лишь 0,01% в день, то есть практически даром.
user-avatar
Я искал где взять денег в долг, в результате подал заявку в компанию "Miloan" на 5000 гривен. Её одобрили быстро, после подписания договора мне сразу перечислили деньги на карту. Условия по кредиту выгодные, всё отлично, рекомендую.
user-avatar
Брали здесь кредит 5000. Сравнить не с чем, так каб это первый подобный опыт. В принципе, все понравилось, немного высокая процентная ставка, но так практически везде. Оформляется все очень быстро, через 15 минут после заполнения заявки деньги были на счету. Закрыла кредит во время, не пролонгировала. Очень удобный личный кабинет. Если возникают вопросы, всегда можно связаться с менеджером, реагируют быстро.
user-avatar
Одним из осовных соучредителей компании согласно официального госреестра является некто Амитан Алексей Геннадиевич, житель Донецка. Не берите займы у этой сепаратистской фирмочки, не давайте им зарабатывать деньги, которые потом убивают наших украинских ребят на фронте.
user-avatar
Добрый день, Владимир! не рекомендуем вам указывать в целях кредита: "погашение другого кредита" 98% таких заявок будут автоматически отклонены банком. Исправить кредитную историю, вы можете путем активного пользования банковских продуктов, например, можете получать пенсию на карту ПриватБанка, делать небольшие отчисления в копилку и так далее. Если банки отказывают, советуем Вам обратиться в МФО - они намного лояльнее подходят к вопросу кредитной истории, а так же предлагают своим новым клиентам такой приятный бонус, как первый займ под 0%
user-avatar
Да я в чорном списке банков и по вине банка так как банк не перещитал льготный кредит для военных, теперь не могу исправить кредитную историю банки не дают кредита и все отказывают хотя в строке для каких целей кредит, для погашения другого кредита . Как исправить кредитную историю военному человеку пенсионеру?
На жаль, зараз перехід на сайт Miloan заблоковано. Можливо, вам підійдуть такі сервіси:
до 12 000 грн
под 0,01%
Перейти
до 12 000 грн
под 0.01%
Перейти
до 12 000 грн
под 0.01%
Перейти
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику