Мікрозайм онлайн на карту

Зміст:

 1. Хто може оформити мікропозику онлайн?
 2. Мікропозики: Переваги оформлення онлайн
 3. Де можна отримати онлайн мікропозику?
 4. Як перевірити надійність мікрофінансової організації?
 5. Покрокове отримання мікропозики онлайн
 6. Як розрахувати суму переплати мікропозики?

На видачу мікропозики на суму від 200 до 15 000 гривень спеціалізуються мікрофінансові організації, які зацікавлені в регулярному поповненні клієнтської бази. Специфіка МФО полягає в тому, що гроші можна отримати в стислі терміни, дистанційним способом, тобто через інтернет.

У МФО кредитуватися можуть всі, від студентів до громадян пенсійного віку. Форма на отримання позики заповнюється на сайті організації. Відповідь приходить через смс, електронного листа або через зворотний дзвінок від менеджера компанії.

Займаючи гроші в МФО, ви можете управляти своїми фінансами через інтернет або телефон, закачавши безкоштовний додаток організації. Чи не залишаючи дому і робочого місця, кожен житель України може з легкістю отримати гроші в борг, а повернути їх при першій нагоді.

Акція від Ccloan
"Кредит під 0,01%" для всіх нових клієнтів!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
До 3000 грн з максимальною знижкою на перший кредит!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 12 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Гроші на карту під 0,01%
Процентна ставка
0,01% - 1.8% на день
Сума позики
10 000 - 12 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перший кредит під 0,01%
Процентна ставка
0,01 - 1,9% на день
Сума позики
10 000 - 10 000 грн
Термін
5 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Європейська компанія!
Процентна ставка
2,2 - 2,2% на день
Сума позики
4 000 - 10 000 грн
Термін
7-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Займ онлайн за номером телефону
Гроші Всім
Процентна ставка
1.9 - 1.9% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
65 - 365 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Вигравайте один з трьох грошових подарунків в розмірі 8000 грн.
Процентна ставка
0.5 - 2% на день
Сума позики
5 000 - 15 000 грн
Термін
1 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку, готівкою
Отримуєш в 3 рази більше ніж очікуєш «0% 0% 0%»
Процентна ставка
0.01 - 1.79% на день
Сума позики
7 000 - 30 000 грн
Термін
1-60 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Хто може оформити мікропозику онлайн

мікропозика онлайн доступні українцям, які можуть надати копії документів, що підтверджують особу (паспорт, в деяких випадках військовий квиток, пенсійне посвідчення), ІПН іноді мікрофінансові організації можуть попросити надіслати їм ряд документів у відсканованому вигляді. Іноді в компаніях, при заповненні заявки потрібно вказати місце роботи. Доводити свій щомісячний дохід, не буде потрібно ні в одній з організацій. Комерційні фінансові установи надають позичальникам привабливі кредитні програми і умови, наприклад новим клієнтам може бути доступний кредит під 0%.

Для отримання мікропозик на карту вам буде потрібно банківська карта. Причому картка може належати будь-якому українському банку. МФО не роблять винятки і переводять гроші на кредитки або дебетні карти будь-яких фінансових установ країни. Від найменування банку буде залежати тільки швидкість приходу грошей.

До позичальників вимоги максимально м'які: вік 18 років, наявність паспорта. В анкеті необхідно вказати правдиву інформацію, а також відповісти на додаткові питання оператора. У деяких випадках, якщо сума мікропозики від 5000 гривень, кредитори можуть попросити контактний номер когось із родичів. Однак, КІ не розглядається. Гроші можуть видати навіть при наявності декількох активних кредитів в інших організаціях.

Основний відсоток українців, що навіть не мають офіційного доходу, можуть отримати невеликий позику на карту від МФО. Так само стати позичальником мікрофінансової компанії можна маючи низький кредитний рейтинг і незакриті заборгованості.

Однак, є категорія позичальників, яким буде відмовлено:

 • вік менше 18 років або старше 65 років;
 • відсутність українського громадянства;
 • помилки в заповненні реєстраційної форми.

Якщо ви не потрапляєте під ці категорії і вірно заповнили анкету заявника, то отримати мікропозики онлайн для вас не буде проблемою. Подати заявку на гроші, може будь-хто, проживає навіть у віддалених куточках України, де не працюють філії та представництва фінансових компаній. Нікуди не треба їхати. Весь процес проходить дистанційно. Потрібно тільки пройти стандартну реєстрацію на сервісі, вибрати потрібну кількість коштів і занести в поля анкети достовірну інформацію, без помилок.

Переваги оформлення мікропозик онлайн

мікропозик онлайн надають недержавні банки, а комерційні компанії, які часто кредитують населення через інтернет. Тому, вся процедура щодо прийняття рішення і нарахування грошей максимально стиснута. В якості підтвердження наміру взяти суму в борг, не потрібно ставити підпис в договорі, для цього використовується реєстраційний код, в рідкісних випадках, співробітники МФО запрошують в офіс для підписання договору та повторного анкетування, якщо мова йде про мікропозик готівкою.В основному, компанія здійснює перевірку даних, без присутності заявника, після чого гроші нараховуються на карту.

Доступний ліміт, залежить умов обраного сервісу. В середньому МФО видають від 500 до 10 000 гривень. Позика надається на термін мінімум 5 днів.

Плюси віддаленого кредитування через інтернет:

 • Підписання кредитного договору за допомогою електронного підпису;
 • Не потрібно дотримуватися зайвих формальностей. Для отримання вам потрібно тільки паспортні дані та номер ІПН;
 • Можливість самостійно проаналізувати умови декількох МФО;
 • Самостійний розрахунок переплати за допомогою онлайн калькулятора (він знаходиться на головній станиці фінансової компанії);
 • Позичальник самостійно вибирає суму, час повернення грошей, а також розраховує вартість використання кредитних коштів (для цього потрібно вбити дані в калькулятор сервісу). МФО не нав'язують клієнтові додаткових страховок і прихованих комісій, якщо подібне не передбачається договором;
 • Можливість подачі заявки в цілодобовому режимі;
 • Сервіси з мікрокредитування працюють в режимі нон-стоп. При першому зверненні, час від подачі заявки до нарахування грошей займає близько 20 хвилин. При повторному зверненні, в разі успішного погашення першого боргу, час до нарахування грошей скорочується до 3-5 хвилин;
 • Гроші можуть бути переведені в будь-яку точку України за короткий термін. Також оформити заявку можна навіть з найменших населених пунктів країни;
 • Можливість погашення через інтернет, будь-якою картою, навіть за межами країни;
 • Будь-яка мета;
 • МФО не вимагають пояснень щодо мети кредитування. Витратити отримані гроші можна куди завгодно: на закриття іншого кредиту, подорож і т.д.

Де можна отримати онлайн мікропозику

Наведемо список організацій, де онлайн мікропозики видають за 10 хвилин на 10 000 гривень:

 1. Mycredit. Новим клієнтам доступна сума в 3 000 гривень під 0%. Постійна система підвищення суми кредиту і відмінна програма лояльності. А так же постійні акції, розіграші iphone і інших призів.
 2. Moneyveo. Перший кредит видається до суми 3 500 гривень. При повторному зверненні можна розраховувати на 10 000 гривень. Для новачків діє акція - кредит під 0,1%.
 3. SOS Credit. Діє програма лояльності, що надає кредит зі знижкою в 50 відсотків. Для нових клієнтів, ставка складе до 1% в день від суми. Заявка схвалюється моментально. Пролонгації необмежені.
 4. Море Грошей. Постійний клієнти отримують суму до 10 000 гривень за лічені хвилини. Відсутні приховані платежі. Передбачена пролонгація терміном на 1 рік.
 5. Бистрозайм. До 16 днів, 0% по кредиту. Оплата за фактом за використані дні кредиту.
 6. Простозайм. Ніяких довідок, гроші нараховуються за 10 хвилин. Термін погашення 100 днів, з виплатою кожні 2 тижні фіксованого відсотка.

Отримати за лічені хвилини 10 000 гривень також можливо в CREDIT365, КЛТКРЕДИТ,CREDITKASA і інших МФО.

Як перевірити надійність мікрофінансової організації

Перевірити надійність фінансової організації, можна за інформацією, відкритою до публічного доступу:

 1. Реєстрація МФО. Про надійність компанії може сказати наявність необхідних документів, що підтверджують право займатися фінансовою діяльністю.
 2. Гарантії. Відповідальність фінансової організації перед клієнтом вказується в договорі. Також в документі має прописуватися: фіксована ставка, відсоток штрафної санкції за простроченої платіж, можливість дострокового погашення і продовження договору.
 3. Відгуки позичальників. За відгуками клієнтів, які позичали гроші в МФО, можна судити про безпеку компанії і вигідності пропонованих кредитних пропозицій.

Покрокове керівництво отримання мікропозик онлайн

 • Вибираєте з наданого списку сервіс, в якому ви хочете отримати гроші.
 • Визначаєтеся з розміром позики і часом погашення.
 • Відповідаєте на всі запитання анкети, обов'язково вказуючи діючий номер мобільного, який буде необхідний для захисту входу в ваш особистий кабінет.
 • Відправляєте заявку, підтвердивши номер через смс.
 • Відзначаєте бажаний спосіб отримання грошей (на карту, електронний гаманець, готівкою кур'єром, через касу МФО).
 • Чи очікуєте рішення по заявці.

Як розрахувати суму переплати мікропозик

Розрахувати суму переплати можна самостійно. У МФО, ставка коливається від 0,01 до 6% в місяць. При використанні запозичених коштів, необхідно дотримуватися графіку виплат, повертати гроші в строк. У разі порушення платіжного графіка, нараховується неустойка, розміром не більше 10 відсотків від суми запозичених грошей. При частих простроченнях, МФО можуть передати інформацію в єдине Бюро по кредитних історій українців. Після занесення до реєстру боржників, справа кредитоотримувача може бути передано колекторам.

Терміни погашення заборгованості прописані в договорі, який укладає позичальник з кожної конкретної організацією. Перед укладенням договору, рекомендується ознайомитися з Умовами отримання мікропозик. Також, рекомендується в разі неможливості внести гроші вчасно, зв'язуватися з МФО, але ні в якому разі не припиняти зв'язок.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику