30 Днів мобільного буму! Отримуй знижку 35% в Android додатку MyCredit. 30 Днів мобільного буму! Отримуй знижку 35% в Android додатку MyCredit. - by , 2019-04-10
0
01.11.2018

30 Днів мобільного буму! Отримуй знижку 35% в Android додатку MyCredit.

Знижка MyCredit інтернет-кредит
Акція від Ccloan

У наш час технології не стоять на місці і з кожним днем ​​з'являються все нові гаджети, додатки і тому подібні речі, які роблять наше життя зручніше і комфортніше. Мобільні додатки добралися і до сфери мікрокредитування. Вже сьогодні їх можна встановити на свій смартфон і користуватися собі на втіху. Все стало набагато простіше, тепер не потрібно відвідувати відділення компаній, нести туди документи і довідки, вистоювати черги, просто відкрийте програму і укладіть строковий онлайн кредит всього за кілька хвилин.

Один з найпопулярніших на сьогоднішній день онлайн-сервісів мікрокредитування МайКредіт розробив новий додаток для Android, яке зробило його послуги ще більш доступними для всіх верств населення України. Нові та старі клієнти сервісу, встановивши його на свій телефон мають реальну можливість не тільки швидко оформити інтернет-кредит, але і отримати на нього істотну знижку.

Зручне і стильне додаток більшою мірою створено для спрощення оформлення і отримання грошей через кредит. Адже в умовах термінової необхідності фінансової допомоги дуже важко швидко зорієнтуватися, вибрати потрібну МФО і відповідні умови. Так завдяки мобільному додатку для Android від MyCredit кожен бажаючий може швидко і просто отримає необхідні кошти навіть не виходячи з дому. Щоб отримати швидкий позику вам знадобитися:

  • скачати на свій пристрій додаток,
  • ввести необхідну суму і терміни користування,
  • внести паспортні дані,
  • номер ІПН та банківської карти,
  • дайте відповідь на прості питання в анкеті,
  • через 5 хвилин отримаєте гроші на вашу карту.

Клієнтами МФО може стати кожен громадянин України віком від 18 років, включаючи людей пенсійного віку, студентів, безробітних та осіб з поганою кредитною історією. Скориставшись один раз послугами даної МФО ви стаєте її постійним клієнтом, і отримуєте реальну можливість отримати до 10000 гривень на карту за 5 хвилин. Вагомою перевагою співпраці з вищезгаданим онлайн-сервісом є акції та знижки на позикові кошти.

На честь запуску нового Android-додатки компанія MyCredit дарує знижку 35%! З 18 жовтня по 20 листопада 2018 року всі користувачі, беручи кредит через додаток, отримують гарантовану знижку в 35%. Учасниками акції стають як нові (з 2-го кредиту), так і постійні клієнти компанії.

На цьому сюрпризи не закінчуються! Напередодні свята Halloween МайКредіт сховав промокод зі знижкою до 70% на своєму сайті. Шукайте монстрів на сторінці МФО і отримуйте промокодом на оформлення нових позик. Піймавши більше монстрів ви маєте можливість оформити більше кредитів зі знижкою. Кожен промокод може бути використаний тільки для одного позики.

Не пропустіть шанс отримати реальну фінансову допомогу з гарантованими подарунками та акційними пропозиціями. Детальну інформацію про діючі акції читайте на нашому сайті.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику