Програма лояльності SOS Credit Програма лояльності SOS Credit - by , 2019-04-10
4 4stars
1
25.09.2018

Програма лояльності SOS Credit

Програма лояльності SOS Credit

У наші дні ринок мікрокредитування в Україні розвивається з величезною швидкістю. Число конкуруючих між собою компаній зростає з кожною хвилиною. Прагнучи продати свої послуги більшої аудиторії, вони роблять самі різні маркетингові дії. Так у багатьох мікрофінансових організаціях з'явилися програми лояльності для залучення нових і придбання постійних клієнтів. Дуже вигідну і цікаву систему знижок для всіх своїх позичальників розробила компанія SOS credit. Вона складається з восьми етапів і передбачає поступове збільшення відсотка знижки. Щоб взяти участь в цій програмі потрібно бути клієнтом даної організації. Право стати клієнтом має кожен громадянин України, який досяг повноліття, при цьому необхідно мати діючий паспорт, ідентифікаційний код, номер телефону, банківської карти на своє ім'я та адресу електронної пошти. Потім потрібно зареєструватися на сайті сервісу, заповнити анкету і взяти кредит двічі.

Сервіс працює в режимі 24/7 і надає свої послуги в будь-який зручний для вас час. Розгляд заявок позичальників відбувається автоматично і вже через 5 хвилин після відправлення анкети відповідь прийде в смс-повідомленні або на електронну пошту, вказану вами. У разі позитивної відповіді кошти надходять на рахунок позичальника. Слід зазначити, що отримати кошти можна тільки на карту банку. Виконуйте всі умови договору в термін і після погашення другої позики ви можете стати учасником програми лояльності.

Восьмиступінчастою система знижок SOS credit є покрокові збільшення відсотка, починаючи з 15 до 50%. Для того, щоб взяти кредит за програмою лояльності необхідно пройти авторизацію в особистому кабінеті, вказати бажану суму, а також термін виплати. Дисконт розраховується автоматично, виходячи з ваших даних і застосовується до остаточної суми виплати. Після цього заявка також надходить на розгляд, і в разі позитивної відповіді гроші зараховуються на карту зазначену вами в особистому кабінеті.

Перший етап передбачає 15% знижки. Повертаючи кожний наступний позику вона буде збільшуватися на 5%. Постійні клієнти, які виконали всі умови компанії зможуть заощадити до 50%.

Всю інформацію про поточний стан накопичених балів можна дізнатися в особистому кабінеті. Зверніть увагу, що тільки все вчасно виконані умови позики дають вам право на участі і отримання дисконту.

У разі відсутності можливості погашення позики в зазначений у договорі термін організація пропонує скористатися послугою пролонгації, завдяки якій можна збільшити період виплати без штрафів і псування кредитної історії.

Скористайтеся позикою під низький відсоток прямо зараз.

 

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику