Більше кредитів - більше шансів Більше кредитів - більше шансів - by , 2019-04-10
4.5 5stars
2
01.11.2018

Більше кредитів - більше шансів

Акція від KF.UA онлайн кредит

Грандіозна акція від KF.ua вже стартувала! Не прогав свій шанс стати щасливим володарем запаморочливих подарунків. Головний приз - автомобіль, вже чекає на тебе!

За умовами акції, учасниками можуть стати всі клієнти онлайн-сервісу, які:

  • брали кредит у згаданій організації в період з 01.03.2018 по 31.10.2018 року;
  • мають діючий займ строком більше 5 днів;
  • мають погашеним мікрокредитом, термін користування, якого понад 5 днів.

Всі кредити потрапляють під акцію "KF.UA дарує авто" беруть участь в розіграші цінних призів. Для участі в акції необхідно просто оформити позику терміном більш ніж на 5 днів, погасить його без прострочень або мати діючий без заборгованостей.

Участь в акції абсолютно безкоштовно і дає рівні права всім учасникам. Розіграш головного призу буде проводитися 31.10.2018 року за допомогою ресурсу "Random.org". Результати будуть опубліковані на офіційному сайті і на дошці інформації в будь-якому відділенні компанії. Кожен учасник, який став переможцем в одному з розіграшів, брати участь в наступних не буде, за винятком розіграшу суперпризу. Переможці сповіщаються по номеру телефону, вказаному в заявках на терміновий кредит і можуть отримати приз протягом 30 календарних днів. Як другорядних призів виступають мобільний телефон, планшет, телевізор.

Умови програми абсолютно прозорі, не мають прихованих мотивів і надають кожному клієнтові реальну можливість стати переможцем одного з подарунків.

Стати клієнтом Компаньйон Фінанс може кожен громадянин України, віком старше 18 років. Щоб оформити кредит без відмови досить мати паспорт та ідентифікаційний номер, а також правильно внести дані в заявку і надати необхідну інформацію про себе. Вся процедура займає не більше 15 хвилин і включає в себе кілька етапів:

  • вибір суми і термінів повернення на кредитному калькуляторі (головна сторінка сайту);
  • заповнення анкети з особистими даними і соціальною інформацією;
  • миттєве зарахування грошей на карту, в разі позитивного рішення.

Зручні та вигідні умови дають можливість отримати позику без документів великому колу споживачів, серед яких студенти, пенсіонери, безробітні та особи з поганою кредитною історією. Компанія КФ також надає можливість продовжити терміни користування засобами в рамках програми пролонгації.

Беріть мікропозики швидко, вигідно і приймайте участь в акціях і отримуйте ще більше подарунків.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику