Як заробляти гроші разом з Манівео? Як заробляти гроші разом з Манівео? - by , 2019-04-10
4 4stars
2
21.09.2018

Як заробляти гроші разом з Манівео?

Як заробляти гроші разом з Манівео?

Про популярність послуги гроші в борг онлайн в Україні відомо всім. Практично на кожному розі, по телевізору і в усіх соцмережах тільки й чути "Отримайте миттєвий кредит на карту", але далеко не кожен знає, що за допомогою мікрофінансових сервісів можна не просто поправити своє фінансове становище, а й реально збільшити свій дохід. Наприклад, однією з дуже популярних сьогодні компаній є Moneyveo, багато громадян України звертаються до неї за фінансовою допомогою. А чи знаєте ви, що тут можна отримати гроші, і при цьому не обов'язково брати позику? Все дуже просто! Moneyveo пропонує заробити гроші і отримати подарунки за програмою "Приведи друга".

Суть програми дуже проста. Необхідно порекомендувати одному взяти кредит в цій організації, одним із зазначених в програмі способів. Яким чином це зробити і як працює дана пропозиція? В першу чергу ви повинні бути зареєстровані на сайті мікрофінансової організації. Для цього треба зайти на сайт сервісу і натисніть "Увійти", в правому нижньому кутку буде напис "Зареєструватися", тисніть сюди і вносите необхідні дані в анкету. Після пройденої успішно реєстрації можна запрошувати друзів декількома способами:

  1. Вкажіть в своєму особистому кабінеті номер телефону або адресу електронної пошти свого друга. Після цього йому прийде смс-повідомлення або лист, в якому компанія запропонує йому взяти позику на своїй сторінці.
  2. Можна розмістити свою партнерську посилання на будь-якому інтернет-ресурсі. Соцмережі, блоги, форуми і навіть коментарі, підійде все.
  3. Навіть якщо з якихось причин перші два варіанти недоступні, завжди залишається один з перевірених роками спосіб - "сарафанне радіо". Запропонуйте одному взяти кредит в Манівео в усній формі.

Коли один вирішить взяти позику по вашій рекомендації, йому необхідно зробити наступні дії: або перейти по вашій партнерської посиланню, авторизуватися на сайті і залишити заявку на кредит, або вказати ваш номер телефону або адресу електронної пошти в пункті "Звідки ви дізналися про Moneyveo?" при заповненні анкети для отримання грошей. Головне щоб були вказані саме ті дані (номер телефону або ел.адресу), які ви вказали при реєстрації на цьому сайті.

Оплата за приведеного клієнта моментально зараховується на бонусний рахунок в особистому кабінеті, одразу ж після отримання позики вашим другом. Ви можете перевести, отримані кошти на банківську карту в будь-який момент.

Необхідно пам'ятати, що ця програма орієнтована на залучення в організацію нових клієнтів і чим більше саме нових позичальників прийдуть за кредитом по вашій рекомендації, тим більше грошей ви отримаєте. Суму винагороди за кожного залученого клієнта уточнюйте на сайті компанії.

Заробляйте гроші простим способом.

 

 

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику