1500 грн за відповідь! 1500 грн за відповідь! - by , 2019-04-10
0
01.11.2018

1500 грн за відповідь!

1500 грн за відповідь в Bistrozaim онлайн кредит

Відповідай на питання і отримай 1500 гривень! Приймайте участь в унікальній акції від компанії Bistrozaim і стаєте власником грошових призів.

Багато мікрофінансові організації проводять опитування своїх користувачів, але гроші за відповіді ще ніхто не давав. Тепер у вас є можливість не тільки взяти гроші в кредит, але отримати грошовий приз, відповідаючи на питання онлайн або по телефону.

Всі клієнти мікрофінансової організації Bistrozaim автоматично стають учасниками акції. Умови програми наступні:

  • зареєструйтеся на сайті, вищевказаної МФО, до 26.07.2018;
  • візьміть терміновий онлайн займ;
  • отримаєте лист на пошту з деталями;
  • встигніть дати відповіді на питання до 31.07.2018г .;
  • отримуйте виграш.

Прозорі і прості умови акції дають можливість кожному користувачеві стати учасником акції та отримати грошову винагороду. Головний приз у розмірі 1500 гривень буде розігруватися між учасниками, які в зазначений термін пройшли опитування компанії БистроЗайм. Три переможця буде визначено шляхом випадкового вибору і оповіщені на сайті організації. Слідкуйте за публікаціями в розділі "Новини" на нашій сторінці.

Якщо ви не знайшли лист за адресою своєї електронної пошти в розділі "Вхідні", обов'язково перевірте розділ "Спам" і позначте його як не спам.

Стати клієнтом МФО може кожен громадянин України, який досяг повноліття, включаючи студентів, пенсіонерів та осіб без офіційного працевлаштування. Щоб оформити швидкий позику вам знадобиться пройти кілька етапів:

  • здійсните реєстрацію на сайті компанії;
  • заповніть заявку на отримання мікрокредиту, внесіть необхідну інформацію, а саме паспортні дані, ідентифікаційний код, номер банківської карти і телефону, адреса електронної пошти та деяку соціальну інформацію;
  • ознайомтеся з кредитним договором і підтвердіть його, в разі вашої згоди;
  • отримаєте гроші на карту, в разі позитивної відповіді.

Повернення коштів здійснюється в особистому кабінеті на сайті компанії або за реквізитами, вказаними в договорі, в будь-якому відділенні банку або терміналі самообслуговування.

Не пропустіть унікальну можливість швидко і легко виграти гроші без будь-яких витрат! Акція діє в період з 26.07.2018 по 31.07.2018 року.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику