Програма лояльності в Alex Credit Програма лояльності в Alex Credit - by , 2019-04-10
5 5stars
2
25.09.2018

Програма лояльності в Alex Credit

Програма лояльності в Alex Credit

Багато громадян України останнім часом вдаються до допомоги мікрофінансових організацій. Комусь не вистачає коштів на покупку побутової техніки, іншим на лікування, а третім просто не вистачило грошей до зарплати. У будь-якому випадку, волею-неволею багато стають постійними клієнтами таких компаній. Умови кредитування в багатьох випадках мало чим відрізняються, але наявність програм лояльності можна спостерігати далеко не у всіх. Однією з компаній пропонують відмінну програму лояльності є Алэкс Кредит. Тут для залучення більшої кількості клієнтів розробили спеціалізовану систему знижок.

Скористатися привілеями програми лояльності може кожен позичальник автоматично після своєчасного погашення першого позики в повному обсязі. Постійні клієнти Alex Credit можуть отримати дисконт у розмірі від 10 до 40%. Що для цього потрібно і як це працює?

Кожен позичальник, виплачуючи чергову позику, підвищує свій рейтинг, тим самим підвищуючи для себе допустиму суму і збільшуючи термін повернення. Щоразу після підвищення рейтингу ви будете отримувати повідомлення на електронну пошту.

Отже, щоб стати учасником отримати знижки необхідно:

  1. Зареєструватися на сайті організації.
  2. Взяти кредит на суму не менше 15000 гривень, строком від 10 днів.
  3. Виплатити отриманий займ в повному обсязі, у встановлений термін.

    Після виконання всіх вимог кожен клієнт ставати безпосереднім учасником програми і отримує рейтинг. При невиконанні умов виплати ви втрачаєте свій накопичений рейтинг і втрачаєте право на дисконт. Повернути його назад і примножити можна виплативши кілька позик. З оплатою кожного наступного відсоток знижки буде збільшуватися і досягне максимальної позначки в 40%, при цьому максимальна сума кредиту буде збільшена до 10000 гривень.

    Вибирайте найвигідніші пропозиції та надійні МФО. Пам'ятайте, що при підписанні договору ви даєте згоду на всі вимоги кредитодавця. Звертайте увагу на умови повернення коштів. Багато МФО пропонують послуги пролонгації, що дуже виручає в разі прострочення оплати. Виплачуйте позики вчасно і отримуйте реальні знижки від Alex Credit.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику