Loany
1 - 60 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.9%повторный кредит
8 000 Перший кредит,
25 000 повторный кредит.
лоани
Рейтинг 4.9/5 Oснован на 5 отзывов пользователей.
Перша позика 0,01%

Лоани відгуки та вся інформація про компанію

Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.9% на день
Сума позики
8 000 - 25 000 грн
Термін
1 - 60 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
30 хвилин
Спосіб отримання
на картку
 1. Що собою представляє кредитний сервіс Loany?
 2. Процентні ставки та інші умови кредитування в МФО Лоані 
 3. Реквізити Loany
 4. Плюси і мінуси кредитного сервісу Loany
 5. Процес оформлення кредиту в МФО Loany
 6. Промокоди від кредитного сервісу Лоані 

Що собою представляє кредитний сервіс Loany?

Логотип МФО Loany

Лоані – це популярний в Україні кредитний сервіс, який співпрацює з різними категоріями громадян. Компанія спеціалізується на видачі онлайн позик на вигідних для позичальників умовах. При цьому клієнтам є на вибір два основних кредитних продукту, кожен з яких має свої особливості та переваги.  

Основна мета мікрофінансової організації Loany Credit – це зробити мікропозики доступними для всіх. Тому сервіс максимально спростив процедуру оформлення кредиту, зробивши її зрозумілою навіть для людей, які до цього ніколи не зверталися за позиками і не є впевненими інтернет-користувачами. Такий підхід дозволив МФО Лоані зайняти лідируючі позиції на українському ринку кредитування, видаючи щодня сотні і тисячі позик.

Процентні ставки та інші умови кредитування в МФО Лоані  

Умови кредитування – це перше, на що людина повинна звертати увагу при виборі кредитної компанії. МФО Лоані Кредит пропонує для своїх клієнтів такі умови:

тип позики
«миттєвий займ »
«розумний займ »
сума
От 1000 до 10000 гривень
От 6000 до 25000 гривень
процентна ставка
2% в день (730% річних) – стандартна процентна ставка без знижки
1,2% в день (450% годовых) — стандартна процентна ставка без знижки
час оформлення
До 30 хвилин
До 30 хвилин
срок
Від 1 до 30 днів
Від 1 до 6 місяців
вік позичальника
От 18 до 65 лет

Таким чином, кредитна компанія Loany UA видає не тільки звичні мікропозики до зарплати, але і кредитує населення на досить великі суми. При цьому для оформлення великого кредиту не потрібно збирати цілу папку документів, мати великий офіційний дохід і ідеальну кредитну історія. Вимоги до позичальників набагато лояльніші, ніж в банках. 

Реквізити Loany

Повна назва організації 

ООО «Київська торгово-інвестиційна компанія »

ЕГРПОУ

39584637

Рахунок

UA803052990000026503026200180

в АО КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 305299

Юридична адреса  

04116, г. Киев, проспект Перемоги, будинок 26, офіс 129

Телефон гарячої лінії  

0 (800) 300 359

Реквізити компанії Лоані Кредит потрібні в тому випадку, якщо оплата позики проводиться через касу одного з українських банків. При цьому також вказується призначення платежу і номер кредитного договору. 

Плюси і мінуси кредитного сервісу Loany

Переваги МФО Loany

Відгуки про сервіс Loany переважно позитивні. Пов'язано це з численними плюсами кредитування в цій мікрофінансової організації:

 • Висока швидкість оформлення позики. Процедура оформлення кредиту займає до 30-40 хвилин, в тому числі рішення по кредиту приймається протягом 10 хвилин.
 • Проста і зрозуміла процедура отримання позики. Отримати кредит можна повністю в режимі онлайн. При заповненні заявки перебувати можна вдома, на роботі, в дорозі або зовсім за кордоном. 
 • Мінімальна переплата з можливістю отримання до 25 тисяч гривень. В Україні працює лише кілька МФО, які кредитують клієнтів на таку суму.  
 • Компанією схвалюється близько 85-90% від усіх заявок на кредит.  
 • Можливість дострокового погашення позики з оплатою відсотків тільки за фактично дні користування позиченими грошима.  
 • У будь-який момент можна уникнути прострочення і оформити пролонгацію, яка дозволяє продовжити термін дії кредиту без необхідності платити пеню і штрафи.  
 • Прозорі умови кредитування без підвищених відсотків і прихованих платежів.  
 • Цілодобова робота сервісу. Онлайн сервіс Лоані працює 24/7 без перерв і вихідних.  
 • Різні способи погашення позики.  
 • Постійно проводяться акції та розіграші призів. Наприклад, на регулярній основі діє акція «приведи друга». За кожного приведеного нового клієнта можна отримати 150 грн винагороди.  

Є у компанії Loany кредит і деякі недоліки. До таких можна віднести відсутність безпроцентної позики для нових клієнтів і всього один спосіб отримання кредитних коштів (на банківську карту). В іншому ж це зручний і абсолютно безпечний сервіс, що пропонує вигідні умови кредитування.  

Процес оформлення кредиту в МФО Loany

Реєстрація в МФО Loany

З документів позичальнику знадобиться український паспорт з пропискою за останньою адресою більше 6 місяців і індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код). Додатково знадобиться мобільний телефон, пристрій з виходом в інтернет і банківська карта, оформлена на ім'я кредитоотримувача.  

Покрокова інструкція з оформлення кредиту в Loany:

 1. Перейдемо на офіційний сайт кредитної компанії і виберете на кредитному калькуляторі кредитний продукт: «Швидкий займ » або «розумний займ ». Також потрібно вибрати суму і термін кредитування. Після цього слід натиснути кнопку & laquo; Отримати позику ».
 2. Зареєструйте особистий кабінет в Loany. Для цього вкажіть свій мобільний телефон, а потім підтвердіть його, вказавши код з повідомлення.  
 3. Після реєстрації особистого кабінету необхідно заповнити анкету, в якій позичальнику потрібно вказати основну інформацію про себе, включаючи паспортні дані та відомості про дохід. Також замість заповнення анкети можна вибрати ідентифікацію за допомогою системи Bank ID. В такому випадку кредитний сервіс отримує відомості про позичальника від банку, в якому у нього відкритий рахунок.  
 4. Далі слід верифікувати банківську карту, на яку будуть надіслані кредитні кошти. Це може бути будь-яка карта VISA або MasterCard: кредитна, дебетова, соціальна, зарплатна та інші. Головне, щоб вона була оформлена на ім'я позичальника.
 5. У разі схвалення позики підпишіть електронний кредитний договір, відправивши повідомлення на вказаний номер. Перед підписанням договір рекомендується уважно прочитати і ознайомитися з умовами.  
 6. Отримайте гроші на зазначену карту.  

При повторних зверненнях процедура спрощується. Потрібно тільки здійснити вхід в особистий кабінет Loany і заповнити заявку. Повторна реєстрація на сайті не потрібна. Для авторизації використовується мобільний телефон, вказаний спочатку при реєстрації.  

Промокоди від кредитного сервісу Лоані  

У МФО Loany діють промокодом, які дозволяють новим і постійним клієнтам отримувати знижки при оформленні кредиту від 15 до 50%. Використовувати прмокод досить просто. Потрібно при оформленні позики натиснути кнопку «Ввести промо-код » і вказати там спеціальний код, що складається з букв і цифр. Такий код і активує належну знижку.  

З відгуків про Лоані можна дізнатися, що багато клієнтів регулярно отримують знижки по промокодом. При цьому є кілька способів отримання промокодом:

 • Святкові розсилки на e-mail (для цього потрібно при реєстрації поставити галочку напроти пункту & laquo; отримувати розсилку на електронну пошту);
 • Рекламні SMS-повідомлення;
 • Сайти агрегатори;
 • Рекламні пости в соціальних мережах.  

За допомогою промокодом будь-який клієнт мікрофінансової організації Лоані може заощадити істотну суму при оформленні позики.  

 

Взяти позику
Оцініть сервіс Loany
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про Loany
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Loany
user-avatar
Потребовалось срочно 5000 гривен на лечение, не было где занять их, поэтому решил оформить займ здесь сроком на 10 дней. Вообще очень быстро заполнил заявку и получил деньги на карту, весь процесс занял от силы 15 минут. Удобно, ведь не нужно было никуда идти, все быстро оформляется онлайн. Вернул денежные средства в требуемый срок, не платил никаких штрафов, действительно выручил этот сервис в моей ситуации.
user-avatar
Брала кредит на данном сервисе на 5 тысяч. Н Все просто и понятно: зарегистрировалась с помощью мобильного телефона, прошла идентификацию через банк Bank ID, указала карту и всё, через пол часа деньги были у меня. Всё честно, просто, без обмана, проценты нормальные. После погашения кредита получила на почту промокод на следующий займ, очень приятный бонус!
user-avatar
Я не люблю брать кредиты, но случилось так, что нужны были срочно деньги. В моем банке у меня нет кредитного лимита и я воспользовалась данным сервисом. Все оказалось не так страшно. Брала 5 тысяч, но выплатила раньше, поэтому процент взяли только за те дни в которые я пользовалась кредитом. Очень удобно. Теперь я знаю куда обращаться в похожих ситуациях!
user-avatar
Очень классный и удобный сервис, прибегал к его помощи уже несколько раз. Особенно нравится то, что в отличии от банков здесь для получения кредита от тебя требуется всего лишь паспорт и твой идентификационный код. Ну и естественно и открытый счет в любом из украинских банков. Проценты тут конечно не маленькие, но я стараюсь брать сравнительно небольшие суммы до трех тысяч и на короткий отрезок времени, в этом случае выходит не так накладно.
user-avatar
Единственная организация, которая выдаёт мне займы до 6000 на месяц. В моем банке, мне отказали, а вот Лоани сразу согласилось мне помочь и выдать нужную сумму. Регистрация заняла минут десять(из которого половину времени заняла верификации карты).Одобрили сразу, а за возможность пролонгации отдельное спасибо,так как это облегчает возможность продления срока.
user-avatar
Брал здесь один раз кредит в размере четырех тысяч гривен. С регистрацией и оформлением заявки на получение займа особых проблем не возникло, а вот одобрения мне пришлось ждать почти целый час. Но как его получил, то через 20 минут вся необходимая мне сумма была перечислена на мою банковскую карту. Также отмечу, что для этого здесь не нужно никаких поручителей и справок о доходах, что тоже плюс. Ну а через две недели с зарплаты все отдал.
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику