Високий рівень схвалення!
Процентна ставка
0.01 - 2% на день
Сума позики
5 000 - 15 000 грн
Термін
1 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку, готівкою

Кредит готівкою на вигідних умовах

Буває багато різних ситуацій, коли можуть знадобитися гроші. Нерідко гроші потрібні саме готівкою, а не на карту.

Якщо раніше люди йшли до банків, щоб зайняти потрібну суму, то тепер кредитування в банківських установах вже не користується такою популярністю. Пов'язано це з тим, що банки висувають досить жорсткі умови для позичальників, вимагаючи довідку про доходи, цілий пакет документів, а іноді ще й наявність поручителя. Крім того, терміни розгляду заявки можуть сильно затримуватись, і людині доводиться від кількох днів до тижня чекати рішення. А гроші можуть бути потрібні терміново.

Сьогодні самий простий і швидкий спосіб оформити позику пропонують мікрофінансові організації. Вони розташовані в будь-якому місті і в великій кількості. А щоб не стояти в чергах і даремно не витрачати час, оформити кредит можна онлайн. Отримати готівку можна вже в відділенні фінансової організації.

Чому кредит готівкою в Україні краще брати в МФО?

Існує велика кількість причин, чому краще оформляти позики саме в мікрофінансових організаціях:

 • Низький відсоток відмови. Кредитні компанії задовольняють більше 90% заявок на отримання позики. При цьому вони співпрацюють з людьми, у яких не найкраща кредитна історія і навіть є відкриті прострочення. Шанс отримати позику є абсолютно у будь-кого, так як кожна заявка розглядається представниками МФО в індивідуальному порядку, і в ході особистої бесіди позичальник може переконати представника компанії надати йому кредит.
 • Гнучкі умови. Фінансові компанії пропонують найрізноманітніші умови кредитування, тому без проблем можна підібрати ті умови які в повній мірі влаштовують позичальника. Крім того, з метою залучення клієнтів МФО влаштовують різні акції і вводять цікаві бонуси: перший кредит під 0%, знижка на повторну позику, приведи друга та отримай грошовий бонус і багато іншого.
 • Простота і висока швидкість оформлення. На відміну від банківських установ, мікрофінансові компанії не вимагає великий пакет документів, різноманітні довідки та інше. Найчастіше для отримання кредиту достатньо надати паспорт та код.
 • Оформлення в онлайн-режимі. Навіть при отриманні позики готівкою оформити його можна онлайн. Для цього необхідно заповнити заявку, а після цього прийти до найближчого відділення за своїми грошима. Це особливо зручно в тих випадках, коли людина проживає в області, де немає відділень МФО. Він просто заповнює заявку, а коли з'являється можливість - приїжджає і забирає кредит готівкою, наприклад, в Києві.

Особливості оформлення позик готівкою в МФО

Необхідно розуміти, що кредитування в фінансових компаніях має кілька важливих відмінностей від кредитування в банках:

 • МФО видають відносно невеликі суми. Найчастіше верхня межа кредиту становить 15000 гривень, в рідкісних випадках - 20000 гривень. Але навіть для отримання позик на такі суми деякі мікрофінансові організації можуть висунути додаткові умови (працевлаштування, стабільний дохід, прописка, якої не менше 6 місяців, та інше).
 • МФО видають тільки короткострокові кредити. Позики надаються на термін від декількох днів до одного місяця. Рідко можна знайти пропозиції про видачу кредиту терміном до 1 року. До кредитних організації в основному звертаються, коли не вистачає грошей, наприклад, на покупку, переїзд або просто до зарплати.
 • Процентна ставка вище, ніж в банках. В середньому процентна ставка в МФО становить до 2.5% від суми позики в день. Однак багато мікрофінансових організацій пропонують різні приємні для позичальника бонуси. Найвигіднішими з них є перший кредит під 0 відсотків. При цьому мається на увазі перший кредит в конкретній компанії.
 • Час розгляду заявок становить від 5 до 30 хвилин, і це набагато швидше, ніж в будь-якому банку.

Як швидко взяти кредит готівкою?

Процедура оформлення кредиту готівкою досить проста. Необхідно послідовно виконати наступні дії:

 1. Вибрати кредитну організацію, умови якої Вас влаштовують. Зробити це можна на фінансовому порталі MoneyExpert, на якому представлена ​​велика кількість різних МФО. При цьому про кожну МФО є доступна і зрозуміла інформація, відштовхуючись від якої можна без зусиль зробити вибір на користь тієї чи іншої мікрофінансової організації.
 2. Перейти на офіційний сайт обраної МФО. Зробити це можна просто натиснувши кнопку «оформити кредит».
 3. Вказавши бажану суму кредиту і термін, на який береться позика, підрахувати за допомогою кредитного калькулятора, скільки в підсумку доведеться переплатити.
 4. Заповнити заявку, дотримуючись простий інструкції, зазначеної на сайті.
 5. Іноді представники МФО можуть зв'язуватися з потенційними позичальниками по телефону, щоб уточнити відомості або потрібна додаткова інформація. На такий дзвінок слід обов'язково відповісти.
 6. Уважно прочитати і підписати кредитний договір, який буде відправлений на вказану адресу електронної пошти позичальника.
 7. Прийти в робочі години будь-якого з відділень МФО, в якому був оформлений кредит, і забрати свої гроші.

Чим зручно оформлення кредиту готівкою в онлайн - режимі?

Багато хто задається питанням, чому оформлення кредиту готівкою онлайн - це зручно, адже все одно за грошима доведеться йти до відділення мікрофінансової організації. Насправді все досить просто. При такому способі оформлення позики Ви, не виходячи з дому, дізнаєтеся, схвалена Ваша заявка на кредит чи ні. Це особливо зручно в тих випадках, коли у людини дуже погана кредитна історія або відкриті прострочення по сплаті, і є висока ймовірність отримати відмову.

Відправляючи онлайн - заявки відразу в кілька кредитних компаній, Ви значно збільшуєте свої шанси на отримання позики, адже з великою ймовірностью хоча б одна МФО погодиться видати кредит. І вже після цього можна відправлятися в найближче відділення за готівкою.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику