Кредит готівкою

Кредит без відсотків Акція від CreditPlus
Кредит на картку за 15 хвилин
Процентна ставка
0.01 - 2% на день
Сума позики
5 000 - 15 000 грн
Термін
1 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку, готівкою
Кредити до 20000 грн без застави
Процентна ставка
0.01 - 2.5% на день
Сума позики
7 000 - 20 000 грн
Термін
7-15 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
готівкою
 1. Кредити готівкою
 2. Кредити готівкою в банку
 3. Вимоги до позичальника в банках
 4. Як оформити кредит готівкою в банку?
 5. Кредит готівкою без довідки про доходи
 6. Переваги звернення за кредитом готівкою в МФО
 7. Як подати онлайн заявку на кредит готівкою?
 8. Де краще взяти кредит готівкою в Україні?

Кредити готівкою

Кредити готівкою

Буває багато різних ситуацій, коли можуть знадобитися гроші. Нерідко гроші потрібні саме готівкою, а не на карту. Кредити готівкою в Україні видають не тільки банківські установи, а й мікрофінансові організації. 

Необхідність в отриманні кредиту може виникнути у будь-якої людини. Причин термінової потреби в грошах може бути багато:

 • Відкриття бізнесу або вливання грошових коштів в уже готову справу;
 • Переїзд на інше місце проживання;
 • Купівля побутової техніки та електроніки;
 • Ремонт в квартирі;
 • Організація свята;
 • На лікування;
 • Поїздка на море;
 • Погашення старих боргів і багато іншого.

Кредити готівкою в банку

До банківських установ для оформлення кредиту готівкою звертаються в тих випадках, коли потрібно отримати відносно велику грошову суму на тривалий термін. Банки видають великі кредити на термін від 6 місяців, і цих грошей зазвичай досить для вирішення будь-яких фінансових проблем. Особливість оформлення кредиту готівкою в банках в тому, що вони висувають досить жорсткі умови для позичальників, вимагаючи довідку про доходи, цілий пакет документів, а іноді ще й наявність поручителя. Крім того, терміни розгляду заявки можуть сильно затягуватися, і людині доводиться від кількох днів до тижня чекати рішення. Тому в банки за позиками нераціонально звертатися тих випадках, якщо потрібна невелика сума на короткий термін, або якщо кошти потрібні терміново. 

Вимоги до позичальника в банках

Щоб взяти кредит готівкою в банку, клієнт повинен відповідати ряду обов'язкових вимог:

 • Українське громадянство;
 • Український паспорт з усіма вклеєними фотографіями;
 • Ідентифікаційний код;
 • Вік від 18 до 75 років або ж від 21 року до 65 років (в залежності від банку);
 • Наявність постійного джерела доходу, нерідко потрібно саме трудовий дохід;
 • Місце постійної реєстрації (необхідна прописка за останньою адресою не менше 6 місяців);
 • У деяких випадках банківською установою можуть бути висунуті додаткові вимоги – хороша кредитна історія, поручитель, довідка з роботи, довідка про склад сім'ї та інші. 

Висунуті вимоги багато в чому залежать від банку, бажаної суми позики, умов видачі кредиту і багатьох інших моментів. 

Як оформити кредит готівкою в банку?

Щоб оформити кредит готівкою в банку, потрібно виконати наступні дії:

 1. Вибрати одне з представлених банківських установ. При виборі слід відштовхуватися від різних параметрів, включаючи процентну ставку, вимоги, максимальну суму і так далі. 
 2. Перейти за посиланням на офіційний сайт банку і ще раз ознайомитися з запропонованими умовами. Сьогодні майже в будь-якому банку можна подати онлайн заявку на розгляд позики. З цієї заявці банк виносить попереднє рішення. 
 3. Заповнити заявку, вказавши всі необхідні дані про себе. У ній потрібно писати лише правдиву інформацію, так як вона перевіряється банком. І в разі зазначення неправдивих відомостей банк з великою часткою ймовірності відмовить у видачі кредиту готівкою. 
 4. Дочекатися попереднього рішення. З позичальником може по телефону зв'язатися менеджер, або ж рішення може просто прийти в якості повідомлення. У будь-якому випадку, якщо заявка попередньо схвалена, то потрібно зібрати всі необхідні документи і завітати до найближчого відділення банку.  Банки видають кредит готівкою тільки за умови особистої присутності позичальника. 
 5. У банку потрібно підписати всі необхідні документи. Після цього залишається дочекатися остаточного рішення по кредиту. Воно зазвичай приймається протягом 1-3 робочих днів. Якщо позика буде схвалений, то потрібно буде тільки підписати кредитний договір і забрати кредитні кошти. 

Кредит готівкою без довідки про доходи

Кредит готівкою без довідки про доходи

Альтернативою банківським кредитам є мікропозики в мікрофінансових організаціях. Сьогодні пошті все МФО працюють онлайн. Завдяки цьому клієнт може отримати онлайн кредит готівкою. Але потрібно враховувати, що готівкою позики видають далеко не всі кредитні компанії. Кредитування в МФО має кілька характерних особливостей. По-перше, це проста процедура оформлення кредиту онлайн готівкою. По-друге, кредитні послуги не висувають жорсткі вимоги до позичальників. По-третє, в мікрофінансових організаціях можна отримати невелику грошову суму (як правило, до 20-25 тисяч гривень) на невеликий період часу (найчастіше до 30 днів). 

Переваги звернення за кредитом готівкою в МФО

 • Можна отримати кредит готівкою без довідки про доходи, поручителів і дзвінків. З документів знадобиться тільки український паспорт та індивідуальний податковий номер. 
 • Можливість оформлення пролонгації. Якщо позичальник не може вчасно повернути гроші, він завжди може безкоштовно продовжити кредит, оплачуючи тільки відсотки. В такому випадку пені і штрафи не нараховуються. 
 • Не потрібно проходити виснажливі бюрократичні процедури. Оформити кредит готівкою онлайн можна в будь-якому місті, просто маючи мобільний телефон, електронну пошту та пристрій з виходом в інтернет. Але за грошима в будь-якому випадку потрібно буде прийти в найближче відділення. Якщо хочете оформити позику повністю online, то гроші можуть бути переведені на банківську карту.  
 • Заявки на кредит готівкою розглядаються протягом 1-10 хвилин. Тому, якщо гроші потрібні терміново, то звертатися треба не в банк, а саме в МФО. 
 • Лояльні вимоги до позичальників. Мікрофінансові організації в середньому схвалюють 90% від усіх заявок. Тобто, 9 з 10 людей, які подали заявки на позику, одразу отримують гроші. 
 • Гнучкі умови. Кредитні компанії пропонують найрізноманітніші умови кредитування, тому без проблем можна підібрати ту, умови якої в повній мірі влаштовують позичальника. Крім того, з метою залучення клієнтів МФО влаштовують різні акції і вводять цікаві бонуси: перший кредит під 0%, знижка на повторний позику, приведи друга та отримай грошовий бонус і багато іншого.
 • Різні способи погашення позики. Погасити кредит позичальник може будь-яким зручним йому способом: в терміналі самообслуговування, за допомогою банківської карти в особистому кабінеті на офіційному сайті сервісу, переказом через касу будь-якого українського банку. 

Як подати онлайн заявку на кредит готівкою?

Для отримання кредиту готівкою онлайн в мікрофінансової організації потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Вибрати кредитну організацію з відповідними умовами кредитування. Зробити це можна за допомогою нашого порталу. 
 2. Перейти на офіційний сайт обраної фінансової організації і скористатися кредитним калькулятором. На ньому потрібно вибрати бажану суму кредиту і термін, на який він буде оформлений. Система автоматично порахує і покаже суму до погашення і число, до якого потрібно повернути гроші. Якщо умови влаштовують, то потрібно продовжити процес оформлення позики. 
 3. Зареєструвати особистий кабінет в системі. Для цього потрібно ввести мобільний телефон або електронну пошту, а також придумати надійний пароль, який буде використовуватися для авторизації.
 4. Далі, щоб подати онлайн-заявку на кредит готівкою, потрібно заповнити анкету позичальника. В анкеті зазвичай вказується наступна інформація: ПІБ, ІПН, адреса реєстрації та місце проживання, місце роботи і посада, розмір щомісячного доходу, сімейний стан, мета отримання позики та інші відомості. Якщо немає бажання заповнювати анкету, то ідентифікацію можна пройти за допомогою системи Bank ID НБУ. В такому випадку кредитна компанія отримає всю необхідну інформацію про позичальника від банку, клієнтом якого він є. 
 5. Дочекатися рішення по кредиту. Якщо позика схвалений, то кредитоотримувачу приходить повідомлення на телефон або електронну пошту. Йому залишається взяти оригінали паспорта та коду і в робочі години прийти в найближче відділення кредитної компанії.  
 6. У відділенні МФО потрібно уважно прочитати кредитний договір. Якщо запропоновані в ньому пункти вас влаштовують, то його слід підписати. Відразу після підписання договору залишається взяти кредит готівкою, а потім своєчасно його погасити. 

Де краще взяти кредит готівкою в Україні?

Взяти кредит готівкою в Україні

В Україні є безліч фінансових організацій, що видають кредит готівкою. Один з найважливіших етапів при оформленні позики – вибрати оптимальні умови. При виборі кредитора потрібно звертати увагу на такі аспекти:

 • Процентна ставка. Це важлива умова, так як від відсоткової ставки залежить розмір переплати. Чим менше процентна ставка, тим краще. У деяких МФО діє знижка на першу позику. Завдяки цьому експрес кредит без довідок готівкою можна отримати під 0,01% в день. 
 • Розмір позики. У МФО в кредит видаються невеликі суми, особливо якщо клієнт звертається в організацію вперше. Новому позичальникові навряд чи буде схвалено більш 10000 грн. Якщо ж потрібна велика сума, то звертатися слід в банк. 
 • Терміни кредитування. У МФО кредити видаються на термін до 30 днів. У рідкісних випадках у кредитної компанії можна отримати кредит готівкою без довідки про доходи на термін до 6 місяців. Якщо гроші потрібні на більший термін, тоді слід йти в банк. 
 • Вимоги до позичальників. Вимоги можуть стосуватися віку, кредитної історії, рівня доходів, надання тих чи інших документів. У МФО вимоги набагато м'якше і лояльніше, ніж в банківських установах. 
 • Швидкість оформлення кредиту. В цьому аспекті виграють мікрофінансові організації, так як вони швидше розглядають заявки і приймають рішення. 
 • Надійність і репутація кредитора. Рекомендується звертатися тільки в надійні і перевірені компанії, які вже давно на ринку і дорожать своєю репутацією. 

Якщо потрібні кредити готівкою в Україні, то вибрати МФО або банк можна за допомогою нашого порталу. У нас представлені всі перевірені і легальні фінансові організації, які видають позики готівкою. Користувачі можуть порівняти умови кредитування, подивитися рейтинги організацій і почитати відгуки. Завдяки цьому можна оформити найвигідніший кредит готівкою в Україні. 

 

 

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику