КошельОК
7 - 65 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.62%повторный кредит
2 500 Перший кредит,
15 000 повторный кредит.
кошельок
Рейтинг 4.9/5 Oснован на 5 отзывов пользователей.
Приведи друга - отримайте по 200 грн

КошельОК відгуки та вся інформація про компанію

+38 (093) 238 20 20
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.62% на день
Сума позики
2 500 - 15 000 грн
Термін
7 - 65 днів
Вік позичальника
від 18 до 75 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Оформити кредит
 1. Що таке сервіс KoshelOK? 
 2. Процентна ставка та інші умови кредитування в «KoshelOK»
 3. Реквізити МФО KoshelOK
 4. Плюси і мінуси звернення в кредитний сервіс KoshelOK
 5. Процедура реєстрації на сайті та оформлення онлайн кредиту в «КошельОК» 
 6. Промокоди в МФО KoshelOK

Що таке сервіс KoshelOK? 

Логотип МФО KoshelOK

Завдяки кредитному сервісу KoshelOK, будь-який громадянин України може швидко і без бюрократичних зволікань оформити кредит для вирішення своїх фінансових питань. Компанія видає позики на найрізноманітніші цілі: оплата навчання, вступ до ВНЗ, переїзд, ремонт, поїздка на відпочинок, гроші до зарплати і багато іншого. 

У компанії гаманець кредит можуть оформити найрізноманітніші категорії громадян: пенсіонери, студенти, люди без офіційного працевлаштування, особи з поганою кредитною історією. Для оформлення позики не потрібно виходити з дому або стояти в чергах. Процедура проходить повністю в онлайн режимі, а позичальник при цьому може перебувати вдома, на роботі або навіть в дорозі. 

Основна мета компанії – змінити ринок споживчого кредитування в Україні, зробивши його максимально прозорим, а кредитні продукти – доступними для всього населення. Сервіс приходить на допомогу в ті моменти, коли гроші потрібні терміново, при цьому немає ні часу, ні можливості їхати в банк і збирати документи.  

Процентна ставка та інші умови кредитування в «КошельОК»

тип займа
для нових клієнтів
повторні позики
сумма
до 10000 гривен
до 15000 гривен
процентна ставка
0,01% у день — сзнижена відсоткова ставка при оформленні першої позики /span>
1,62% у день — сстандартна процентна ставка для всіх клієнтів
час оформлення
до 30 хвилин
до 7 хвилин
срок
від 1 до 30 днів
возраст заемщика
от 18 до 75 лет

Оформляючи повторний кредит в «КошельОК», можна розраховувати на приємні знижки. Незважаючи на те, що діє стандартна процентна ставка, постійні клієнти, у яких не виникає проблем со  своєчасної оплати боргу, можуть розраховувати на поліпшені умови кредитування. Ще одна перевага повторного звернення за мікропозик в даний сервіс – спрощена процедура оформлення кредиту. Потрібно просто зайти в особистий кабінет і подати заявку на кредит в «КошельОК». 

Реквізити МФО KoshelOK

Повна назва організації 

ООО «КошельОК»

ЕГРПОУ

40842831

Рахунок

 

в АО КБ «ПРИВАТБАНК»

 

Юридична адреса 

08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А

Телефон гарячої лінії 

+38 (044) 344-44-20

Плюси і мінуси звернення в кредитний сервіс KoshelOK

Взяти позику в МФО Koshelok

 • Якщо прочитати відгуки від користувачів, які оформили кредит в «КошельОК», то можна побачити, що серед них є і позитивні, і негативні. У будь-який мікрофінансової організації є якісь переваги і недоліки:
 • Плюси оформлення онлайн кредиту в KoshelOK:
 • Висока швидкість оформлення позики, особливо при повторному зверненні.
 • Компанія висуває лояльні вимоги до позичальників, тому шанс отримати кредит є навіть у так званих проблемних клієнтів. 
 • Чесні умови кредитування без завищених відсотків і прихованих платежів.
 • При неможливості своєчасно погасити борг можна оформити пролонгацію. Це швидкий спосіб продовження кредиту, причому не потрібно платити пеню і штрафи, а кредитна історія не погіршується. 
 • Нові клієнти сервісу отримують кредит в KoshelOK під 0,01% в день. Такі умови не може запропонувати жоден банк. 
 • Діє акція «приведи друга», завдяки якій можна отримати винагороду в розмірі 200 грн. 
 • Прості умови оплати – кклієнт в будь-який момент може подивитися графік платежів в персональному кабінеті 
 • Регулярно проводяться акції, завдяки яким можна отримувати кредит на поліпшених умовах. 
 • Різні способи погашення кредиту на вибір клієнта.
 • Мінімальна переплата при повторних зверненнях. 

Мінуси сервісу:

 • Онлайн кредит в «КошельОК» можна отримати тільки на банківську карту. 
 • Максимальний термін кредитування становить всього 30 днів, що влаштовує далеко не всіх. 

Процедура реєстрації на сайті та оформлення онлайн кредиту в «КошельОК»

Реєстрація в МФО Koshelok 

Вся процедура проходить в режимі онлайн, тому позичальникові знадобиться пристрій з виходом в інтернет. З документів необхідно мати діючий український паспорт та індивідуальний податковий номер. Додатково знадобиться мобільний телефон і банківська карта, оформлена на ім'я кредитоотримувача. 

Для отримання мікропозик потрібно виконати наступні дії:

 1. Перейти на сайт кредитної організації і знайти кредитний калькулятор, який знаходиться вгорі на головній сторінці. На калькуляторі потрібно виставити бажану суму і термін кредитування, після чого натиснути «Оформити кредит ». 
 2. Зареєструвати особистий кабінет на сайті. Для цього потрібно ввести свої ПІБ, адресу електронної пошти і придумати надійний пароль для авторизації. Також потрібно поставити галочку навпроти пунктів, що ви ознайомлені з правилами сервісу і даєте згоду на обробку персональних даних. 
 3. Для підтвердження реєстрації потрібно пройти SMS-аутентифікацію, вказавши чотиризначний код, який прийде на мобільний телефон. 
 4. Після реєстрації потрібно заповнити анкету, вказавши в ній свої паспортні дані, місце роботи, рівень доходу, сімейний стан, адреса проживання та інші важливі відомості. У відгуках KoshelOK користувачі говорять, що вкрай важливо вказувати в анкеті неправдиві відомості, інакше з великою часткою ймовірності буде отримано відмову у видачі кредиту. 
 5. Верифікуйте банківську карту. Кредитні кошти видаються на карти VISA і MasterCard, оформлені в українських банках. Для верифікації з карти може бути тимчасово списана сума до 1 гривні, і позичальник повинен вказати точну суму списання з копійками. 
 6. У разі схвалення позики клієнту приходить електронний кредитний договір, який потрібно перечитати і підписати. 
 7. Після підписання договору гроші миттєво переводяться на рахунок позичальника. 

Промокоди в МФО KoshelOK

Кредит в сервісі KoshelOK можна оформляти на поліпшених умовах, в цьому можна переконатися, якщо почитати відгуки клієнтів або умови кредитування. У МФО на постійній основі діє програма лояльності, завдяки якій при повторних зверненнях клієнти отримують знижку на кредит від 10% до 35%. Знижки нараховуються в тому випадку, якщо позики погашалися без прострочень. Для отримання знижки не потрібно вводити промокод, знижка зараховується автоматично при оформленні нового мікропозик. 

 

 

 

 

 

 

 

Взяти позику
Оцініть сервіс КошельОК
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про КошельОК
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про КошельОК
user-avatar
Лично для меня этот способ оказался самым простым, чтобы получить займ. Мне срочно нужна была сумма 7000 грн на установку нескольких коронок на зубы. Заявку оформить просто, рассмотрели быстро и одобрили. Деньги пришли на карту. По погашению тоже никаких проблем не было - вернула точно в указанный срок. Могу советовать всем, кто срочно нуждается в деньгах!
user-avatar
Не всегда хватает денег до зарплаты, по этому частенько беру здесь. Отдаю с первой же зарплаты, по этому процент переплачиваю минимальный, просрочки у меня не бывает. Нравится, что заявку можно подавать через интернет, мне всегда ее одобряют, потом деньги приходят на карту, удобно в общем. В последний раз брал всего 2000 гривен, процент вообще смешной был.
user-avatar
Понадобились срочно деньги, так как у меня откололся зуб. Расчерчивание стоило 2500 гривен, одолжила эту сумму здесь. Понравилось, что брать очень удобно. Вернула все вовремя, в целом проценты здесь не большие, если нет просрочки. Компания KoshelOK мне понравилось, удобно у них все сделано, да и проблем не возникает. Рекомендую их в общем, надежная компания.
user-avatar
Пригласили недавно на свадьбу, а в финансах была большая дыра. По совету знакомой обратилась сюда за кредитом, так как здесь процесс происходит намного быстрее, чем если бы я брала в банке. Оформила заявку быстро, через минут 15 пришло уведомление об ее одобрении. Деньги сразу пришли на карту. Вернула через 3 недели, процент насчитали небольшой. Очень довольна сервисом
user-avatar
В данной компании брал кредит 4000 гривен на две недели. Оформление быстрое, минимальное количество документов и никаких очередей, всё не выходя из дома. Деньги перечислили на карту сразу после подписания договора. Всё отлично, я доволен. Рекомендую.
user-avatar
Я брал займ в размере 6500 гривен для оплаты за услуги по ремонту газового котла, приятно удивлен тем, насколько просто оформить заявку. Уже через 5 минут деньги поступили на карту. Займ погасил в те сроки, что были указаны мною при оформлении. Реально выручили, ведь без котла зимой очень плохо. Если есть срочная потребность в деньгах, то вариант хороший и удобный.
user-avatar
Нужно было очень срочно одолжить 4000 гривен на покупку лекарств, оформил здесь займ сроком на 14 дней не покидая больничной палаты. Деньги были зачислены на карту минут за 10 после того, как я отправил заявку. Все очень быстро и удобно. Погасил задолженность с зарплаты в обозначенный срок, никаких скрытых комиссий или платежей, действительно выручили меня.
user-avatar
Месяц назад мне срочно понадобилось 5000 гривен и я обратился в компанию Koshelok. Здесь быстро одобрили мою заявку и сразу перечислили деньги на карту после подписания договора. Хороший и удобный сервис онлайн кредитования. Оформил кредит не выходя из дома. Рекомендую.
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику