KF.UA
1-10 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.99%повторный кредит
4 000 Перший кредит,
15 000 повторный кредит.
KF.UA
Рейтинг 4.7/5 Oснован на 1 отзывов пользователей.
ПЕРША позика під 0%

KF.UA відгуки та вся інформація про компанію

0 800 300 088
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.99% на день
Сума позики
4 000 - 15 000 грн
Термін
1-10 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку, готівкою

Величезна кількість компаній, які пропонують кредит на короткий термін, представлені в онлайн. Часто багато хто з нас стикаються з проблемами і фінансовими труднощами, які вимагають максимально термінового вирішення. Звернення в банк не завжди призводить до позитивного результату, тому кращий спосіб для швидкого отримання позики - це мікрокредит. Серед безлічі МФО часом дуже складно зробити вибір, тому в даній статті ми розповімо про одну з надійних мікрофінансових організацій в Україні, яка має назву kf.ua.Це слово з двох букв, який розшифровується, як "Компаньйон Фінанс". Компанія є популярною серед населення України, оскільки може гарантувати хороший рівень безпеки.

Історія бренду є багаторічною. З моменту появи перших мікрофінансових організацій світ побачив цю компанію, яка запропонувала принципово нові послуги. Вже з першого дня функціонування організації можна було відзначити, що розробники націлені серйозно і на довгострокову перспективу. Так воно і вийшло, оскільки ця установа є затребуваним і до сьогоднішнього дня. Пропонуємо вашій увазі розглянути дизайн сайту більш уважно, а також оцінити весь функціонал коротко.

Весь сайт виконаний в теплому тоні, що знижує додаткове навантаження на очі. Це теж дуже важливо, оскільки є різні компанії, які створюють занадто складні портали. Зверніть увагу на структуру сервісу - у верхній частині знаходяться кнопки сторінок сайту, далі згідно дизайну надається інформація про вартість послуг. Крім того, ви зможете скористатися доступним калькулятором, який дозволяє проводити розрахунки в будь-який час дня і ночі. Символом дизайну є сова, яка відповідає на запитання й відповіді користувачів. Тепер давайте подивимося, що включає в себе функціонал онлайн сервісу.

  1. Перша кнопка у верхній частині екрану - "Про нас". Натиснувши на неї, ви потрапляєте на сторінку опису компанії. Тут все максимально лаконічно описано, щоб не довелося ставити зайвих запитань.
  2. Наступна кнопка - "Клієнтам, де надається детальна інформація для споживачів, які хочуть скористатися послугами мікрокредитування на певний термін.
  3. Далі ви знайдете кнопку "Кредити". Перейшовши на цю сторінку, ви можете вибрати тип кредиту. Вони можуть бути таких видів: "SMS, Зручний, Стандартний, Пенсійний".
  4. Остання кнопка у верхній частині екрану - це "Відділення". Для початку слід вибрати місто, в якому ви проживаєте, після чого підбирається номер відділення. Все гранично просто.

Ви можете задати будь-які питання, що цікавлять вас питання по вказаним номером телефону гарячої лінії. Сайт компаньйон фінанс займає лідерські позиції в рейтингах МФО України, тому ви сміливо можете довіряти йому. Що стосується питань сумісності, то тут все налагоджено дуже грамотно. Можна використовувати сервіс з будь-якої версії браузера комп'ютера, ноутбука або планшетного ПК.

Якщо ви віддаєте перевагу користуватися послугами і всіма перевагами інтернету з мобільного телефону - зверніть увагу на продуману мобільну версію сервісу. Всі ті ж функції будуть доступні навіть для старих версій смартфонів, що говорить про високу якість сервісу. Компанія готова запропонувати найбільш гнучкі умови позики, в чому ви зможете переконатися відразу після закінчення даної статті. Далі ми пропонуємо вам більш детально ознайомитися з умовами отримання кредиту та іншою інформацією, яка може бути корисна.

KF.UA - лояльні умови кредитування

Дана небанківська організація діє на території країни легально, маючи всі необхідні документи. Ознайомитися з документацією та іншими юридичними даними ви зможете самостійно, перейшовши у відповідний розділ сайту. Перед тим, як здійснити компаньйон фінанс вхід в особистий кабінет, ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з основними умовами отримання позик в даній МФО. Якщо порівнювати вимоги з конкурентами, то ви зможете помітити високий рівень лояльності. Отже, давайте перерахуємо всі їх в одному списку для зручності сприйняття:

  1. Перше, і одне з головних моментів - це повноліття. Вік позичальника повинен бути мінімум 18 років. Якщо ви хочете, щоб сума кредиту склала понад 10 000 грн, тоді повинні досягти 21-річного віку.
  2. Перша позика для вас надається в розмірі не більше 4 000 гривень, однак при повторному зверненні дана сума може перевищити десять тисяч. Ви можете самостійно вибрати термін погашення заборгованості, але він не перевищує 30 днів.
  3. В обов'язковому порядку слід провести заповнення анкетних даних відповідно до паспортних. Ні в якому разі не намагайтеся обдурити МФО, так як це може привести до труднощів і проблем з правоохоронними органами.
  4. Можна скористатися унікальною програмою, ввівши kf.ua промокод або виконавши інші умови. У цьому випадку процентна ставка може бути знижена, однак ми рекомендуємо стежити за кожною операцією в своєму кабінеті.
  5. Не менш важлива умова при отриманні кредиту - відсутність необхідності в наданні довідки про доходи. Тепер вам не обов'язково підтверджувати той факт, що ви заробляєте гроші, яких вистачить на погашення.

Потенційні клієнти компанії часто задають таке питання, як способи погашення позик. Насправді немає нічого простішого, ніж оплачувати власний кредит. Для цієї мети ви можете скористатися послугою в режимі онлайн, поповнити рахунок за допомогою терміналу, через банк, або прийти до відділення. Залежно від того, який спосіб є найбільш прийнятним для вас, здійснюється оплата за тілом кредиту та відсотками. Спробуйте здійснити kf.ua вхід, щоб переконатися в максимальній доступності цієї процедури.

Зверніть увагу на власну кредитну історію. Якщо у вас є проблеми з даними аспектом, то краще вказати про це з самого початку при заповненні анкети. Якщо ви все зробите правильно, то шанс отримати грошові кошти на певний термін виростуть удвічі, проте якщо ви вирішили приховати таку інформацію - гарантований відмова. Також, ваш соціальний статус і положення не є ключовим фактором під час прийняття рішення, але не завадить вказати про володіння майном або автомобілем. За умови грамотного і правильного заповнення даних, ви будете здивовані швидкістю результату і позитивного рішення на вашу користь. У всьому допоможе розібратися kf.ua особистий кабінет, увійти до якого можна, натиснувши на кнопку, розміщену в правому кутку екрану. Судячи з відгуків постійних клієнтів, ви можете бути впевнені в безпеці і простоті послуг.

Взяти позику
Оцініть сервіс KF.UA
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про KF.UA
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про KF.UA
user-avatar
Отличный сервис!
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику