Idea Bank кредит "Цільовий"

0800502030
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Залишити вiдгук
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сумма займа
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою

Зміст:

 1. Умови оформлення кредиту "Цільовий" в банку Ідея Банк
 2. Вимоги для оформлення кредиту "Цільовий" в банку Ідея Банк
 3. Погашення кредиту "Цільовий" в банку Ідея Банк

Товариство з обмеженою відповідальністю Idea Bank почало свою роботу ще в серпні 1989 року, але тоді установа мала інший характер, а його робота була організована відповідно до вимог і правил того часу. Однак організація залишалася в числі лідерів, не дивлячись на колосальні зміни, які відбулися в останні двадцять дев'ять років. Idea Bank є послідовником банку, відомого під назвою «ПлюсБанк». У 2007 році сучасна фінансова установа увійшло до складу однієї з найбільших фінансових груп Східної і Центральної Європи - Getin Holding S.A, заснованої в Польській республіці.

З цього моменту кардинально змінилася політика роботи організації. Зміни торкнулися не тільки назви і дизайну відділень, створення нової маркетингової програми, а й підходу до здійснення діяльності. Зараз Idea Bank орієнтується на європейський досвід і рівень сервісу, пропонуючи повний спектр фінансових послуг своїм клієнтам. У команді працюють тільки професіонали, яких відрізняє великий досвід і спеціалізована освіта.

Завдяки високій якості обслуговування, європейського сервісу і наявності вигідних пропозицій для потенційних та існуючих клієнтів, банку знадобилося всього кілька років, щоб увійти в п'ятірку лідерів українського фінансового ринку в роздрібному сегменті. За останні роки банку вдалося в три рази наростити обсяг власного капіталу, значно збільшити кредитний ліміт і розмір депозитного портфеля.

Експерти характеризують Idea Bank, як один з найбільш стабільних і надійних банків України. Організація встигла отримати безліч нагород за високу якість роботи і інноваційний, сучасний підхід до співпраці з клієнтами. Зараз компанія пропонує кілька видів наявних кредитів для фізичних осіб, окремо варто відзначити продукт «Цільовий».

Умови оформлення кредиту "Цільовий" в банку Ідея Банк

Завдяки кредитному продукту «Цільовий», громадяни України можуть отримати до 200 тисяч гривень в борг від банку на наступні витрати:

 • Купівля меблів, побутової техніки, сантехніки;
 • Ремонтні роботи в квартирі або будинку;
 • Установка вікон, дверей, утеплення стін;
 • Придбання будівельних матеріалів, автомобіля, обладнання.

Якщо людина витрачає гроші по одному із зазначених пунктів, він може скористатися 10% знижкою, при цьому для оформлення та оплати позики можна звертатися в будь-яке відділення банку. Нова пропозиція від Ідея банк - кредит онлайн на умовах програми «Цільова позика», щоб відправити заявку не потрібно їхати в банк, її можна подати з комп'ютера. Де купувати той чи інший товар - вирішує безпосередньо позичальник, банк не зобов'язує його робити покупку в конкретних торгових точках.

Згідно кредитного продукту «Цільовий» максимальна позика - 200 тисяч гривень. Її можна оформити не більше, ніж на п'ять років. Що необхідно для того, щоб отримати знижку на 10% по річній процентній ставці?

 1. Позичальник предоставляє банку свідоцтво про проходження реєстрації транспортного засобу, який було оформлено на його ім'я і зареєстровано на території України в період тридцяти днів з моменту отримання позики. Документ не дасть права на знижку, якщо дата реєстрації буде раніше дати оформлення позики і отримання фінансових коштів.
 2. Протягом тридцяти днів з дня отримання позикових коштів клієнт представляє документацію, що підтверджує використання ним кредиту по одному з цільових направлень. Оплату витрат по ремонту і облаштуванню житлового або нежитлового приміщення побутового призначення, покупку машини, установку вікон або дверей, сантехніки, опалення, електрики.

Згідно з умовами кредитного плану «Цільовий», підтверджуючими документами можуть вважатися касові чеки, накладні, товарні чеки, платіжні доручення з рахунком фактурою по оплату товару. Всі документи, крім касових чеків, повинні бути завірені печаткою або підписом продавця, крім того, на них обов'язково зазначені дати, коли були передані гроші в рахунок оплати послуги.

Вимоги для оформлення кредиту "Цільовий" в банку Ідея Банк

Фінансова установа Idea Bank пропонує оформити кредит онлайн або відвідати відділення для заповнення заявки. Все залежить від того, який варіант оптимальний для клієнта. Щоб скористатися кредитним планом «Цільовий», потрібно відповідати деяким вимогам установи:

 • Встановлені вікові рамки Idea Bank для позичальників - від 21 до 75 років;
 • Обов'язково бути громадянином України і мати реєстрацію;
 • Кредитна історія не повинна містити негативних оцінок;
 • Громадянин повинен бути працездатним і дієздатним;
 • Важливий критерій - платоспроможність, наявність стабільної роботи і постійного джерела доходу.

Крім основних вимог, встановлених не тільки на рівні банку, але і на державному і законодавчому, є обов'язковим наступний список документів, який клієнт повинен представити кредитному інспекторові на розгляд. При відсутності одного з паперів позика видана не буде:

 1. Оригінал ідентифікаційного номера, паспорта.
 2. Якщо сума позики більше п'ятдесяти тисяч гривень, необхідна довідка про дохід.
 3. Для пенсіонерів потрібно пенсійне посвідчення.
 4. Суб'єкти підприємницької діяльності повинні пред'явити стандартний пакет паперів, який затверджений банком для роботи з бізнесом.

Ідея Банк пропонує вигідні і прості умови отримання досить великої суми грошей в борг - 200 тисяч гривень. Крім цього, відчутна знижка на річну процентну ставку дозволить заощадити ще більше при покупці товару або оплату послуг в кредит. Можливість клієнта звертатися в будь-яке відділення, незалежно від міста або області, в якій він оформляв позику, дає повну свободу дій.

Погашення кредиту "Цільовий" в банку Ідея Банк

Для того щоб погасити позику - звертайтеся в будь-яке відділення Ідея Банку. Привітні співробітники з задоволенням допоможуть вам провести оплату, дадуть професійну консультацію, підкажуть, як вчинити в ситуації, що склалася. Провести платіж можна за допомогою особистого кабінету, але попередньо слід зареєструватися на сайті, щоб в повній мірі користуватися всіма інструментами кредитного сервісу від Ідеябанк.

Необхідно вносити платіж, згідно обумовленого графіка, не пізніше кінцевого терміну, це дозволить уникнути пені або штрафу за прострочену оплату, та зарекомендувати себе, як сумлінного і відповідального позичальника.

Залишити вiдгук про Idea Bank
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Idea Bank
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику