Idea Bank кредит "Простий"

0800502030
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Залишити вiдгук
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сумма займа
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою

Зміст:

 1. Умови оформлення кредиту "Простий"
 2. Вимоги для кредиту "Простий"
 3. Погашення кредиту "Простий"

Idea Bank - це найбільша фінансова установа на українському ринку, яка успішно веде свою діяльність на протязі тридцяти років. За цей час банківська система країни піддалася ряду змін, політичний і економічний режим так само змінювався не раз. Не дивлячись на це, організація завжди мала стабільну клієнтську базу, жодного разу не оголошувала себе банкрутом, і чесно виконувала всі свої обов'язки перед клієнтами.

Вперше інформація про появу фінансової установи з'явилася ще в 1989 році, з тих пір система роботи з клієнтами постійно трансформувалася, відповідно до нових правил, законодавства. Саме в період формування компанії починала формуватися та сама банківська структура незалежної держави, яка базувалася на ринкових відносинах.

З кожним роком Idea Bank, який раніше носив назву Плюс Банк, розвивався і вдосконалювався, намагаючись максимально задовольнити потреби сучасних українців. Назва Ідея Банк була присвоєна установі в 2007 році, в той же час організація стала вибудовувати відносини з сусідньою республікою - Польщею. На даний момент Idea Bank - це повноправний член одного з найбільших об'єднань в Східній і Центральній Європі - Getin Holding S.A. Національна мережа Idea Bank на 2019 рік включає в себе близько вісімдесяти відділень, які розташовані в двадцяти двох областях країни. Так само банк має ряд найбільших бізнес центрів, які працюють в напрямку розвитку інноваційних технологій і впровадження їх в банківські системи Ідея Банк.

З 2017 року взяти кредит в ідея банку можна за допомогою інтернет-заявки, яка подається через сайт установи. Це значно скорочує витрати особистого часу клієнта, робить послугу доступнішою і комфортнішою. Розроблено спеціалізований особистий кабінет, яким можуть скористатися всі клієнти банку для виконання різних операцій і оперативного контролю стану свого рахунку. Так само була розроблена система зручної фінансової взаємодії між Україною та Польщею, що дозволяє громадянам обох країн легко пересилати кошти і користуватися послугами сервісу.

Мінфін вніс Idea Bank до переліку п'ятнадцяти найбільш стійких банків країни, а за даними стандарт-рейтингу, він так само є одним з найбільш надійних. Крім цього в рейтингу «Фінансовий оскар» банку вдалося отримати відразу дві нагороди - за лідерську позицію в області споживчого кредитування, а також за стрімкий розвиток онлайн технологій з обслуговування клієнтів. У роботі з громадянами, банк керується наступними цінностями:

 1. Якість обслуговування. Головна мета фахівця - зрозуміти потреби клієнта, і знайти оптимальний варіант для того, щоб максимально задовольнити їх.
 2. Інноваційні технології. Орієнтованість на сучасні підходи до банківського напрямку, постійне вдосконалення систем і стратегії надання послуг.
 3. Надійність і довіра. Кожен клієнт може бути впевнений в тому. Що його грошові кошти та персональні дані будуть надійно збережені.
 4. Стабільний розвиток. Idea Bank не зупиняється на досягнутому, швидко реагує на ринкові зміни, і прагне слідувати всім сучасним тенденціям.

Умови оформлення кредиту "Простий"

Фінансова установа пропонує своїм клієнтам вибрати відповідну кредитну програму в залежності від того, яку суму і на яких підставах вони хочуть отримати в борг. Наприклад, дуже зручно і доступною є кредитний продукт «Простий». Це легкий спосіб отримати позику на наступних умовах:

 • Нецільова позика - немає необхідності вказувати, на що планується витрачати кошти;
 • Обслуговування кредиту проводиться в будь-якому відділенні, незалежно від того, де була отримана позика;
 • За використання кожної тисячі гривень доведеться платити всього 9.99 грн. кожні сім днів - вигідна процентна ставка;
 • Не складно самостійно розрахувати суму платежу з того чи іншого кредиту;
 • Доступна сума позики - не більш двохсот тисяч гривень;
 • Кредит видається на період до п'яти років;
 • Акційні пропозиції від банку, наприклад, можливість отримання знижки за відсотками або кредитних канікул.

Кредитні канікули - це пільга, яка дається клієнту банком в тому випадку, якщо у нього немає необхідних коштів для погашення суми платежу в даний момент. Термін кредитних канікул встановлюється в індивідуальному порядку. На період дії пільги клієнтові не доводиться оплачувати щомісячні платежі, при цьому йому не нараховують штрафи та пеню. В Idea Bank надання кредитних канікул здійснюється на підставі наступних умов:

 • Нарахування річної процентної ставки на обумовлений термін - 0.01%;
 • Оплата за обслуговування кредиту на цей термін знімається і становить 0%;
 • Для розрахунку щомісячного платежу необхідно скласти суму планової оплати по тілу позики, і річної відсоткової ставки, яка була фактично нарахована в минулому місяці, а також відсоток 0.01% на залишок заборгованості за поточний місяць.

Вимоги для кредиту "Простий"

Idea Bank банк пропонує дуже лояльні умови для тих, хто хоче скористатися кредитним планом «Простий». Оформити швидкий кредит можуть:

 1. Тільки громадяни України при наявності оригіналу паспорта з пропискою в країні і ідентифікаційного номера.
 2. Особи, яким виповнився двадцять один рік.
 3. Працездатні і дієздатні громадяни.
 4. Пенсіонери, якщо їм не більше 75 років.
 5. Платоспроможні жителі країни, які мають постійний прибуток.

Додаткові документи не будуть потрібні, однак банк ретельно перевірить кредитну історію потенційного клієнта. Негативний відгук від минулого кредитора може стати причиною невидачі позики. Пенсіонеру так само знадобитися його пенсійне посвідчення.

Погашення кредиту "Простий"

Для того, щоб використовувати вигідні пропозиції від банку, отримувати бонуси, необхідно вносити платіж регулярно, до того, як настане останній день оплати. Якщо оплата не прийде на рахунок вчасно, банк відключить клієнта від всіх бонусних програм. Вносити платіж можна через особистий кабінет або банківське відділення, так само функція доступна в мобільному додатку. При виникненні питань завжди можна звернутися до консультантів на гарячій лінії банку.

Залишити вiдгук про Idea Bank
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Idea Bank
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику