Idea Bank кредит "Пенсійний"

0800502030
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Залишити вiдгук
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сумма займа
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою

Зміст:

 1. Умови оформлення кредиту "Пенсійний"
 2. Вимоги для оформлення кредиту "Пенсійний"
 3. Погашення кредиту "Пенсійний"

Кредитні програми фінансової установи Idea Bank - це різноманітні рішення, серед яких кожен знайде відповідний йому варіант. Регулярно в банку проводиться аналіз потенційних клієнтів і їх потреб, на підставі цих даних розробляються спеціальні системи, розраховані на ту чи іншу категорію. Кредитний пакет «Пенсійний» - це відмінний вихід для літньої людини зробити велику покупку, оплатити послуги фахівця або купити подарунок рідним. В Idea Bank постаралися створити максимально лояльні умови для кредитування осіб пенсійного віку.

Сама фінансова організація має величезний досвід роботи на фінансовому ринку, який обчислюється десятками років. За цей час було створено, розроблено та вдосконалено безліч кредитних планів, і зараз їх можна назвати оптимальними. Idea Bank був відзначений, як найнадійніший, і стійкий банк України в період кризи 2017 року. Незважаючи на сильні коливання курсів валют, девальвацію гривні та інші складні умови, організація змогла протистояти труднощам.

В останні кілька років фахівці фінансової компанії активно займалися розвитком системи взаємодії між банком і клієнтом через інтернет. Спочатку був створений зручний електронний ресурс, який містить детальну інформацію про всі пропозиції банку, принципи його роботи та інші цікаві клієнтам факти. Щоб дізнатися все необхідне, не потрібно йти в відділення, достатньо зайти на сайт або проконсультуватися з фахівцем по гарячій лінії.

Пізніше був розроблений багатофункціональний особистий кабінет, яким може придбати кожен клієнт банку. Тут він може не тільки оплачувати і оформлювати кредит, але і користуватися рядом інших інструментів. Система досить проста і доступна кожному, вона не викличе додаткових питань навіть у тих, хто зайде на онлайн банкінг вперше. В цілому, Idea Bank - це стабільна, сучасна, надійна фінансова установа, робота якої організована на європейському рівні.

Умови оформлення кредиту "Пенсійний"

Для пенсіонерів просте оформлення заявки на кредит є на сайті компанії Idea Bank, а також в будь-якому відділенні банку. Цей кредитний продукт відноситься до категорії експрес-кредитів, пенсіонери оформляють його на найрізноманітніші потреби: ремонтні роботи, оплата навчання онуків, придбання техніки або меблів, та інше. В Україні тільки Ідея Банк співпрацює з літніми людьми, вік яких досяг 75 років, більшість банків встановлюють вікові обмеження на 60-65 років. На яких умовах пенсіонери можуть отримати позику:

 • Заява на отримання грошей в борг буде розглянуто за півгодини;
 • Незалежно від того, де була видана позика, пенсіонер може вибрати будь-яке відділення для того, щоб вносити платіж;
 • Мінімум документів: тільки паспорт, ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення - все, що потрібно для отримання грошей;
 • Максимальна сума, згідно з тарифним планом «Пенсійний» - 20 тисяч гривень;
 • Банк кредитує громадян на період до чотирьох років.

Завдяки великому досвіду роботи фінансової установи Idea Bank на українському фінансовому ринку, багато клієнтів пенсійного віку віддають перевагу саме йому при виборі кредитора. Професійний підхід до обслуговування кожного клієнта, зручна система подачі заявки та отримання готівкової позики - це далеко не всі переваги банку.

Вимоги для оформлення кредиту "Пенсійний"

Фінансова установа обережно підходить до вибору клієнтів. Це пов'язано з великою кількістю позичальників, які не бажають виконувати умови договору. В першу чергу співробітник банку звертають увагу на кредитний рейтинг людини. Якщо в його історії будуть відомості про прострочення, наявність непогашених позик або затримки виплат в інших фінансових організаціях, велика ймовірність відмови в оформленні позики. Крім хорошого кредитного минулого для отримання грошей в позику для Ідея Банку важливо:

 1. Мати українське громадянство.
 2. Пред'явити кредитному інспекторові оригінал паспорта.
 3. Бути не старше сімдесяти п'яти років.
 4. Пред'явити оригінал ідентифікаційного коду.
 5. Мати реєстрацію на території країни.
 6. Якщо пенсіонер продовжує вести трудову діяльність, він може подати довідку про дохід, це позитивно позначиться на вирішенні інспектора і може збільшити кредитний ліміт.
 7. Співробітник може запросити у пенсіонера оригінал його посвідчення.

Для отримання пенсійного кредиту не потрібно шукати поручителів, які зможуть взяти на себе відповідальність за боржника. Ідея банк не вимагає надавати заставу.

Погашення кредиту "Пенсійний"

Найзручніший і простий спосіб погашення кредиту - це оплата у відділенні банку. Тут співробітники завжди уважно перевірять правильність зазначених даних, гроші будуть передані в руки представника банку, а у клієнта буде збережений чек про оплату. Громадяни, які часто користуються інтернетом, і проводять багато часу за комп'ютером, можуть скористатися офіційним сайтом організації, щоб внести платіж. Для цього необхідна реєстрація на сайті, після якої для кожного користувача відкривається широкий вибір додаткових фінансових інструментів.

При необхідності розрахуватися за кредитом можна і раніше встановленого терміну - банк не бере за це додаткового відсотка або комісії. В Ідея банк кредити можуть отримати пенсіонери, незалежно від наявності роботи або підробітку, головне, щоб платіж вносився регулярно. Тоді з'явиться шанс на отримання заохочення від компанії - це може бути знижка по процентній ставці, або інші вигоди. Своєчасна оплата - гарантія вигідного співробітництва.

Залишити вiдгук про Idea Bank
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Idea Bank
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику