Idea Bank кредит "Дружній"

0800502030
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Залишити вiдгук
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сумма займа
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою

Зміст:

 1. Умови оформлення кредиту "Дружній"
 2. Вимоги для оформлення кредиту "Дружній
 3. Погашення кредиту "Дружній"

Історія становлення фінансової установи Idea Bank починається ще з серпня 1989 року. Саме тоді державний банк зареєстрував комерційний банк розвитку лісової і деревообробної промисловості Прикарпаття. Це була перша назва найбільшого зараз банку, який зміг гідно подолати всі труднощі, економічну і фінансову кризу, політичні зміни.

Свою сучасну назву Idea Bank отримав в 2011 році, в жовтні місяці. З цього моменту в роботі і принципах функціонування банківської системи організації почали відбуватися разючі зміни. Прагнучи до покращення та вдосконалення свого сервісу, банк спирався на досвід європейських колег, в тому числі на практику розвитку банківського сектора в республіці Польща. Сучасний підхід до обслуговування клієнтів вивів компанію на передові позиції, громадяни довіряють свої фінанси великому, досвідченому і відомому учаснику українського фінансового ринку.

Двадцять п'ять років організації виповнилося в 2014 році 31 серпня, Idea Bank став ровесником всієї сучасної української банківської системи, яка почала формуватися в країні з розвитком ринкових відносин. Звідси можна судити про ступінь надійності компанії, яка стійко перенесла ряд кардинальних змін, і залишила за собою лідерські позиції.

На початку 2015 року Національним Банком України, корпорація Idea Bank була віднесена до третьої групи банків в категорії «Середні банки» за обсягами своїх активів. На наступний рік організації вдалося здобути чотири нагороди:

 • Найнадійніший банк за версією експертного дослідження порталу «Фінансовий клуб»;
 • Кращий банк для розміщення депозитів за результатами конкурсу «Банк, якому довіряють 2016»;
 • Лідер по надійності серед українських банків за даними рейтингового оцінювання порталу «Мінфін»;
 • Найнадійніший банк, згідно з даними аналітичного журналу «Новий час».

У 2017 році, коли в банківській системі України знову виникли проблеми, Idea Bank увійшов до двадцятки найбільш життєздатних фінансових установ країни. В кінці 2017 року стала доступна онлайн заявка на кредит, завдяки впровадженню нової багатофункціональної системи онлайн обслуговування, але вона була доступна тільки для бізнес клієнтів.

Зараз сервіс пропонує кожному клієнтові мобільний додаток для використання послуг, зручну систему інтернет банкінгу, сайт з простою навігацією і приємним інтерфейсом. Крім того, в банку постійно проводяться вигідні акції, наприклад, кредитний пакет «Дружний».

Умови оформлення кредиту "Дружній"

Кредитна програма «Дружній займ» - це акційна пропозиція, якою можуть скористатися тільки фізичні особи. Зручні умови кредиту дозволяють зробити послуги банку Ідея банк доступними для кожного громадянина, який потребує позикових коштів.

 • При отриманні позики не мають значення мета, на яку витрачатимуться кошти;
 • Найбільший доступний термін кредитного продукту - п'ять років;
 • У клієнта є можливість отримати позику до двохсот тисяч гривень;
 • Вибирати зручну для себе дату проведення платежу можна щомісяця;
 • Кредитний пакет бере участь в акції 4FRIENDS, вона доступна всім фізичним особам;
 • Для обслуговування кредиту нема потреби прив'язуватися до конкретного відділення банку.

Умови використання тарифного плану «Дружній» підійдуть більшості українців. При відвідуванні відділення клієнт може скорегувати деякі нюанси, наприклад, вибрати систему оплати позики ту, яка буде для нього оптимальною. Після того, як реєстрація особистого кабінету буде пройдена, у позичальника з'явиться можливість контролювати залишок заборгованості, нарахування відсотків, дати платежів в інтерактивному режимі.

Вимоги для оформлення кредиту "Дружній"

Як і всі фінансові установи, Ідея банк кредит готівкою видає тільки після ретельної перевірки відповідності клієнта вимогам організації. Це необхідний захід, який встановлено на законодавчому рівні. Банк не може співпрацювати з позичальником, якщо:

 1. Йому не виповнилося двадцяти одного року.
 2. У нього відсутні оригінал ідентифікаційного номера або паспорта.
 3. Він старше 75 років.
 4. Клієнт є пенсіонером, але не має пенсійного посвідчення.
 5. У кредитному минулому є негативні відгуки, інформація про несумлінне виконання умов кредитної угоди.

Окремо були розроблені деякі норми і правила для тих клієнтів, які зацікавлені в прийнятті участі в акційній кампанії. Не кожен бажаючий може отримати привілеї, згідно з правилами, які встановив організатор, це доступно в наступному випадку:

 • Учасник акції має поточний рахунок в Idea Bank, який обслуговується на умовах тарифного плану «Стартовий»;
 • При оформленні готівкового кредиту, людина дає банку не менше двох контактів знайомих або друзів, яким він планує рекомендувати скористатися тарифним планом «Дружній»;
 • Рекомендований клієнт повинен надати кредитному експерту контактний номер телефону особи, яка порекомендувало йому скористатися послугами готівкового кредитування до початку оформлення позики;
 • При оформленні пакета «Дружній» за рекомендацією клієнта Idea Bank, позичальник отримує річну відсоткову ставку в розмірі 10%;
 • Мінімальний термін використання кредитних коштів становить п'ятнадцять днів;
 • Чинному клієнту, який рекомендував послуги Idea Bank, рекомендована винагорода в розмірі 400 гривень;
 • Якщо хоча б одна умова з перерахованих вище буде порушена, клієнти не отримують знижок і винагород.

Погашення кредиту "Дружній"

Кредитний пакет «Дружній» дає можливість клієнту самостійно вибрати, якого числа внести платіж в тому чи іншому місяці, тобто діє плаваючий графік. Але обов'язково зробити це до настання крайньої дати, в іншому випадку організація може нарахувати додаткові відсотки і штраф за порушення умов угоди.

Для даного кредитного плану є погашення по системі ануїтету, тобто позичальник проводить оплату фіксованими сумами. Крім цього можна вибрати класичний варіант погашення при регулярному скороченні обсягів платежів. Якщо з'явилася можливість оплатити повністю суму раніше терміну - це можна зробити безкоштовно, без банківських комісій.

Залишити вiдгук про Idea Bank
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Idea Bank
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику