GlobalCredit
1 - 30 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 2%повторный кредит
5 000 Перший кредит,
15 000 повторный кредит.
Глобал Кредит терміновий займ
Рейтинг 4,3/5 Oснован на 1 отзывов пользователей.
Кредит на картку за 15 хвилин

ГлобалКредит відгуки і вся інформація про компанію

+38 (044) 466 28 88
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 2% на день
Сума позики
5 000 - 15 000 грн
Термін
1 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку, готівкою
 1. Що таке Глобал Кредит? 
 2. Процентні ставки та інші умови кредитування 
 3. Реквізити мікрофінансової організації Глобал Кредит
 4. Плюси і мінуси оформлення позики в Global Credit
 5. Кроки реєстрації та отримання кредиту в Global Credit  
 6. Промокоди в Глобал Кредит

Що таке Глобал Кредит? 

Взяти кредит в глобал кредит

Глобал Кредит – це одна з перших українських мікрофінансових організацій, яка стала кредитувати населення повністю в режимі online. Компанія веде свою діяльність з 2012 року, і за цей час вона виробила чіткі принципи роботи: швидкі, доступні і вигідні мікрозойми для всіх. 

Однією з особливостей роботи МФО Credit Global є лояльні вимоги до позичальників. Компанія співпрацює навіть з так званими проблемними категоріями громадян, наприклад, особами з поганою кредитною історією або без офіційного доходу. Завдяки цьому сервіс займає одну з лідируючих позицій на українському ринку мікрокредитування. У цьому можна легко переконатися, якщо почитати відгуки про Global Credit, які залишають реальні клієнти. 

Процентні ставки та інші умови кредитування 

Перед зверненням в Кредит Глобал бажано вивчити умови кредитування і переконатися, що вони дійсно відповідають очікуванням. Компанія пропонує такі умови оформлення позики.

тип позики
для нових клієнтів
повторні позики
сума
До 5000 гривень
До 15000 гривень
процентна ставка
0,01% в день — знижена відсоткова ставка при оформленні першої позики (розмір річної відсоткової ставки — 3,66%)
2% в день — эце стандартна процентна ставка, що діє при повторних зверненнях. /div>
час оформлення
До 20 хвилин
Кредит за 60 секунд
срок
Від 5 до 30 днів
вік позичальника
От 18 до 71 года

Нові позичальники оформлюють позики в Global Credit на поліпшених умовах. Це зроблено спеціально для залучення нових клієнтів. Однак для повторних клієнтів також передбачені свої бонуси. По-перше, збільшується кредитний ліміт, тому можна отримати в борг велику суму. По-друге, процедура оформлення мікропозик значно спрощується і прискорюється. Крім іншого, постійні клієнти можуть брати участь в різних акціях, отримувати сидки і оформляти мікрокредити на найвигідніших умовах.  

Реквізити мікрофінансової організації Глобал Кредит  

Повна назва організації

ООО «Глобал Кредит»

ЕГРПОУ

38266014

Рахунок

 

в АО КБ «ПРИВАТБАНК»

 

Юридична адреса  

01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а

Телефон гарячої лінії

0 800 807-888, (097) 097-88-88

Плюси і мінуси оформлення позики в Global Credit

Переваги використання Глобал кредит

Є чимало причин, чому варто оформити онлайн займ в Глобал Кредит:

 1. Висока швидкість оформлення кредиту без зайвих зволікань і необхідності виходити з дому. Вся процедура проходить в онлайн-режимі і вимагає від клієнта мінімальних зусиль.
 2. Можливість дострокового погашення позики з оплатою відсотків тільки за фактичні дні користування кредитними грошима.  
 3. Особистий кабінет в Глобал Кредит можна оформити всього за кілька хвилин. А на всю процедуру оформлення позики при першому зверненні йде близько 20-30 хвилин.  
 4. Компанія регулярно проводить акції, приурочені до різних свят. Також серед нових і постійних клієнтів проводяться розіграші грошей і цінних призів.  
 5.  Безпроцентні позики для всіх користувачів кредитами. Кредит під 0% – це найбільш вигідне і привабливу пропозицію для будь-якого кредитоотримувача.  
 6. Відсутність жорстких вимог до позичальників. МФО схвалює близько 8-9 заявок з 10, що говорить про досить лояльне ставлення до позичальників.  
 7. Глобал Кредит – це чесний і прозорий сервіс, який видає позики на тих умовах, які спочатку вказані на офіційному сайті. Приховані платежі, нав'язані платні послуги, підвищені комісії та інші хитрощі багатьох кредиторів дана компанія не використовує.  
 8. Зайти в особистий кабінет Global Credit і оформити позику можна цілодобово без перерв і вихідних. Сервіс, як і служба клієнтської підтримки, працює 24/7.
 9. Різні способи погашення позики. При цьому позичальник сам вибирає, як саме йому повернути позикові кошти.   

Недоліки у сервісу, нехай і нечисленні, теж є:

 1. При першому зверненні максимальний кредитний ліміт становить всього 5000 гривень, що трохи менше, ніж в більшості інших мікрофінансових організацій. Але зате вже при наступному зверненні розмір можливої ​​позики збільшується в 3 рази.  
 2. Наявність постійного трудового доходу. Отримати мікрокредит можуть тільки ті клієнти, які працюють і мають стабільне джерело доходу.  

Кроки реєстрації та отримання кредиту в Global Credit 

Головна сторінка Глобал Кредит

ДДля оформлення позики клієнту знадобиться паспорт і ідентифікаційний код (індивідуальний податковий номер), мобільний телефон для реєстрації персонального кабінету і підписання кредитного договору, а також банківська карта, на яку будуть зараховані гроші. 

В першу чергу потрібно завести особистий кабінет Глобал Кредит. Для цього необхідно вибрати потрібну суму і термін кредитування на кредитному калькуляторі, а після цього натиснути кнопку «Отримати гроші ».

У новому вікні необхідно заповнити всі порожні поля (ПІБ, пароль, мобільний телефон) і перевірити правильність заповнення даних. Важливо: всі дані потрібно вносити на українській мові, і саме так, як написано в паспорті або ID-картки.  

Після реєстрації персонального кабінету залишається тільки заповнити та надіслати анкету. В анкеті клієнт викладає основні відомості про себе: сімейний стан, паспортні дані, місце роботи та розмір окладу, адреса реєстрації та адреса фактичного місця проживання, наявність боргів в інших фінансових організаціях і так далі. Замість заповнення анкети позичальник може вибрати ідентифікацію за допомогою Bank ID. В такому випадку сервіс отримує всю необхідну інформацію в банку, в якому у позичальника відкритий рахунок.  

Обов'язковою кроком також є верифікація банківської карти. Якщо почитати відгуки клієнтів Глобал Кредит, то можна дізнатися, що кредит можна отримати лише на власну карту. Тобто, позика буде схвалений тільки в тому випадку, якщо карта оформлена на ім'я позичальника.  

При повторних зверненнях займ можна отримати всього за 1 хвилину. При цьому не обов'язково здійснювати вхід в особистий кабінет Глобал Кредит і заповнювати анкету. Досить просто відправити СМС-повідомлення на короткий номер 717 із зазначенням терміну кредитування, бажаної суми і номер карти. Після цього приходить відповідь було надіслане до схваленої сумою і 4-значним кодом. Після відправлення цього коду на вказаний номер гроші моментально зараховуються на карту.  

Отримати кредит по SMS можна не тільки з України, але і з будь-якої точки світу. Це особливо зручно в тому випадку, якщо гроші несподівано закінчилися під час відпочинку за кордоном.  

Промокоди в Глобал Кредит

На сьогоднішній день промокодом в Global Credit не використовуються. Для отримання знижки або участі в акції промокод від клієнта не потрібно. Наприклад, щоб оформити перший безвідсоткову позику потрібно просто перейти на сайт компанії і пройти процедуру оформлення кредиту за інструкцією, описаною вище. При повторних зверненнях клієнт автоматично бере участь в акціях, які проводяться мікрофінансової організацією на момент оформлення позики. 

 

 

Взяти позику
Оцініть сервіс GlobalCredit
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про GlobalCredit
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про GlobalCredit
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику