Dinero
7-14-30 днів
Процентна ставка 0%ставка на перший кредит 0.65%повторный кредит
15 000 Перший кредит,
23 000 повторный кредит.
dinero uk
Рейтинг 4/5 Oснован на 8 отзывов пользователей.
0% Перший Займ

Динеро відгуки та вся інформація про компанію

+38 (067) 326 22 33
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0 - 0.65% на день
Сума позики
15 000 - 23 000 грн
Термін
7-14-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 75 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Зміст:

  1. Dinero огляд дизайну і продуктивності
  2. Dinero - умови кредитування

В інтернеті за запитом "мікрокредит" або взяти кредит онлайн в Україні” ви побачите величезну кількість сторінок сайтів. У зв'язку з цим у користувача виникає питання "як вибрати відповідну компанію для позики?". У даній статті ми постараємося розібратися в тому, чи можна вигідно отримати кредит, і яку компанію для цього обрати. Ми пропонуємо розглянути молоду організацію Dinero - найпотужніша платформа для кредитних можливостей. Зверніть увагу, що вся інформація про МФО має виключно ознайомчий характер, тому ми не примушуємо вас користуватися тими чи іншими послугами.

Історія даної торгової марки починається з 2018 року, проте не дивлячись на відносну молодість, вона вже набрала популярність серед українського населення. В основному сервіс працює в режимі онлайн, що не змушує людину витрачати час на поїздки в представництво. Компанія була створена досвідченими однодумцями, які раніше працювали в фінансових сферах, а також в команду увійшли програмісти, дизайнери і маркетологи.

Завдяки спільним зусиллям членів команди вдалося створити високотехнологічну платформу, яка дозволяє за короткий термін брати гроші в позику без особливих зусиль. Основна концепція МФО ще на старті існування - це максимально доступний кредит для тих, хто цього дійсно потребує. Ви можете помітити ще на головній сторінці діючі акції, які по-справжньому допомагають економити кошти, оплачуючи мінімальний відсоток за користування.

Dinero огляд дизайну і продуктивності

Інтернет ресурс, який доступний за адресою dinero.ua не має суттєвих відмінностей від компаній конкурентів. Однак його теплі, світлі тони і легке оформлення дозволяють людині "не загубитися" у безлічі функцій. Якщо ви помічали, то сьогодні існують сотні сайтів, де практично неможливо залишати заявку в силу низької працездатності. На головній сторінці компанії Дінеро ви знайдете багато цікавої та корисної інформації, що не змусить витрачати час на пошуки.

Простий і лаконічний дизайн створений фахівцями з метою зняття перевантаження, що часто буває в інших МФО. Що стосується продуктивності, то тут все також відмінно продумано:

  • Сайт завантажується досить швидко і підходить під всі типи браузерів. Ви можете користуватися багатьма програмами, і він буде працювати в штатному режимі (перевірено методами тестування).
  • У шапці онлайн ресурсу ви знайдете такі блоки: "Як це працює", "Питання-відповідь", "Контакти", "Блог". Завдяки доступній і комфортній навігації не складе проблем в плані користування.
  • Також ви зможете помітити легкий перемикач мов (з російської на українську, і навпаки), і посилання на вхід в особистий кабінет. Зверніть увагу на велику кнопку "Подати заявку", натиснувши на яку, ви будете перенаправлені до анкети.

Сайт компанії розроблений у вигляді лендінга, що сприяє зручному сприйняттю. У нижній частині сервісу ви зможете знайти невелику навігацію, яка допоможе розібратися в питаннях кредитування та політиці конфіденційності більш докладно. Ми провели ретельну перевірку і переконалися, що онлайн сервіс працює відмінно на всіх пристроях - продумана мобільна версія яка не поступається більш грандіозним проектам. В цілому, якщо вам дійсно потрібно швидко отримати позику, ви можете звернутися в дану компанію, однак перед цим потрібно обов'язково вивчити всю інформацію. Також ви можете задавати питання менеджеру по телефону, який вказаний в футері сайту (нижня частина).

Dinero - умови кредитування

Гадаєте, що умови отримання кредиту занадто складні, і з цієї причини не бажаєте навіть пробувати? Дана ситуація знайома багатьом, проте поспішаємо вас запевнити, що навіть якщо результат буде негативним, ваші дані не зберігаються. Як показує практика, більше 85% заявок, оброблених даною компанією, є вдалими, і люди отримують грошові кошти на банківську картку протягом декількох хвилин. Спочатку слід зазначити, що швидкість обробки заявки займає всього 15 хвилин, тому вам не доведеться довго чекати бажаного результату!

Основні вимоги до позичальника досить стандартні з багатьма аналогічними компаніями. Вік потенційного клієнта повинен бути мінімум 18 років, а також людина повинна бути громадянином України. На сьогоднішній день МФО не пропонують гарантій для іноземців, які тимчасово проживають в країні, оскільки вони, в свою чергу, не можуть довести платоспроможність. Не менш важлива умова крім обов'язкового паспорта та коду - це наявність власної банківської карти. Картка потрібна для того, щоб ви могли прикріпити її до кредитного рахунку, і в разі необхідності, комфортно отримувати гроші і оплачувати заборгованості по кредиту. Просто здійсніть dinero вхід, і там буде вказана вся інформація.

Величезною перевагою даної мікрофінансової організації є те, що людина, яка звернулася за послугами вперше, зможе отримати відразу 10 000 гривень. Для цього зовсім необов'язково пред'являти довідки про доходи або інші документи, що підтверджують ваше фінансове становище. За умови, що ви працюєте з компанією вдруге або більше - можна отримати грошовий еквівалент 15 000 грн., однак тут будуть потрібні деякі дані. Ви маєте право самостійно вибрати термін, за який зможете погасити заборгованість. Мінімально - один тиждень, максимально - один місяць.

Варто відзначити, що якщо у вас є dinero промокод, то ви з легкістю зможете скористатися різними знижками або брати участь в акціях МФО. Фахівці, які працювали над створенням сайту, розробили максимально зручний dinero особистий кабінет, де і здійснюються всі фінансові операції. У ньому ви зможете контролювати всі виплати до останньої, що допоможе уникнути непередбачених ситуацій. Щоб погасити кредит, досить використовувати свою банківську картку або робити це шляхом поповнення рахунку в банках. Все максимально доступно і прозоро навіть для тих, хто стикається з поняттям МФО в перший раз.

Давайте розглянемо ще кілька вимог, які висуває організація перед клієнтами:

  • Обов'язкове офіційне працевлаштування тільки для тих, хто збирається брати позику на суму понад 10 000грн.
  • У вас може не бути бездоганної кредитної історії, але її гарний стан буде говорити про успіх.

Здійсніть Дінеро вхід в особистий кабінет, щоб розібратися з усіма питаннями більш докладно. Відразу після заповнення анкети та позитивного рішення ви можете вільно користуватися коштами.

Взяти позику
Оцініть сервіс Dinero
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про Dinero
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Dinero
user-avatar
на Новый год брал кредит) условия панятные, удобно
user-avatar
Все супер. Быстро и понятно. Нигде так не выдают займ как в динеро!
user-avatar
Заполнил заявку, уточнили детали, подтвердили займ, вернул вовремя и радуюсь. Все просто.
user-avatar
Они стали первыми на моей практике с подобными организациями и сумели расположить к себе надолго. Об этом свидетельствует моя чистая история займов у них и улыбка, с которой я в очередной раз обращаюсь к ним за помощью.
user-avatar
Могу сказать, что это лучший сервис займов. Был опыт с другими компаниями, но остановилась на Dinero. Быстрое оформление и подтверждение кредита, деньги на карте в течении 5 мину, не высокий процент, бонусы и программы лояльности для постоянных и новых клиентов. Удобно, быстро и надёжно.
user-avatar
Нужны были деньги на медицинское обследование, взял займ. Оформили все в течение часа, через пару часов деньги уже снял. Спасибо!
user-avatar
Брал пару тысяч до зарплаты. Дали даже с плохой кредитной историей, деньги уже вечером пришли на карту.
user-avatar
Брала 5 тысяч гривен на 10 дней, вернула через 2 недели. Займы дают без проблем.
user-avatar
Не хватало на покупку бытовой техники буквально 5 тысяч. Решила взять займ здесь. Условия хорошие, к тому же деньги приходят через несколько минут после заявки. Все что хотела купила, и уже даже займ вернула. Спасибо Вам!!!)
user-avatar
Понадобились срочно деньги, оформила займ. Все быстро и лишней волокиты, правда, предоставила сканы документов в анкете. Удобный и понятный сервис, вовремя вернула, все ок ;)
user-avatar
Брал 5.000 гривен в Динеро. Плохого об этой МФО не могу сказать. Предоставили деньги быстро, буквально 15 минут. Много документов не нужно было собирать. Уже все отдал. Проблем никаких не было.
user-avatar
Необходимо было срочно перехватить небольшую сумму - 2 тысячи грн. Не хватало, что бы заплатить за квартиру. Обратился в Динеро, скинул заявку через сайт и уже 10 минут займ одобрили. Рассчитался через недели и даже не платил процентов - это акция для новых клиентов.
user-avatar
Обращался сюда неделю назад и брал займ, сегодня как раз последний день, все отдал. Процент небольшой, ребята понимающие лишнего не спрашивают и оформляют займы довольно быстро, услугами доволен.
user-avatar
Появилась возможность приобрести хорошую видеокарту у знакомого за 8 тысяч. Поэтому обратился сюда дабы быстро получить средства, это удалось сделать в короткий срок без множества бумаг.Оказанной услугой остался доволен.
user-avatar
Добрый день! Хочу сообщить Вам о ситуации которая произошла со мной, когда я решил воспользоваться их услугами. Взял займ в компании Динеро на сумму 7000 гривен. Дали без проблем, ну как обычно)) Попользовался, спасибо, выручили. НО.....) Подошел срок оплаты, как раз на пятницу, а зарплата в понедельник как на зло. Пролонгировал на 7 дней на сумму 798 гривен до 1.06.2019 В понедельник получил зарплату, думаю возьму уплачу раньше. Нет долга — душе легче..) Захожу в кабинет платить а там ...+1740 гривен комиссии к моей общей сумме в 7000!!! Звоню туда, отвечают мне ЭТО ОШИБОЧНО НАЧИСЛЕННАЯ КОМИССИЯ… я отправила заявку ждите смс… ок, жду. Сегодня вторник 28.05.2019 смс нет, звоню туда, мне говорят уже другое: Вы мол оплатите тело кредита в 7000 гривен, а потом тех.отдел спишет Вашу комиссию. Задаю вопрос: А как я могу быть уверен, что Вы не заставите меня платить эту комиссию в 1470 гривен после того как я уплачу тело кредита?? В ОТВЕТ ТИШИНА… Ну думаю ладно, взял их реквизиты, пошел в Приват, оплатил через кассу, указал ИНН в Назначении платежа. Приходит через 2 часа смс: Вы оплатили 7000 гривен, Вам осталось заплатить 1470 гривен. У меня и челюсть отвисла. Звоню туда, мне навешивают что все в порядке и все будет списано сейчас. У нас мол технический сбой. ТЕХНИЧЕСКИЙ СБОЙ!!! на 1470, и я такой вероятно не один. Как могут быть начислены проценты, если я сам выбираю срок пролонгации и сроки. ПОНИМАЕТЕ В ЧЕМ СУТЬ??? Это сделал кто то, намеренно, чтоб я сверху заплатил. Захожу через время в свой кабинет, а там остаток 1470 и когда мне нужно заплатить. Вобщем устал ругаться. Письма о пролонгации есть, квитанции есть, собираюсь в суд, подавать иск. БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ КОГДА БЕРЕТЕ У КОГО ЛИБО ЗАЙМ! А ОСОБЕННО У КОМПАНИИ ДИНЕРО. ТАК КАК «ТЕХНИЧЕСКИЙ СБОЙ» может принести Вам кучу проблем и дополнительных ДОЛГОВ. УДАЧИ! при выборе кредитора.
user-avatar
Очень долго обслужують и недают певну суму
user-avatar
Если хотите действительно быстро берите в Быстрозайме мне оформили за 8 минут и сразу 6000 гривен, при чем без процентов, в этой конторе ждал больше суток и дозвонится не реально. Очень разочаровн.
user-avatar
Пробовала взять. Очень мало дают на первый раз. В Быстрозайм мне дали гораздо больше чем просила сразу 8000 гривен, а тут наоброт. Не рекомендую.
user-avatar
Самый лучший проект!
user-avatar
Как я могу взять у вас кридит
user-avatar
Dinero - лучший!
user-avatar
Доволен сервисом Dinero! Быстро оформили нужную мне сумму!
user-avatar
Я хочу получить кредит
user-avatar
Великолепно! Срочно нужны были деньги, получил быстро и без проблем!
user-avatar
Отличная компания, быстро, без лишних заморочек получила нужную мне сумму!!!!
user-avatar
Все СУПЕР!!!
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику