Динеро відгуки та вся інформація про компанію

РЕЙТИНГ
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
+380673262233 телефон
fb.com/dinero.com.ua/ Dinero на Фейсбуку
Умови кредиту:
від 18 до 60 років

7-30 днів

термін

до 10 000 грн

до 15 000 грн

сума 1-ий / макс.

0% на день

0.65% на день

% ставка 1-ий / стандарт

В інтернеті за запитом "мікрокредит" або взяти кредит онлайн в Україні” ви побачите величезну кількість сторінок сайтів. У зв'язку з цим у користувача виникає питання "як вибрати відповідну компанію для позики?". У даній статті ми постараємося розібратися в тому, чи можна вигідно отримати кредит, і яку компанію для цього обрати. Ми пропонуємо розглянути молоду організацію Dinero - найпотужніша платформа для кредитних можливостей. Зверніть увагу, що вся інформація про МФО має виключно ознайомчий характер, тому ми не примушуємо вас користуватися тими чи іншими послугами.

Історія даної торгової марки починається з 2018 року, проте не дивлячись на відносну молодість, вона вже набрала популярність серед українського населення. В основному сервіс працює в режимі онлайн, що не змушує людину витрачати час на поїздки в представництво. Компанія була створена досвідченими однодумцями, які раніше працювали в фінансових сферах, а також в команду увійшли програмісти, дизайнери і маркетологи.

Завдяки спільним зусиллям членів команди вдалося створити високотехнологічну платформу, яка дозволяє за короткий термін брати гроші в позику без особливих зусиль. Основна концепція МФО ще на старті існування - це максимально доступний кредит для тих, хто цього дійсно потребує. Ви можете помітити ще на головній сторінці діючі акції, які по-справжньому допомагають економити кошти, оплачуючи мінімальний відсоток за користування.

Dinero огляд дизайну і продуктивності

Інтернет ресурс, який доступний за адресою dinero.ua не має суттєвих відмінностей від компаній конкурентів. Однак його теплі, світлі тони і легке оформлення дозволяють людині "не загубитися" у безлічі функцій. Якщо ви помічали, то сьогодні існують сотні сайтів, де практично неможливо залишати заявку в силу низької працездатності. На головній сторінці компанії Дінеро ви знайдете багато цікавої та корисної інформації, що не змусить витрачати час на пошуки.

Простий і лаконічний дизайн створений фахівцями з метою зняття перевантаження, що часто буває в інших МФО. Що стосується продуктивності, то тут все також відмінно продумано:

  • Сайт завантажується досить швидко і підходить під всі типи браузерів. Ви можете користуватися багатьма програмами, і він буде працювати в штатному режимі (перевірено методами тестування).
  • У шапці онлайн ресурсу ви знайдете такі блоки: "Як це працює", "Питання-відповідь", "Контакти", "Блог". Завдяки доступній і комфортній навігації не складе проблем в плані користування.
  • Також ви зможете помітити легкий перемикач мов (з російської на українську, і навпаки), і посилання на вхід в особистий кабінет. Зверніть увагу на велику кнопку "Подати заявку", натиснувши на яку, ви будете перенаправлені до анкети.

Сайт компанії розроблений у вигляді лендінга, що сприяє зручному сприйняттю. У нижній частині сервісу ви зможете знайти невелику навігацію, яка допоможе розібратися в питаннях кредитування та політиці конфіденційності більш докладно. Ми провели ретельну перевірку і переконалися, що онлайн сервіс працює відмінно на всіх пристроях - продумана мобільна версія яка не поступається більш грандіозним проектам. В цілому, якщо вам дійсно потрібно швидко отримати позику, ви можете звернутися в дану компанію, однак перед цим потрібно обов'язково вивчити всю інформацію. Також ви можете задавати питання менеджеру по телефону, який вказаний в футері сайту (нижня частина).

Dinero - умови кредитування

Гадаєте, що умови отримання кредиту занадто складні, і з цієї причини не бажаєте навіть пробувати? Дана ситуація знайома багатьом, проте поспішаємо вас запевнити, що навіть якщо результат буде негативним, ваші дані не зберігаються. Як показує практика, більше 85% заявок, оброблених даною компанією, є вдалими, і люди отримують грошові кошти на банківську карту протягом декількох хвилин. Спочатку слід зазначити, що швидкість обробки заявки займає всього 15 хвилин, тому вам не доведеться довго чекати бажаного результату!

Основні вимоги до позичальника досить стандартні з багатьма аналогічними компаніями. Вік потенційного клієнта повинен бути мінімум 18 років, а також людина повинна бути громадянином України. На сьогоднішній день МФО не пропонують гарантій для іноземців, які тимчасово проживають в країні, оскільки вони, в свою чергу, не можуть довести платоспроможність. Не менш важлива умова крім обов'язкового паспорта та коду - це наявність власної банківської карти. Картка потрібна для того, щоб ви могли прикріпити її до кредитного рахунку, і в разі необхідності, комфортно отримувати гроші і оплачувати заборгованості по кредиту. Просто здійсніть dinero вхід, і там буде вказана вся інформація.

Величезною перевагою даної мікрофінансової організації є те, що людина, яка звернулася за послугами вперше, зможе отримати відразу 10 000 гривень. Для цього зовсім необов'язково пред'являти довідки про доходи або інші документи, що підтверджують ваше фінансове становище. За умови, що ви працюєте з компанією вдруге або більше - можна отримати грошовий еквівалент 15 000 грн., однак тут будуть потрібні деякі дані. Ви маєте право самостійно вибрати термін, за який зможете погасити заборгованість. Мінімально - один тиждень, максимально - один місяць.

Варто відзначити, що якщо у вас є dinero промокод, то ви з легкістю зможете скористатися різними знижками або брати участь в акціях МФО. Фахівці, які працювали над створенням сайту, розробили максимально зручний dinero особистий кабінет, де і здійснюються всі фінансові операції. У ньому ви зможете контролювати всі виплати до останньої, що допоможе уникнути непередбачених ситуацій. Щоб погасити кредит, досить використовувати свою банківську карту або робити це шляхом поповнення рахунку в банках. Все максимально доступно і прозоро навіть для тих, хто стикається з поняттям МФО в перший раз.

Давайте розглянемо ще кілька вимог, які висуває організація перед клієнтами:

  • Обов'язкове офіційне працевлаштування тільки для тих, хто збирається брати позику на суму понад 10 000грн.
  • У вас може не бути бездоганної кредитної історії, але її гарний стан буде говорити про успіх.

Здійсніть Дінеро вхід в особистий кабінет, щоб розібратися з усіма питаннями більш докладно. Відразу після заповнення анкети та позитивного рішення ви можете вільно користуватися коштами.

Голосування
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
up