Київ, вул . Панаса Мирного 14
Харків, вул. Пушкінська 96

как оформляется кредит под залог недвижимости

Кредит під заставу нерухомості: плюси і особливості оформлення

Кредит під заставу нерухомості & ndash; це один з найбільш популярних видів кредитування. В Україні подібні позики видаються практично всіма банківськими та мікрофінансовими установами. МФО охоче йдуть на такі угоди, видаючи позичальникові гроші на вигідних умовах. Пов'язано це з тим, що кредитор отримує гарантії повернення коштів. А в разі, якщо кредити під заставу нерухомості не погашаються боржниками, то кредитор може реалізувати майно, і з отриманих грошей погасити позику.

Гроші можуть знадобитися з різних причин: звільнення з роботи, подорож, дороге лікування, переїзд, ремонт житла, вкладення в бізнес, відкриття власної справи, вступ до престижного ВНЗ і багато інших.

Причини популярності кредитів під заставу нерухомості

Швидкі кредити під заставу нерухомості мають масу переваг, через які їх і оформляються:

 • Низька процентна ставка і тривалий термін кредитування. Заставне майно виступає гарантією для кредитора, тому немає сенсу перекривати ризики високими відсотками. При цьому позика може видаватися на термін від одного року до десяти років.
 • Можливість отримати практично будь-яку суму в борг. Кредити готівкою під заставу нерухомості можуть видаватися на великі суми. Як правило, мікрофінансові установи погоджуються видати 80% від ринкової вартості майна. Якщо вартість нерухомості оцінюється, наприклад, в 100000 доларів, то розраховувати варто на 60-80 тисяч доларів.
 • Гнучкі умови. У багатьох українських МФО є кредитні програми, що передбачають гнучкі умови кредитування під забезпечення. На ділі це означає, що процентна ставка, кредитний ліміт, терміни виплат і інші умови підбираються персонально під кожного клієнта.
 • Високий відсоток схвалення позик під заставу нерухомості. Такі угоди є безпечними для кредитора, адже йому практично на 100% гарантований повернення кредитних коштів з відсотками. А взяти кредит під заставу нерухомості може майже будь-який 18-річний громадянин.

Мінуси позик під заставу нерухомості

Мінуси слід сказати теж є. По-перше, не можна оформити кредит онлайн під заставу нерухомості. Тобто, потрібна особиста присутність позичальника в офісі компанії. Якщо говорити про банки, то це далеко не одне відвідування відділення. По-друге, позичальник повинен зібрати цілий пакет документів, на що у середньостатистичної людини, який вперше оформляє позику під забезпечення, потрібно чимало часу. Крім цього, потрібно ще й дочекатися рішення самого банку.

Також слід зазначити, що навіть вигідний позику під заставу нерухомості має ризики. Головний ризик пов'язаний з можливістю втрати свого дорогого майна. Але про це поговоримо трохи нижче.

Умови видачі

Фінансові установи видають гроші в борг під заставу нерухомості практично всім людям, у яких на руках є необхідні документи. Це можуть бути студенти, пенсіонери, працюючі громадяни, особи без офіційного працевлаштування та з поганою КІ.

Є ряд умов, при яких людина може оформити даний вид позики:

 • Вік від 18 до 75 років (іноді від 21 до 65 років). На практиці фінансові установи найохочіше співпрацюють з особами 25-45 років.
 • Наявність прописки за останньою адресою, якої більше півроку.
 • Українське громадянство. Це одне з важливих умов, так як фінансові установи практично не видають швидкий кредит під заставу нерухомості навіть тим іноземцям, які багато років живуть в Україні. Однак тут все залежить від конкретного кредитора.
 • Підтвердження платоспроможності.

Кожен випадок розглядається індивідуально, і у кожної установи свої умови видачі кредиту під заставу нерухомості. Тому не варто впадати у відчай у разі отримання відмови в одній установі, зверніться в інші.

Які потрібні документи?

Умова отримання кредиту під заставу нерухомості & ndash; пред'явлення списку документів. У різних банках і МФО можуть вимагатися різні документи. Але, як правило, отримувач кредиту повинен надати:

 • Паспорт громадянина України з пропискою і вклеєними фотографіями. Це основний пропонований під час оформлення кредиту документ.
 • Оригінал ідентифікаційного коду.
 • Документ на право власності майна. Позичальник повинен документально підтвердити, що є власником того майна. Підійде дарча, договір купівлі-продажу, документ про право вступу в спадщину і т.д.
 • Офіційне нотаріальна згода інших власників. Якщо у нерухомості більше одного власника, то повинно бути надано їх нотаріальне згоду з тим, що майно буде виступати в якості забезпечення кредиту.
 • Довідка про склад сім'ї. Якщо оформляється вигідний кредит під заставу нерухомості, така довідка є обов'язковою, так як банк повинен оцінити платоспроможність позичальника.
 • Довідка з місця роботи.

Важливо: Взяти гроші в борг під заставу нерухомості вийде далеко не у всіх власників такого майна. Справа в тому, що практично всі банківські установи видають позики тільки під заставу квартир або будинків. Ділянки, дачі або комерційна нерухомість часто не приймаються. Багато банків навіть не видають гроші, якщо квартира знаходиться за межею міста. Наприклад, якщо квартира знаходиться не в Києві, а в київській області, то оформити позику буде проблематично.

В якому банку можна взяти кредит під заставу нерухомості?

Багато людей задаються питанням, де взяти кредит під заставу нерухомості ?. Насправді майже всі банки і мікрофінансові компанії надають подібну послугу. Просто в одних установах є більш вигідні програми кредитування, ніж в інших. Через розмаїття пропозицій вибір відповідного може стати проблемою.

Щоб оформити кращий кредит під заставу нерухомості, важливо вибрати підходящу пропозицію. При виборі пропозиції звертайте увагу на такі моменти:

 • Процентна ставка;
 • Максимальний кредитний ліміт;
 • Терміни кредитування;
 • Які документи необхідні для оформлення позики;
 • Хто може оформити позику;
 • Знижки та акційні пропозиції;
 • Репутація кредитора.

Звертатися краще в перевірені і надійні компанії. Потрібно розуміти, що вони рідко йдуть на хитрощі, вказуючи в кредитному договорі приховані відсотки, нав'язані послуги і додаткові платежі. Рекомендується кілька разів перечитати кредитний договір перед його підписанням. Вивчіть його на предмет наявності "дрібного шрифту". Якщо сумніваєтеся в собі, то краще запросити юриста, який вивчить кредитний договір.

Чи є ризики для позичальника?

Обговорюючи кредит під заставу нерухомості в Україні, люди у відгуках часто задають питання, намагаючись з'ясувати, наскільки це безпечно. В першу чергу потрібно сказати, що в нормальних компаніях і банках така позика оформляти безпечно, якщо ви вчасно вносите платежі та погашаєте кредит.

Ризики пов'язані з несвоєчасним погашенням боргу. Якщо позичальник не сплачує кредит та порушує умови кредитного договору, то кредитор має право спочатку ввести штрафи і пеню. Якщо кредит в доларах або в гривні під заставу нерухомості не погашається і після цього, то кредитор може реалізувати квартиру в свою користь, і отримані з продажу кошти підуть на погашення позики. Але, як правило, кредитор завжди намагається знайти спільну мову з позичальником і пропонує різні умови погашення. Пам'ятайте, що МФО зацікавлена ​​в поверненні коштів, тому не варто скидати дзвінки і уникати спілкування з представником кредитора.

Також потрібно враховувати, що кредит готівкою під заставу нерухомості найчастіше оформляється договором зворотного викупу. Чинне законодавство України не передбачає такого виду договірного зобов'язання, що на папері є додатковим ризиком для кредитоотримувача. Однак це звичайна практика, тому якщо кредит береться в компанії з доброю репутацією, то боятися нічого.

Висновок

Чи варто брати кредит під заставу нерухомості? Однозначної відповіді на це питання немає, тому що все залежить від конкретної ситуації. Якщо вам потрібна велика сума на тривалий термін, то така позика стане відмінним рішенням, особливо з урахуванням низької процентної ставки. Головне & ndash; звертатися в надійні компанії і брати кредит лише в тому випадку, якщо ви на 100 відсотків упевнені в тому, що зможете вчасно його погасити.

Кредит під заставу нерухомості

всього від 1,5% в місяц
 • До 30 000 000 грн готівкою протягом 10 хвилин
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Без довідок про доходи та поручителів
Кредитний калькулятор
Сумма кредита
+
₴ 30 000 ₴ 30 000 000
Термін кредиту
+
3 місяця 120 місяців
Сума щомісячного платежу
Мінімум документів
Все що вам необхідно - це паспорт, код, правовстановлюючі документи
Час оформлення
Швидке прийняття рішення (гроші через 24 години), висока оцінка
Честний кредит
Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики
Працюємо з Чорним списком
Працюємо з клієнтами мають негативну кредитну історію
Зручне кредитування
Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
Дострокове погашення
Дострокове погашення без штрафів і комісій
Лояльність
Наші договору максимально лояльні і ми готові до компромісів
Без прив'язки до валюти
Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти
Прості кроки для отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Відгуки клієтнів
Часті запитання
Які документи потрібно надати для розгляду заявки?
 
Правовстановлюючі документи, тех. паспорт або земельний акт, паспорт, код.
Чи потрібно робити початковий платіж для отримання кредиту?
 
У нашій компанії немає ніяких платежів для оформлення кредиту.
Чи можу я отримати кредит, якщо не працюю офіційно?
 
Для оформлення кредиту довідка про доходи не потрібна. Більш того, кредитна історія також не має значення.
Яку максимальну суму я можу отримати?
 
Ми видаємо до 80% від ринкової ціни нерухомості. Оцінка вартості виконується безкоштовно. Максимальна сума кредиту 30 000 000 грн.
Працюємо по всій Україні
Київ
Харків
 • До 30 000 000 грн готівкою протягом 10 хвилин
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Без довідок про доходи та поручителів
Отримати безкоштовну консультацію
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику