Київ, вул . Панаса Мирного 14
Харків, вул. Пушкінська 96

где взять деньги под залог автомобиля

Що таке кредит під заставу авто, і як його оформити?

Кредит під заставу авто - це один з найбільш популярних і затребуваних видів кредитування. В Україні заставні позики видають практично всі банківські установи. Оформляючи кредит під авто, позичальник отримує гроші, але при цьому надає в якості застави свою машину. Вона виступає для кредитора гарантією того, що позика буде своєчасно погашений. Транспортний засіб має перебувати у власності клієнта (можна взяти позику під заставу машини, якою людина володіє за дорученням).

Швидкий кредит під заставу авто може знадобитися по безлічі причин: переїзд, велика покупка, відкриття власної справи або вкладення в бізнес, подорож, лікування, похорон і багато іншого.

Якщо говорити про те, де можна взяти кредит під заставу авто, то в Україні мікрофінансові організації пропонують безліч вигідних кредитних програм. Також даний вид кредитування зустрічається в більшості банків.

Переваги кредиту під заставу автомобіля

Кредити під заставу машини мають чимало незаперечних і очевидних переваг:

 • Відносно невелика кількість документів. Збором документів займається кредитополучатель, тому швидкість видачі кредиту багато в чому залежить від того, наскільки швидко він збере і надасть всі документи.
 • Можливість отримати більшу суму на тривалий термін. Сума кредиту безпосередньо залежить від того, яка ціна заставного майна. Як правило, МФО видають в позику до 80% від ринкової вартості транспортного засобу. При цьому потрібно розуміти, що ринкова вартість машини може бути нижче фактичної.
 • Низька процентна ставка. Кредит під заставу авто видається на вигідних для клієнта умовах. Оскільки кредитор має гарантії повернення кредитних коштів, то ризики мінімальні, і такі позики видаються під низький відсоток. Кредити під заставу є найбільш вигідними.
 • Гнучкість процедури оформлення. Умови угоди можуть підбирати індивідуально під певного клієнта. Умови багато в чому залежать від вартості машини, рівня заробітної плати позичальника, його кредитної історії та інших факторів.
 • Майже немає відмов. Гроші під заставу авто видаються практично всім, хто за ними звертається.

Недоліків у цього виду позик не так багато. До таких можна віднести необхідність надання документів (хоча їх потрібно не так багато) і ризики втратити заставне майно. Якщо ви хочете отримати кредит під заставу авто, то повинні розуміти, що в разі його невиплати машина перейде у власність кредитора.

Умови видачі кредиту під заставу автомобіля в Україні

Щоб оформити позику під заставу автомобіля, позичальник в першу чергу повинен відповідати вимогам кредитора. В основному вони стосуються віку і джерела доходу.

Позики видаються тільки повнолітнім громадянам, у яких є стабільне джерело доходу, який клієнт може підтвердити. При цьому враховується будь-який дохід, а не тільки заробітна плата: прибуток з бізнесу, пенсія, соціальні виплати, аліменти і т.д.

З документів для оформлення термінового кредиту під заставу авто потрібно надати:

 • Паспорт громадянина України. Це ключовий документ, що посвідчує особу, повнолітній вік і громадянство кредитоотримувача.
 • Ідентифікаційний номер фізичної особи.
 • Документ на право власності машини. Позичальник підтверджує, що у нього у власності дійсно є автомобіль, під заставу якого він хоче отримати гроші. Природно, довіреність не підходить.
 • Нотаріальне згоду інших власників. Цей документ потрібно в тому випадку, якщо автомобіль оформлений на кількох власників.
 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

У деяких випадках додатково може знадобитися довідка з місця роботи. Повний перелік необхідних документів залежить від умов кредитора.

Підстави для відмови у видачі кредиту під заставу машини

Взяти кредит під заставу авто в Україні може будь-яка людина, яка досягла 18-річного віку. Це може бути студент, особа без офіційного працевлаштування, працюючий громадянин, пенсіонер. Підстав для відмови в оформленні позики не так багато: машина не відповідає вимогам, позичальник перебуває в "чорному списку", неможливість підтвердити джерело доходу.

Щоб дізнатися, чи видадуть вам кредит під заставу старого або нового авто, потрібно в першу чергу заповнити форму і відправити запит і поспілкуватися з менеджером. При виборі МФО звертайте увагу на запропоновані умови: максимальний термін кредитування, кредитний ліміт, процентна ставка, швидкість оформлення, вимоги до позичальника.

Що відбувається з автомобілем після оформлення кредиту?

Банки і деякі МФО пропонують два види позик під застави авто.

 1. На час укладення кредитного договору транспортний засіб залишається у власника. Якщо вам видаються гроші під заставу авто, і авто залишається у вас, то відсотки за позикою можуть бути вище. Для кредитора це додатковий ризик, адже в процесі експлуатації позичальник може пошкодити автомобіль, через що впаде його ринкова вартість. У деяких випадках на машину навіть встановлюється відстежує пристрій.
 2. На весь термін кредитування машина ставиться на стоянку, що охороняється. Там авто в заставу знаходиться в безпеці, і їм ніхто не має права користуватися. Фактично автомобіль просто чекає свого господаря, який відразу після закриття кредиту може його забрати. Натомість на те, що машина знаходиться на паркінгу кредитора, позичальник отримує знижену відсоткову ставку.
 3. Іноді клієнтам пропонують самим вибрати один з цих двох видів позик під заставу авто. Інші ж співпрацюють лише з тими клієнтами, які погоджуються залишити машину на парковці.

Процедура оформлення позики під заставу машини

Процес оформлення кредиту не займає багато часу. Позичальнику необхідно вибрати кредитора, після цього прийти до відділення, поговорити з менеджером, уважно вивчити умови і надати всі необхідні документи. Після цього кредитор розгляне заявку і прийме рішення. Як правило, це займає від 1 дня до 1 тижня.

Якщо вам схвалили грошовий кредит під заставу авто, то вам про це повідомляють і запрошують ще раз відвідати відділення фінансової установи. Після цього залишається тільки підписати кредитний договір. Перед підписанням його рекомендується ретельно перечитати мінімум 2 рази. Більшість працюють чесно, але зустрічаються і недобросовісні установи, які можуть в кредитному договорі прописати додаткову комісію, підвищені відсотки, приховані платежі. Тому не варто вірити менеджеру на слово, навіть якщо він стверджує, що в договорі ті ж умови, що й обговорювалися усно. Краще в цьому переконатися, перечитавши договір і уточнюючи у менеджера незрозумілі для себе моменти.

Наслідки прострочення

У тому випадку, якщо позичальник не поверне вчасно гроші (за умовами кредитного договору), транспортний засіб переходить у власність кредитора. Після цього машина буде продана, а виручені з її продажу гроші підуть на погашення позики. Але це самий песимістичний сценарій не повернення кредиту під заставу авто. У більшості випадків навіть в разі прострочення у позичальника є ще достатньо часу, щоб вирішити свої фінансові проблеми і погасити борг.

Якщо позичальник перестає виконувати зобов'язання за кредитним договором, то кредитор спочатку вводить штрафні санкції. Додатково до відсотків по кредиту нараховуються штрафи і пеня. Коли термін невиплати стає великим, банк може звернутися до суду з метою стягнення на свою користь заставного майна та його подальшої реалізації. Якщо при оформленні кредиту готівкою під заставу авто кредитор не допустив грубих порушень, то такі справи закінчуються досить швидко, і суд виносить рішення на користь кредитора.

З урахуванням всього цього будь-яка людина, звертаючись в банк за грошима під заставу автомобіля, повинен бути на 100% впевнений, що він зможе вчасно повернути позикові кошти з відсотками. В іншому випадку це закінчиться тим, що він умовно кажучи продасть свій транспортний засіб за 70% від ринкової вартості, і при цьому ще й виплатить відсотки. Тому, якщо ви не впевнені, що зможете погасити кредит під заставу б / у авто, то краще його навіть не оформляти.

Кредит під заставу авто

всього від 2% в місяць
 • До 30 000 000 грн готівкою протягом 10 хвилин
 • Автомобіль залишається у вас
 • Не переоформлюємо право власності на авто
 • Без довідок про доходи та поручителів
Кредитний калькулятор
Сумма кредита
+
₴ 30 000 ₴ 30 000 000
Термін кредиту
+
3 місяця 120 місяців
Сума щомісячного платежу
Мінімум документів
Все що вам необхідно - це паспорт, код, правовстановлюючі документи
Час оформлення
Швидке прийняття рішення (гроші через 24 години), висока оцінка
Честний кредит
Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики
Які документи необхідні?
Паспорт
Ідентифікаційний код
Техпаспорт
Прості кроки для отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Оцініть машину за 1 хвилину

Оцінка ґрунтується на реальних пропозиціях про продаж аналогічного автомобіля дилерами і фізичними особами.

Заповніть всі поля щоб отримати більш точну оцінку.

Форма розрахунку вартості автомобіля
Відгуки клієнтів
Часті запитання
Як швидко я зможу отримати гроші під заставу свого авто?
 
Після подачі заявки на нашому сайті, рішення про можливість видачі грошей ви отримаєте за 10 хвилин. Після позитивної відповіді можете їхати до нас в офіс за грошима.
Чи можу я отримати кредит, якщо не працюю офіційно?
 
Для оформлення кредиту довідка про доходи не потрібна. Більш того, кредитна історія також не має значення.
Яку максимальну суму я зможу отримати?
 
Ми видаємо до 80% від ринкової вартості авто. Оцінка вартості автомобіля виконується безкоштовно. Максимальна сума кредиту 30 000 000 грн.
Чому я повинен довіряти саме Money Expert?
 
Наша компанія працює в сфері кредитування більше 5-и років. Пропонуємо позичальникам чесний кредитний договір, без прихованих комісій і додаткових платежів з фіксованою ставкою не весь період дії позики.
Який мінімальний відсоток по кредиту під заставу авто?
 
Ми видаємо кредит всього під 2% без додаткових платежів і комісій.
Працюємо по всій Україні
Київ
Харків
 • До 30 000 000 грн готівкою протягом 10 хвилин
 • Автомобіль залишається у вас
 • Не переоформлюємо право власності на авто
 • Без довідок про доходи та поручителів
Отримати безкоштовну консультацію
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику