КешАп ® відгуки та вся інформація про компанію credit kassa кредит касса
Рейтинг 4/5 Oснован на 1 отзывов пользователей.

КешАп ® відгуки та вся інформація про компанію

РЕЙТИНГ
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
+380442275270 телефон
fb.com/cashupua/ CashUP на Фейсбуку
Умови кредиту:
від 18 до 60 років

1-30 днів

термін

до 3 000 грн

до 10 000 грн

сума 1-ий / макс.

0.4% на день

1.9% на день

% ставка 1-ий / стандарт

Плюси:

 • Процес оформлення кредиту займає до 15 хв;
 • Зручний сервіс для клієнтів;
 • Перший кредит від 250 до 3000 грн;
 • Кредитна ставка - 1,5% в день;
 • Повторно видані кредити клієнти отримують зі знижкою;

Мінуси:

 • Немає безпроцентні позики при першому кредиті;
 • Немає цілодобової видачі;
 • Невелика сума при першому зверненні;

Сучасна банківська система в Україні залишає бажати кращого, а економічна ситуація вимагає окремої статті. В Даному випадку ми не будемо заглиблюватися в нестабільність економіки, а розповімо про те, як можна вийти з ситуації, якщо вас раптом застало скрутне фінансове становище. У цій публікації мова піде про відому МФО cashup, яка користується популярністю практично в кожному великому місті країни.

Про історію виникнення даної організації відомо не так багато. Однак слід зазначити, що вона вийшла на ринок в 2016 році, позиціонуючи себе як надійного і принципово нового сервісу в Україні, який пропонує доступні кредити до зарплати. Творці компанії стверджують, що з першого дня існування основною метою було підвищення лояльності серед клієнтів і найнижчі відсотки. Так і сталося: протягом двох років сервіс займає лідерські позиції в рейтингу МФО, про що говорить затребуваність серед багатьох позичальників. Незалежно від того, який у вас статус, ви без тимчасових витрат зможете скористатися послугами не виходячи з дому. Для цієї мети існує продуманий сайт, про який обов'язково потрібно згадати.

CashUP - Легкість і елегантність у поєднанні зі зручністю функцій

Така характеристика, як елегантність, стосується інтернет ресурсу Кешап, перейти на який ви зможете за посиланням cashup.com.ua. Фінансова компанія розробила високотехнологічний сайт, родзинкою якого є вишуканий дизайн. Перейшовши на головну сторінку, вас паче не будуть мучити зайві картинки, велика кількість вкладок і інша нісенітниця. Тут все лаконічно і практично з точки зору мінімалізму, що зручно сучасному користувачеві. З одного боку дизайнерське рішення можна назвати простим, але з іншого - ретельно продуманим. Це пов'язано з тим, що в блоки сайту розроблена детальна, але в той же час, лаконічна інформація, яка не викликає багато запитань.

 Зверніть увагу на те, яким чином створений калькулятор прорахунків. Ви з легкістю розрахуєте вартість і термін кредиту ще до того, як подасте на нього заявку. Зручно, чи не так? Хоча і сьогодні можна зустріти різні сервіси, які пропонують подібну послугу, проте часто вона не відповідає дійсності (тобто - ви здійснюєте прорахунок, але по факту стикаєтеся з більш високими відсотками). Чи не хочете сюрпризів? Звертайтеся в дану МФО. Якщо говорити про функціонал, то він досить простий. Крім кредитного калькулятора, в онлайн режимі у вас вийде:

 • Вказати власні дані і отримати грошові кошти в позику протягом декількох хвилин. Це дуже комфортно для тих, хто не може більше чекати, і кому постійно відмовляють.
 • Постійно контролювати статус кредиту. Разом з продуманим мобільним додатком, завантажити яке є можливість в плей маркеті, всі операції стануть дуже доступними.
 • Погасити кредит онлайн. Досить вказати особистий телефонний номер і банківську карту, з якої необхідно здійснити виплату. Ще ніколи не було так просто користуватися подібними послугами!

Мобільна версія даного ресурсу є практичним рішенням для тих, хто вважає за краще завжди бути на зв'язку. Зверніть увагу на наявність спеціального додатка для Android, яке допоможе в максимально стислий термін здійснити будь-яку фінансову операцію. Навіть в мобільній версії доступні всі функції, якими можна скористатися в програмі або з робочого столу. Переваги дизайну - багатосторонність, кроссбраузерность і точність в плані функціональності. Розібратися може користувач будь-якого віку.

Поговоримо про умови кредитування CashUp

Кожен банк або небанківська організація в будь-якому випадку висувають свої умови для позичальника. Щоб оперативно розібратися в усьому, рекомендується здійснити cashup вхід,після чого вам будуть доступні багато функцій. Однак перед тим, як зробити це, необхідно вивчити кілька обов'язкових моментів, які допоможуть істотно спростити життя як кредитору, так і клієнта. При першому зверненні в МФО, вам можуть дати не більше трьох тисяч гривень. Це пов'язано, в першу чергу, з підвищеною безпекою, щоб в разі непередбачених ситуацій, було простіше вирішити фінансове питання. При повторному зверненні в cashup особистий кабінет, ви зможете спробувати взяти позику до 15 000 гривень, однак для цього є умова - надати додаткові документи.

Термін користування грошима, отриманими в даній компанії, не може перевищувати один місяць, а мінімально - добу. Якщо у вас є cashup промокод,тоді можете бути спокійні про те, що процентна ставка буде знижена. Компанія веде активну політику лояльності, що допомагає економити новим або постійним споживачам. Говорячи про процентні ставки, то вони можуть бути наступними: наприклад, якщо ви берете кредит на суму 3000 грн на термін 10 днів, то сума повернення складе 3510 гривень. Якщо термін складає один місяць, то доведеться повернути на 1530 гривень більше. Однак при наявності знижок ставка істотно зменшується. Якщо ви не знаєте, як можна повернути кредит, ми відповімо - дуже просто. Вам не обов'язково відвідувати термінали, щоб проводити оплату за заборгованістю, так як досить прикріпити свою банківську карту!

Строгість вимог з боку МФО CashUP

Багато хто вважає міфом те, що багато небанківські організації вимагають мінімальних документів, проте вони не праві. Це дійсно так, оскільки компанії зацікавлені в залученні нових людей. Таку ситуацію ще можна пояснити досить високим відсотком використання, але якщо людині потрібно отримати гроші терміново - часом єдиний вихід. Які ж основні вимоги до потенційного позичальника?

 1. 18-річчя. Ні в якому разі вам не видадуть кредит, якщо ви не досягли цього віку. Для більших сум (понад 3-5 тис.грн), які досягли 21-річчя.
 2. Підготуйте код і свій паспорт. Просто введіть ці дані, відскануйте або сфотографуйте їх в режимі онлайн. Щоб швидко вирішити дане питання, потрібно Кешап вхід в особистий кабінет.
 3. Обов'язкові умови - поточна працездатність, громадянство України, реєстрація місця проживання. Ви повинні подавати заявку тільки від свого імені, так як в противному випадку буде відмова.

Не забудьте звернути увагу на такий фактор, як кредитна історія. У більшості випадків відмови отримують особи, які мають погану КІ, однак звернувшись до даної організації, ви маєте більш високі шанси. Зовсім необов'язково мати машину або власне житло, якщо вам потрібна мінімальна сума, але в іншому випадку потрібно надати документи.

Голосування
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
up