Cashinsky
5-30 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.5%повторный кредит
3 000 Перший кредит,
10 000 повторный кредит.
CASHINSKY
Рейтинг 5/5 Oснован на 2 отзывов пользователей.
Кредити новим клієнтам під 0,01% на суму до 5 000 гривень

Кешинский відгуки та вся інформація про компанію

+38 (044) 364 06 46
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.5% на день
Сума позики
3 000 - 10 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
14 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Зміст:

  1. Cashinsky: отримання онлайн кредиту на картку
  2. Створити особистий кабінет і оформити позику онлайн

Плюси:

  • дострокове погашення без штрафів;
  • можна просто створити обліковий запис;
  • є можливість редагувати дані;
  • зручна сторінка для перегляду всіх даних, без необхідності відкривати їх окремо;
  • дуже "приємний" дизайн.

Мінуси:

  • незручний сайт;
  • немає привілеїв для нових користувачів;
  • необхідність доп. контактної особи.

Cashinsky: отримання онлайн кредиту на картку

Cashinsky – молода компанія на ринку України, яка займається мікрокредітаніваем. Є офіційно зареєстрованим в Україні юридичною особою і належить ТОВ «Фінансової компанії Гелексі». Правова інформація про сервіс є доступною і знаходиться в публічному доступі, тому кожен клієнт в будь-який час може «юридично перевірити» кредитора.

Сервіс гарантує швидку видачу кредитних коштів і безпечну процедуру передачі персональних даних (використовується безпечне з'єднання за допомогою SSL-сертифікатів).

Кешинский Украина надає дійсно зручну можливість отримати кошти на картку всього за 15 хвилин. При цьому до клієнта виставляються мінімальні вимоги - вік від 18 років (максимальний - 60 років), з документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код (важливо, щоб паспорт був дійсним - вклеєна нова фотографія в 25 і / або 45 років). Кошти можуть отримати студенти, пенсіонери і безробітні на абсолютно будь-які потреби (до зарплати, якщо не вистачає грошей на відпустку, на лікування, придбання нового мобільного телефону, оплату ремонту та навіть комунальних послуг). Кредитування здійснюється по всій території України, крім зони АТО і Криму.

Щоб оформити заявку, важливо мати тільки доступ в Інтернет, а здійснити вхід на сайт можна з мобільного пристрою або комп'ютера. Кожному клієнту, незалежно від суми зарплати або кредитної історії, гарантується висока ймовірність схвалення заявки. Отримати потрібну суму можна навіть за умови, якщо клієнт є банківським боржником або на момент звернення має незакритий займ. Саме за рахунок того, що Кешінскій видає тільки мікропозики (на невелику суму і на короткий термін), ризик неповернення коштів невеликий, тому є кредитування і для боржників.

Створити особистий кабінет і оформити позику онлайн

Отримати Cashinsky гроші онлайн в борг можна пройшовши кілька простих кроків (сам сайт підкаже, що потрібно зробити і який крок буде наступним).

Крок 1 - реєстрація, яка передбачає створення облікового запису та особистого кабінету.

Новому користувачеві доведеться витратити 15-30 хвилин часу на заповнення анкети, щоб в подальшому для економії часу для подачі заявок просто використовувати Cashinsky особистий кабінет.

Щоб створити обліковий запис, вкажіть актуальні (і саме свої) дані: і-мейл, пароль і поставте галочку навпроти «Я приймаю політику кредитування». Натисніть «Створити обліковий запис» і переходите далі.

Тепер слід заповнити анкету, яка складається з блоків: особисті дані, місце проживання, інформація про сім'ю, інформація про роботу, додавання карти. Завершальним буде підтвердження даних. Важливо вказувати максимальний обсяг інформації і надавати тільки достовірні дані. У разі, якщо у співробітників виникнуть питання і будь-яка інформацію не підтвердиться, а заявці просто буде відмовлено. Сashinsky відгуки «говорять» про те, що зазвичай проблем не виникає і процедуру проходити швидко і комфортно. А якщо виникли питання, завжди можна їх поставити співробітникам за номерами гарячої лінії, зазначеної на сайті.

У блоці «Особисті дані» вкажіть ПІБ, дату народження, паспортні дані, громадянство і номер мобільного.

Наступним кроком буде заповнення блоку «Місце проживання», де вказується фактична адреса, а не той, який зазначений в паспорті.

В «Інформація про сім'ю» вкажіть сімейний стан, умови проживання, наявність автомобіля, дані контактні особи (бажано родича). Без вказівки таких даних Cashinsky вхід в особистий кабінету не буде доступний. Не лякайтеся, що анкета займає стільки часу - заповнити її для нового клієнта потрібно один раз, а в подальшому вже зареєстровані клієнти подають заявки з персонального кабінету і можуть використовувати Cashinsky промокод.

В «Інформація про роботу» максимально докладно вкажіть дані про те, де ви працюєте, як довго, скільки заробляєте, щомісячний дохід та інші дані, що дозволяють оцінити вашу фінансову можливість. При цьому враховуйте, що чим інформація докладніше, тим вище ймовірність отримати схвалення.

Завершальним етапом є верифікація карти (введіть номер з 16 цифр, термін дії і CVC2 код). Використовувати можна картку будь-якого банку України, при цьому для перевірки карти важливо, щоб на рахунку було мінімум 1 грн (яка після перевірка буде відразу повернуто на рахунок).

Тепер можна натиснути «Далі» і отримати вікно з заповненими даними для їх додаткової перевірки і підтвердження. Ще раз все перевірте і якщо з усім згодні, відправляйте заявку і чекайте рішення по ній.

На момент подачі заявки ви відразу побачите термін, в який повинні будете повернути гроші, але навіть якщо будете не встигати оплачувати, Cashinsky пролонгація допоможе уникнути погіршення кредитної історії.

Взяти позику
Оцініть сервіс Cashinsky
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про Cashinsky
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Cashinsky
user-avatar
Удобный и понятный сайт. Хорошо, что снизу списка, на последнем этапе оформление заявки, можно оставить коминтарий о том , чего-небыло при заполнение штатной формы сайта, и что действительно может поменять ответ при одобрении займа.
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику