Cashinsky
5-30 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.9%повторный кредит
10 000 Перший кредит,
10 000 повторный кредит.
CASHINSKY
Рейтинг 4,8/5 Oснован на 10 отзывов пользователей.
Кредити новим клієнтам під 0,01% на суму до 10 000 гривень

Кешинский відгуки та вся інформація про компанію

+38 (044) 364 06 46
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.9% на день
Сума позики
10 000 - 10 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
14 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Зміст:

  1. Cashinsky: отримання онлайн кредиту на картку
  2. Створити особистий кабінет і оформити позику онлайн

Плюси:

  • дострокове погашення без штрафів;
  • можна просто створити обліковий запис;
  • є можливість редагувати дані;
  • зручна сторінка для перегляду всіх даних, без необхідності відкривати їх окремо;
  • дуже "приємний" дизайн.

Мінуси:

  • незручний сайт;
  • немає привілеїв для нових користувачів;
  • необхідність доп. контактної особи.

Cashinsky: отримання онлайн кредиту на картку

Cashinsky – молода компанія на ринку України, яка займається мікрокредітаніваем. Є офіційно зареєстрованим в Україні юридичною особою і належить ТОВ «Фінансової компанії Гелексі». Правова інформація про сервіс є доступною і знаходиться в публічному доступі, тому кожен клієнт в будь-який час може «юридично перевірити» кредитора.

Сервіс гарантує швидку видачу кредитних коштів і безпечну процедуру передачі персональних даних (використовується безпечне з'єднання за допомогою SSL-сертифікатів).

Кешинский Украина надає дійсно зручну можливість отримати кошти на картку всього за 15 хвилин. При цьому до клієнта виставляються мінімальні вимоги - вік від 18 років (максимальний - 60 років), з документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код (важливо, щоб паспорт був дійсним - вклеєна нова фотографія в 25 і / або 45 років). Кошти можуть отримати студенти, пенсіонери і безробітні на абсолютно будь-які потреби (до зарплати, якщо не вистачає грошей на відпустку, на лікування, придбання нового мобільного телефону, оплату ремонту та навіть комунальних послуг). Кредитування здійснюється по всій території України, крім зони АТО і Криму.

Щоб оформити заявку, важливо мати тільки доступ в Інтернет, а здійснити вхід на сайт можна з мобільного пристрою або комп'ютера. Кожному клієнту, незалежно від суми зарплати або кредитної історії, гарантується висока ймовірність схвалення заявки. Отримати потрібну суму можна навіть за умови, якщо клієнт є банківським боржником або на момент звернення має незакритий займ. Саме за рахунок того, що Кешінскій видає тільки мікропозики (на невелику суму і на короткий термін), ризик неповернення коштів невеликий, тому є кредитування і для боржників.

Створити особистий кабінет і оформити позику онлайн

Отримати Cashinsky гроші онлайн в борг можна пройшовши кілька простих кроків (сам сайт підкаже, що потрібно зробити і який крок буде наступним).

Крок 1 - реєстрація, яка передбачає створення облікового запису та особистого кабінету.

Новому користувачеві доведеться витратити 15-30 хвилин часу на заповнення анкети, щоб в подальшому для економії часу для подачі заявок просто використовувати Cashinsky особистий кабінет.

Щоб створити обліковий запис, вкажіть актуальні (і саме свої) дані: і-мейл, пароль і поставте галочку навпроти «Я приймаю політику кредитування». Натисніть «Створити обліковий запис» і переходите далі.

Тепер слід заповнити анкету, яка складається з блоків: особисті дані, місце проживання, інформація про сім'ю, інформація про роботу, додавання карти. Завершальним буде підтвердження даних. Важливо вказувати максимальний обсяг інформації і надавати тільки достовірні дані. У разі, якщо у співробітників виникнуть питання і будь-яка інформацію не підтвердиться, а заявці просто буде відмовлено. Сashinsky відгуки «говорять» про те, що зазвичай проблем не виникає і процедуру проходити швидко і комфортно. А якщо виникли питання, завжди можна їх поставити співробітникам за номерами гарячої лінії, зазначеної на сайті.

У блоці «Особисті дані» вкажіть ПІБ, дату народження, паспортні дані, громадянство і номер мобільного.

Наступним кроком буде заповнення блоку «Місце проживання», де вказується фактична адреса, а не той, який зазначений в паспорті.

В «Інформація про сім'ю» вкажіть сімейний стан, умови проживання, наявність автомобіля, дані контактні особи (бажано родича). Без вказівки таких даних Cashinsky вхід в особистий кабінету не буде доступний. Не лякайтеся, що анкета займає стільки часу - заповнити її для нового клієнта потрібно один раз, а в подальшому вже зареєстровані клієнти подають заявки з персонального кабінету і можуть використовувати Cashinsky промокод.

В «Інформація про роботу» максимально докладно вкажіть дані про те, де ви працюєте, як довго, скільки заробляєте, щомісячний дохід та інші дані, що дозволяють оцінити вашу фінансову можливість. При цьому враховуйте, що чим інформація докладніше, тим вище ймовірність отримати схвалення.

Завершальним етапом є верифікація карти (введіть номер з 16 цифр, термін дії і CVC2 код). Використовувати можна картку будь-якого банку України, при цьому для перевірки карти важливо, щоб на рахунку було мінімум 1 грн (яка після перевірка буде відразу повернуто на рахунок).

Тепер можна натиснути «Далі» і отримати вікно з заповненими даними для їх додаткової перевірки і підтвердження. Ще раз все перевірте і якщо з усім згодні, відправляйте заявку і чекайте рішення по ній.

На момент подачі заявки ви відразу побачите термін, в який повинні будете повернути гроші, але навіть якщо будете не встигати оплачувати, Cashinsky пролонгація допоможе уникнути погіршення кредитної історії.

Взяти позику
Оцініть сервіс Cashinsky
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про Cashinsky
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Cashinsky
user-avatar
Этих денег практически никогда не хватает, а на работе постоянные задержки по зарплате, поэтому и приходится обращаться в подобного рода организации чтобы хоть как-то протянуть. Обратился сюда по настоянию своего знакомого и не пожалел, оформили мне нужную сумму за несколько минут, лишних вопросов не задавали, денежка пришла мне сразу на карту.
user-avatar
Кашинский-это сервис, где я оформлял кредиты более десяти раз за год. Здесь просто удобно:заходишь в кабинет прямо со смартфона, подаешь заявку и уже через пару минут подписываешь договор сообщением из смс. Все честно. Так как я беру небольшие суммы на пару дней, то процент просто смешной получается(взял, допустим 900 гривен, а через три дня вернул 940)
user-avatar
Хочу поблагодарить компанию за то, что выручили меня в одно непростое время. Нужно срочно было проплатить квартиру на полгода вперед, а с работой обманули и денег попросить было не у кого. Обратился сюда, быстро оформили кредит, через неделю уже смог вернуть. Сумма небольшая, 3500 гривен, проценты минимальные, все чисто, без обмана, теперь я знаю. куда обращаться.
user-avatar
Обращался в эту кредитную компанию так как срочно понадобилась определенная сумма. Без проблем дали нужную мне сумму и под не большие проценты. Оформление все прошло онлайн. С кредитом уже почти расчитался, да и с проблемами своими тоже разобрался. Спасибо. Ставлю пять звезд.
user-avatar
Не люблю я, конечно, все эти микрозаймы, но случилась такая ситуация, что срочно нужны были деньги, а взять было негде. Обратился в эту компанию, оформили всё быстро, нормальные небольшие проценты. Взял 5000 грн. Отдал в установленные сроки и не было никаких вопросов или проблем с кредитом. Буду, если что сюда еще обращаться, понравился уровень сервиса на котором они работают.
user-avatar
Срочно понадобились деньги, сумма небольшая - 3000 грн, но так как зарплату задержали, то не у кого занять было. Обратился в Кэшинский, немного неудобный сайт, пришлось еще и дополнительное контактное лицо указать. Но деньги перечислили после отправки заявки уже минут через 20, очень выручили. Процентная ставка неплохая, все условия прозрачные, никаких скрытых платежей.
user-avatar
Мой опыт взаимодействия с данным сервисом для получения денежных средств сугубо положительный. Обращался к ним в июне, когда появилась возможность приобрести сварочную станцию за адекватную цену и не хватало 5 тысяч гривен. Получил их оперативно на свою карту под понятные и прозрачные условия без дополнительных комиссии. Во время вернул, проблем не было.
user-avatar
Весьма удобный и практичный сервис по оформлению займа без посещений банка и сбора массы справок. Пользовался два раза и впечатления самые положительные. Оформление и рассмотрение заявки быстрое, нет скрытых условий и дополнительных соглашений, сколько придется платить становиться известно еще при оформлении заявки. В целом, отличная альтернатива перед займом у друзей
user-avatar
В компании оформлял кредит уже дважды, всем доволен. Первый раз дают меньшую сумму до 7000 гривен, а в последующие дают больше. Для подачи заявки необходимо минимум документов, одобряют быстро, деньги на карту отправляют сразу после подписания договора. Условия выгодные, главное возвращать во время и никаких проблем.
user-avatar
Взять деньги у родственников - это подробно доложить куда именно, зачем, для чего. Такой подробный отчет ждет не только семья, но и друзья. Поэтому я сторонник онлайн кредитов, потому что никто не спрашивает на какие цели нужны деньги. Конечно надо уплатить проценты, но никто не будет лезть к вам со своими вопросами. Нравится мне такая система. Берегите свои нервы и отношения - берите деньги в интернете.
user-avatar
После того как ввели карантин в стране и меня отправили в бесплатный отпуск. Потребовались средства на продукты питания и оплату коммунальных услуг. После анализа различных предложений обратился сюда, где взял 5 тысяч гривен из-за нормальных и понятных условий. Серьезно мне помогло, выплатил в указанный срок, проблем не возникало. Результатом остался доволен.
user-avatar
Я тут оформлял недавно кредит на сумму 4000 гривен. Никаких проблем не было, кредит достаточно быстро получилось оформить, деньги пришли на карту в тот же день. Конечно же, вернул всё тоже без проблем. Примечательно, что Кэшинский не надоедает звонками, как многие другие МФО, что даже в отзывах некоторых люди отмечают. В общем, претензий у меня нет, советую.
user-avatar
Не зря сюда обратился, чтобы оформить небольшой заем. Взял кредит на сумму 5000 гривен. Оформление тут достаточно быстрое, ничего лишнего не навязывают, деньги же сразу пришли на карточку банка. Действительно никаких проблем. К тому же деньги я вернул вовремя, никто меня звонками бесконечными не беспокоил. В общем, могу порекомендовать обращаться сюда. Спасибо! :)
user-avatar
Удобный и понятный сайт. Хорошо, что снизу списка, на последнем этапе оформление заявки, можно оставить коминтарий о том , чего-небыло при заполнение штатной формы сайта, и что действительно может поменять ответ при одобрении займа.
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику