https://moneyexpert.com.ua/ua/bystrozajm/ Рейтинг 5 основан на 1
! НУЖЕН КРЕДИТ?

БистроЗайм - огляд, відгуки, умови, контакти

быстрозайм

Плюси:

 • сервіс надає можливість отримання позики на банківську карту або готівкою на розсуд клієнта;

 • немає прихованих комісій і внесків;

 • можливе дострокове погашення кредиту без штрафів;

 • онлайн чат для підтримки клієнтів;

 • офіси організації розташовані в багатьох містах України, тому взяти гроші в борг можна як в Києві, так і в інших регіонах України, так само є можливість оформити кредит онлайн.

Мінуси:

 • служба підтримки працює тільки з ПН по ПТ з 10:00 до 20:00;

 • фактично сума початкового позики набагато менше зазначеної на сайті;

 • крім підвищеної процентної ставки при прострочений кредит в розмірі 2% ще й існує одноразовий шраф за прострочення в розмірі 4%;

 • незручний особистий кабінет;

 • всі дії і особистий кабінет прихильність тільки до один телефонний номер.

Умови кредиту:

 • Час: 20 хв

 • Термін: 30 днів

 • Відсоткова ставка: 2%

 • Вік: від 18 до 75 років

Додаткова інформація:

Різні варіанти погашення: через сайт БистроЗайм, скориставшись банківською карткою;

 1. готівкою в найближчому відділенні;

 2. переказом на розрахунковий рахунок компанії;

 3. через термінали.

 • Можливість продовження кредиту: Можливо. Ф-ція пролонгації.

 • Вартість продовження кредиту (% за продовження): Сума нарахованої комісії на тіло кредиту

 • Можливість перерахунку суми при достроковому погашенні кредиту: Можливо

 • Можливість часткового погашення кредиту:

 • Можливо%ставка штрафу при несплаті кредиту в день: 2,64%

 • Можливість отримання бонусів за залучених друзів отримали кредит: Можливо. 100 грн. За кожного залученого клієнта.

БистроЗайм або Bistrozaim: як взяти кредит онлайн

Компанія БистроЗайм працює на українському ринку з 2013 року, надаючи вигідні і швидкі онлайн позики тисячам українців. Це перевірений і надійний кредитор, якого відрізняють такі плюси як вигідні умови кредитування і відмінний сервіс.

Якщо вам необхідно роздобути невелику суму на покупки, розваги або оренду житла, то найоптимальнішим рішенням буде взяти кредит онлайн на карту в БистроЗайм

П'ять кроків до успішного онлайн займу

Для того, щоб взяти кредит в БистроЗайм,вам буде потрібно пройти кілька етапів:

 1. Підготовка. Спершу вам знадобиться зібрати все, що необхідно для отримання кредиту: паспорт України, ІПН, банківська картка, мобільний телефон та адресу електронної пошти, якщо у вас ще немає e-mail пошти, ви можете зареєструвати її тут безкоштовно. Найкраще вибрати пошту і телефон, якими ви часто користуєтеся - вони знадобляться вам в майбутньому, а постійне використання знижує ризик того, ви що ви втратите сім-карту або забудете пароль.

 2. Реєстрація. Щоб взяти кредит,вам потрібно буде зареєструватися на сайті БистроЗайм. Анкета реєстрації дуже проста і складається з наступних пунктів: прізвище, ім'я, по батькові, мобільний телефон, стать, дата народження, електронна пошта, а також пароль для входу. Щоб продовжити оформлення онлайн кредиту, вам необхідно відзначити галочку, яка дає компанії право користуватися вашими особистими даними і передати їх в бюро кредитних історій.

 3. Вітаємо, тепер у вас є особистий кабінет в БистроЗайм. Усі ваші онлайн мікропозики будуть відображатися тут, щоб ви могли самостійно дізнатися інформацію про платежі, бонуси, статус кредиту і т.д. Щоб отримати гроші в борг у БистроЗайм, потрібно вибрати необхідну суму і термін кредитування, прив'язати банківську карту, а потім оформити заявку.

 4. У заявці треба буде вписати необхідні паспортні дані та номер з ІПН, а також іншу інформацію. Саме її буде розглядати компанія БистроЗайм, оцінюючи вас в якості кредитора. Уважно перевіряйте правильність введених даних!

 5. Після розгляду вашої заявки на онлайн кредит в Bistrozaim, вам буде запропоновано підтвердити кредитний договір. Ретельно прочитайте його, щоб переконається, що ці умови вам підходять.

 6. Готово! Чекайте надходження коштів на зазначену вами картку в перебігу декількох хвилин. Таким чином, на те, щоб взяти кредит в БистроЗайм, піде не більше півгодини!

У нас ще багато кредитних пропозицій на карту, наприклад майкредіт видає кредити першим клієнтам під 0%

Оставить оценку
Залишити вiдгук
Коментарі
 • Антон 2018-03-03 20:29:30

  Говенная контора! Развод везде! Самые высокие проценты 2% в день от суммы кредита!!! Прострочил на один день, удвоили процент, но это ладно, моя вина, согласился оплатить. Сел проводить оплату в 22.00, и тут хлоп! пишет мне что невозможно провести оплату "отклонено банком эмитентом". Ну, звоню в Приват банк (оплачивал с их карты), он говорят, что с их стороны все проходит. Я звоню в этот гнилой быстрозайм, а они работают до 20.00. Но потом самое интересное! при очередной попытке, уже наверно 10-й, мне сайт написал, что проводятся ремонтные работы, попробуйте позже. Пробовал еще 5 раз позже - ничего. Написал в поддержку, добавил принт сксрин что проводятся работы на сайте и я не могу оплатить, думал как-то отреагируют, а хер там! на следующий день долг еще вырос!!! Я звоню, берет трубку наглая тупая коза, и говорит "это проблемы не у нас а у системы VISA/MASTERCARD. Вы ленивый, надо было посмотреть какие есть еще способы оплаты!" и кинула трубку. В итоге пришлось оплачивать по реквизитам за что снялась еще комиссия в 56 грн! Такое чувство что они и на этом зарабатывают. В общем первый займ брать там можно на льготных условиях, а потом не стоит, есть куча подобных контор где все все работает.

up