Онлайн позики без документів

Кредит без відсотків Акція від CreditPlus
Перший кредит під 0,01%
Процентна ставка
0,01 - 1,9% на день
Сума позики
10 000 - 10 000 грн
Термін
5 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Беріть 1-й кредит на 42 дні - без%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
До 10 000 грн під 0,01% на день
Процентна ставка
0,01% - 1.8% на день
Сума позики
10 000 - 12 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кредит зі ставкою 1% по промокодом - vesna04
Процентна ставка
1.7 - 1.3% на день
Сума позики
3 000 - 5 000 грн
Термін
1 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 - 60 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кредити до 20000 грн без застави
Процентна ставка
0.01 - 2.5% на день
Сума позики
7 000 - 20 000 грн
Термін
7-15 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
готівкою
Знижка 20% на першу пролонгацію
Процентна ставка
0.01 - 1.9% на день
Сума позики
4 000 - 10 000 грн
Термін
1-182 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кредити новим клієнтам під 0,01% на суму до 10 000 гривень
Процентна ставка
0.01 - 1.9% на день
Сума позики
10 000 - 10 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
14 хвилин
Спосіб отримання
на картку
 1. Кредит без довідок 
 2. Які потрібні документи для оформлення кредиту без довідок про доходи?
 3. Переваги оформлення кредиту без довідок 
 4. Як оформити онлайн кредит без довідок і поручителів?
 5. Як вибрати мікрофінансову організацію 

Кредит без довідок

Кредит без довідок  

Банківські установи висувають ряд досить жорстких вимог до позичальників, навіть якщо мова йде про відносно невеликому кредиті. Через відсутність високої заробітної плати, поручителя або довідки про доходи багато людей не можуть отримати позику в банку. Однак існує простий альтернативний спосіб отримання кредиту без довідок та інших умов & ndash; мікрофінансові організації.

МФО надають послуги з видачі невеликих позик на короткі періоди часу. В основному послугами таких кредитних компаній користуються, щоб:

 • Позичити гроші на життя до зарплати;
 • Купити нову техніку, наприклад, телефон;
 • Відправитися на відпочинок;
 • Зробити інвестицію або відкрити власний невеликий бізнес;
 • Оплатити оренду житла або офісу;
 • Зробити в квартирі ремонт;
 • Організувати весілля або день народження;
 • Оплатити старі наявні борги і багато іншого.

Які потрібні документи для оформлення кредиту без довідок про доходи? 

Одне з важливих переваг мікрофінансових організацій перед банками полягає в тому, що для оформлення позики не потрібно збирати цілий пакет різних документів. Кредит оформляється онлайн і без довідок. Достатньо надати:

 • Паспорт громадянина України з пропискою і вклеєними фотографіями;
 • Індивідуальний податковий номер & ndash; другий за значимістю документ при оформленні кредиту;
 • Чинну карту VISA або MasterCard українського банку;
 • Мобільний телефон, який потрібен для реєстрації в системі і підписання договору.  

Переваги оформлення кредиту без довідок

Переваги оформлення кредиту без довідок

Оформлення позики в кредитних сервісах має чимало важливих особливостей і переваг:

 • Схвалюються практично всі заявки на отримання кредиту. Кредитні компанії співпрацюють навіть з тими громадянами, у яких погана кредитна історія і немає офіційного доходу. Тому отримати кредит без довідки та поручителів можуть навіть так звані проблемні позичальники.  
 • З документів потрібно пред'явити тільки паспорт і ідентифікаційний код (ІПН).  
 • Висока швидкість і простота оформлення. Взяти кредит без довідок можна в режимі online. Для цього не потрібно відвідувати відділення МФО, стояти в чергах або проходити виснажливі бюрократичні процедури. Необхідно просто подати заявку і дочекатися рішення. Весь процес оформлення позики при першому зверненні займає не більше 30-40 хвилин. При повторних зверненнях в той же сервіс мікрокредит можна отримати протягом 5-7 хвилин. 
 • Погашати позику можна будь-яким зручним способом і будь-якою кількістю платежів. Позичальник сам вибирає, як йому повертати гроші.  
 • Оформити кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні можна в будь-який зручний час. Кредитні сервіси працюють 24/7 без вихідних і перерв. 
 • Кредитні компанії часто проводять акції і розігрують цінні призи. Брати участь в подібних заходах можуть як постійні, так і нові клієнти.  
 • Є безвідсоткові позики. Терміновий кредит без довідок можна взяти під 0%. Багато МФО пропонують це новим клієнтам, які вперше звертаються в конкретну організацію. Для постійних же клієнтів діє базова процентна ставка. Безпроцентні позики робляться для того, щоб залучити нових позичальників.  
 • Можливість оформлення пролонгації. Якщо позичальник не може або не хоче вчасно повернути гроші, то він завжди може безкоштовно продовжити свою позику, оплачуючи тільки відсотки. Якщо оформляється пролонгація, то пені і штрафи не нараховуються, а кредитна історія не псується.  
 • Можна достроково погасити кредит. При цьому оплачуються відсотки тільки за фактичні дні користування кредитними коштами.

Але потрібно враховувати, що в мікрофінансових організаціях є строгі обмеження по сумі і терміну. Наприклад, в МФО можна отримати кредит на 200 тисяч гривень без довідок. Як правило, кредити обмежуються 20 тисячами грн. термін кредитування – до 30 днів, в окремих випадках до півроку.  

МФО – це ідеальний варіант, якщо потрібно зайняти невелику суму на короткий період часу. Найчастіше такі кредити беруть люди, які розуміють, що найближчим часом зможуть повернути борг.  

Як оформити онлайн кредит без довідок і поручителів?

Щоб взяти кредит без довідок і поручителів, знадобиться український паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон, кредитна або дебетова карта (якщо позика оформляється на банківську карту). Покрокова інструкція з оформлення мікрокредиту:

Крок 1. Виберіть кредитну організацію і зайдіть на її офіційний сайт. На кредитному калькуляторі виставте розмір кредиту і термін, на який хочете його отримати. Система покаже розмір переплати і термін, коли необхідно повернути гроші. Якщо умови влаштовують, то потрібно продовжити процедуру оформлення.  

Крок 2. Зареєструйтеся на сайті кредитної організації. Для цього зазвичай потрібно вказати мобільний телефон та електронну пошту, а також придумати надійний пароль для авторизації на сайті.  

Крок 3. Для отримання онлайн кредиту без довідок і доходи заповніть анкету позичальника. В анкеті необхідно вказати свої ПІБ, місце проживання та адреса реєстрації, місце роботи і посада, розмір щомісячного доходу та інші відомості. Вказувати потрібно тільки правдиві дані, тому що інформація перевіряється організаціями. Альтернативою заповнення анкети є ідентифікація через систему Bank ID.  

Крок 4. Прив'яжіть банківську карту. Для цього можна використовувати будь-які картки, видані одним з українських банків. Щоб верифікувати карту, потрібно вказати її номер, термін дії та CVV-код. Крім цього, з картки списується до 1 гривні, і потрібно вказати точну суму списання.  

Крок 5. Дочекайтеся рішення по позиці. У разі схвалення мікрокредиту, позичальникові буде надіслано кредитний договір. Якщо умови вас влаштовують, то залишається тільки підписати електронний кредитний договір шляхом відправки повідомлення на вказаний номер. Відразу після цього гроші надійдуть на карту.  

Як вибрати мікрофінансову організацію

Як вибрати мікрофінансову організацію 

На території України працює багато різних кредитних компаній, що надають послуги з видачі кредиту готівкою або на картку без довідки про доходи та поручителів. І вибрати організацію, часом, буває вкрай непросто. Є 5 важливих моментів, на які слід в першу чергу звернути увагу при виборі кредитного сервісу:

 1. Процентна ставка. Від неї залежить, яку суму в підсумку доведеться переплатити. Багато кредитні компанії пропонують перший кредит під 0%. Це не обман, а своєрідний рекламний хід, щоб привернути нових клієнтів. Для позичальників же це відмінна можливість отримати гроші в борг без відсотків.
 2. Максимальна сума і термін позики. Тут все залежить від вимог позичальника. Наприклад, якщо потрібна сума 10 тисяч гривень, то потрібно звертатися саме в ті кредитні компанії, які готові видати потрібну суму.
 3. Вікові обмеження. МФО видають позики особам, які досягли 18 або 21 року, а також тим, хто не старше 65-75 років.  
 4. Спосіб отримання позикових коштів. Може бути тільки на карту, а може пропонуватися вибір: на карту або готівкою.
 5. Рейтинг організації. Чим вище рейтинг кредитної компанії, тим більше до неї довіру громадян.

Вибрати компанію, в якій можна отримати кредит онлайн на картку без довідок і поручителів, можна на нашому порталі. Тут можна порівняти параметри різних мікрофінансових організацій. Завдяки цьому можна вибрати компанію, де можна взяти кредит без довідок на оптимальних для себе умовах.

 

 

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику