Альфа-Банк «Інтернет кредитування»

0444940101
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Залишити вiдгук
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сумма займа
1 000 - 100 000 грн
Термін
3 - 36 міс.
Вік позичальника
від 25 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Зміст:

 1. Умови оформлення кредиту в Альфа-Банк "Інтернет кредитування»
 2. Вимоги Альфа банку для оформлення споживчого кредиту
 3. Погашення кредиту в банку Альфа-Банк

Альфа-Банк вважається одним з десяти найбільших банків України. У цьому банку щодня проходить процес кредитування юридичних осіб. Банківські відділення їх компанії знаходяться в кожному місті України. Працівники цієї організації якісно дають фінансову підтримку і без особливих затримок. У вас є можливість взяти в альфа банк кредит онлайн без витрати великого часу. Ця фінансова організація допоможе вам вирішити вашу фінансову проблему.

При взятті кредиту в відділеннях банків, ви витратите багато часу прочекавши велику чергу і на заповнення анкети по кредиту. Щоб не витрачати час можна взяти кредит через інтернет. Кредитування через інтернет, це хороша можливість вирішити свою фінансову проблему через інтернет і без черг. Така послуга онлайн кредитування альфа банк України користується великою популярністю серед позичальників і стає більш популярним народом. Зручні умови кредиту роблять її більш доступною для людей.

Умови оформлення кредиту в Альфа-Банк "Інтернет кредитування"

Онлайн кредит, це оптимальний варіант отримати швидко кредит без затримок. Як правило оформлення кредиту, справа тривала, але з можливістю взяти кредит в альфа банки, процес кредитування пройде непомітно. Вам не потрібно буде виходити з дому і йти у відділення банку, все що вам потрібно буде, це оформити онлайн заяву на кредит на їхньому сайті. Дочекатися поки його схвалять менеджери цієї компанії. Оформлення кредиту в цій фінансовій організації проходить цілодобово. Кредит оформляється і перевіряється на дійсність ваших документів не більше ніж за тридцять хвилин. Таке оформлення кредиту вигідне для вашого часу і вирішення проблемної ситуації. Все що вам потрібно для оформлення кредиту в Альфа банку, це:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт з громадянством України;
 • дійсну банківську картку;
 • трохи вільного часу;
 • прочитати умови кредиту;
 • розрахувати відсотки по кредиту;
 • знати термін за який ви зможете виплатити взятий вами борг;
 • ваш номер телефону;
 • стабільний дохід;
 • заповнити онлайн анкету на отримання кредиту.

Такий процес кредитування доступний і комфортний. Доставляння договору до вас відбувається кур'єрською службою. Без початкових внесків і прихованих комісій. Сума кредиту, яку можна взяти в кредит починається від тисячі гривень і закінчується ста тисячами гривень. Термін на який ви берете кредити альфа банк України варіюється від дванадцяти до сорока шести місяців. Всі умови онлайн кредитування можна дізнатися за номером 044-494-01-01, або на їх офіційному сайті, дзвінок відбудеться згідно з тарифами вашого оператора.

Крім онлайн кредитування можна взяти в альфа банк кредит готівкою. На відміну від онлайн кредиту, сума кредиту готівкою може бути набагато більше, ніж в онлайн позиці. Сам кредит готівкою досягає до п'ятисот тисяч гривень. Присутня можливість взяття кредит на термін до сорока восьми місяців. Мінімальна сума кредиту починається від п'яти тисяч гривень. Також мінімальний термін на який можна взяти кредит, це від дванадцяти місяців. При взятті кредиту у вас буде можливість застрахувати кредит від нещасного випадку або втрати роботи. Щоб взяти кредит через альфа банк, вам буде необхідно:

 • мінімальний пакет документів;
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • громадянство України.

Пакет документів, який необхідний для кредитування залежить від суми, яку ви плануєте взяти в борг. Такий кредит досягає до п'ятдесяти тисяч гривень. Він береться без застави та поручителів. Щоб взяти кредит до ста тисяч гривень вам потрібні будуть вище перераховані документи і до них на додачу ще й довідка про доходи за останні шість місяців. Кредит, який починається зі ста тисяч гривень і до п'ятисот тисяч вимагає більше документів, а саме:

 • паспорт громадянина України;
 • довідка платника податків (ідентифікаційний код);
 • трудова книжка, повинна містити 2 останні печаті роботодавця (оригінал);
 • згоди дружини / чоловіка на оформлення кредиту, якщо позичальник не в шлюбі, то написати заяву, що не перебуваєте в шлюбі;
 • документи які підтверджують право на владність нерухомості (квартира, будинок, земля та інше);
 • технічний паспорт на автомобіль (не старше шести років);
 • довідка про ваші доходи за останні шість місяців.

Процес кредитування проходить за п'ятдесят дев'ять хвилин, від початку заповнення анкети на кредит до зарахування суми на банківську картку. Щоб дізнатися кредит альфа банк, інформацію, вам потрібно буде проконсультуватися з менеджерами по телефону або прочитати умови на офіційному сайті. При вашому кредитуванні, ви отримаєте додатково картку Gold, нагадування особистими повідомленнями і сучасний інтернет-банкінг.

Вимоги Альфа-Банку

Якщо брати кредит на велику суму, від ста тисяч гривень до п'ятисот, то вимоги будуть серйозними. Вони вимагатимуть в першу чергу своєчасну виплату кредиту, при не виплаті кредиту, вам буде нараховано штраф певної суми. Далі при невиплаті, справа може піти до суду. Якщо вам важко виплачувати кредит у альфа банку, то є спеціальна функція, яка дозволить зменшити ваш платіж. Також потрібно буде мати хорошу кредитну історію, щоб вам схвалили кредит і ви зарекомендували себе як своєчасний платник, для подальшої співпраці з банком. Всі необхідні вимоги і умови перераховані трохи вище, а також їх можна знайти на офіційному сайті альфа банк України.

Погашення кредиту в банку Альфа-Банк

Щоб зробити у альфа банк погашення кредиту, рекомендується використовувати онлайн-сервіси альфа банку. Також можна робити погашення через банкомати з функцією прийняття готівки. Якщо немає такої можливості, то можна виплатити кредит через мобільний додаток "Альфа-Мобайл". Дату і суму платежу можна дізнатися на їхньому сайті через онлайн-сервіси банку. Крім онлайн сервісу, дізнатися дату і суму платежу можна зателефонувавши до цілодобової підтримки клієнтів. Погашати кредити необхідно своєчасно з необхідною сумою.

Залишити вiдгук про Альфа-Банк
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про Альфа-Банк
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику