Алекс Кредит відгуки та вся інформація про компанію

РЕЙТИНГ
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
+380443373667 телефон
fb.com/alexcredit.ua AlexCredit на Фейсбуку
Умови кредиту:
від 18 до 60 років

1-30 днів

термін

до 3 000 грн

до 10 000 грн

сума 1-ий / макс.

0% на день

1.9% на день

% ставка 1-ий / стандарт

Плюси:

  • Невелика комісія - 1,7%;
  • Мінімальний відсоток (по Україні) для нових клієнтів - 0,01%;
  • Надають знижки на кредити, якщо ваш друг зареєструвався на сервісі на запрошення;
  • Є онлайн-чат, де можна відразу поставити питання на сайті;
  • Відповіді на популярні питання на етапі прив'язки карти.

Мінуси:

  • Високий відсоток за прострочення - 3%;
  • Мінімальний термін позики - 5 днів, в той час як у конкурентів - від 1 дня;
  • Немає кнопки "Зареєструватися". Щоб просто створити свій обліковий запис потрібно обов'язково почати оформляти кредит;
  • "Особистий кабінет" доступний тільки для тих, хто оформив кредит;
  • Можуть звернути увагу на незакриті діючі кредити.

Alexcredit: отримання онлайн кредиту на карту

Аlexcredit Україна - компанія, основним напрямком діяльності якої є видача мікропозик. Це кредити на невеликі суми на короткий термін, які в основному виступають в якості швидкої фінансової допомоги і допомагають швидко і без сторонньої допомоги вирішити ряд побутових і іншого роду проблем. Наприклад, знайти оплатити власне лікування, ремонт, навчання, відрядження. А також знайти кошти, якщо затримують зарплату або не виплачують відпускні.

Аlexcredit зареєстрована в Україні в 2017 році. Головний офіс знаходиться в Дніпропетровську. Є офіційно зареєстрованою юридичною особою, інформацію про який можна знайти на сайті або в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Сервіс гарантує швидку і зручну процедуру реєстрацію, яка займає не більше 15-30 хвилин. При цьому персональна інформація про кожного клієнта знаходиться в повній безпеці.

Мета Алекскредіт - видати клієнту потрібну суму для будь-яких потреб у будь-який час і зробити це максимально швидко, якісно і безпечно. Компанія з повною відповідальністю ставиться до видачі позик і очікує зворотного відповідальності від самих позичальників.

Зі свого боку компанія гарантує своєчасну видачу коштів практично без відмови на фіксованих на момент підписання договору умовах, при цьому з боку клієнта очікує своєчасного виконання договору без прострочень (хоча навіть при виникненні прострочень часто йдуть на поступки).

Умови кредитування для нових і повторних позичальників будуть відрізнятися. Так, нові клієнти можуть отримати до 3000 грн під 0,01%, повторні - до 10000 під максимальний 1,7% (точна ставка може відрізнятися в залежності від рейтингу боржника в системі лояльності).

Алекскредіт акцентує увагу на те тому, що видає гроші онлайн на карту без відмови і на всі потреби, але при цьому рекомендує не брати позику в тому випадку, якщо ви не впевнені в своїх фінансових можливостях і знаєте, що або не повернете борг, або допустите прострочення. В такому випадку краще зменшити суму і збільшити термін на момент подачі заявки.

А саму заявку подати дуже просто. Зробити це можна в кілька кроків, які детально описані нижче.

Алекскредит

Щоб взяти кредит онлайн alexcredit, новий позичальник повинен пройти реєстрацію (повторний може зробити це в пару кліків відразу з особистого кабінету). Аlexcredit реєстрація вимагає заповнення декількох блоків: особиста інформація, адреса і працевлаштування, інформація про карту, ідентифікація і результат.

Анкету важливо заповнювати максимально докладно і надавати тільки достовірну про себе інформацію. Чим точніше і більше буде інформація, тим вище шанс на схвалення заявки.

У розділі «Особиста інформація» вкажіть ПІБ, стать, дату народження, адресу електронної пошти та створіть пароль(alexcredit особистий кабінет буде доступний з цього паролю). У розділі «Паспортні дані» - актуальну інформацію з паспорта. Підтвердіть згоду на передачу та обробку персональних даних і натисніть «Далі».

alexcredit vhod

Для продовження роботи важливо верифікувати мобільний телефон. Для цього вкажіть персональний мобільний номер телефону і введіть 4-значний код, який прийде СМС, на сайті alexcredit.com.ua.

alex credit личный кабинет
Тепер перейдіть в розділ «Звідки і працевлаштування». Слід вказати адресу фактичного місця проживання. Виберете також вид зайнятості і клікайте «Далі».

Тепер переходите до верифікації карти. Використовувати можна картку будь-якого банку України. Вкажіть дані: номер з 16 цифр, термін дії і CVC2 - код, продублюйте номер телефону і і-мейл і переходите до завершальних кроків.

Якщо інформація була вказана правильно, заявка буде оброблена через кілька хвилин. У разі схвалення гроші будуть зараховані практично миттєво.

Надалі заповнювати анкету вже не доведеться, взяти кредит можна з особистого кабінету після авторизації. При цьому можна використовувати alexcredit промокод,щоб користуватися знижками і економити на комісії.

Голосування
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
up