AlexCredit
5-30 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.7%повторный кредит
3 000 Перший кредит,
10 000 повторный кредит.
Рейтинг 4.6/5 Oснован на 6 отзывов пользователей.
Знижка 100% на перший кредит

Алекс Кредит відгуки та вся інформація про компанію

+38 (044) 337 36 67
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 10 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Плюси:

  • Надають знижки на кредити, якщо ваш друг зареєструвався на сервісі на запрошення;
  • Є онлайн-чат, де можна відразу поставити питання на сайті;
  • Відповіді на популярні питання на етапі прив'язки карти.

Мінуси:

  • Немає кнопки "Зареєструватися". Щоб просто створити свій обліковий запис потрібно обов'язково почати оформляти кредит;
  • "Особистий кабінет" доступний тільки для тих, хто оформив кредит;
  • Можуть звернути увагу на незакриті діючі кредити.

Alexcredit: отримання онлайн кредиту на картку

Аlexcredit Україна - компанія, основним напрямком діяльності якої є видача мікропозик. Це кредити на невеликі суми на короткий термін, які в основному виступають в якості швидкої фінансової допомоги і допомагають швидко і без сторонньої допомоги вирішити ряд побутових і іншого роду проблем. Наприклад, знайти оплатити власне лікування, ремонт, навчання, відрядження. А також знайти кошти, якщо затримують зарплату або не виплачують відпускні.

Аlexcredit зареєстрована в Україні в 2017 році. Головний офіс знаходиться в Дніпропетровську. Є офіційно зареєстрованою юридичною особою, інформацію про який можна знайти на сайті або в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Сервіс гарантує швидку і зручну процедуру реєстрацію, яка займає не більше 15-30 хвилин. При цьому персональна інформація про кожного клієнта знаходиться в повній безпеці.

Мета Алекскредіт - видати клієнту потрібну суму для будь-яких потреб у будь-який час і зробити це максимально швидко, якісно і безпечно. Компанія з повною відповідальністю ставиться до видачі позик і очікує зворотного відповідальності від самих позичальників.

Зі свого боку компанія гарантує своєчасну видачу коштів практично без відмови на фіксованих на момент підписання договору умовах, при цьому з боку клієнта очікує своєчасного виконання договору без прострочень (хоча навіть при виникненні прострочень часто йдуть на поступки).

Умови кредитування для нових і повторних позичальників будуть відрізнятися. Так, нові клієнти можуть отримати до 3000 грн під 0,01%, повторні - до 10000 під максимальний 1,7% (точна ставка може відрізнятися в залежності від рейтингу боржника в системі лояльності).

Алекскредіт акцентує увагу на те тому, що видає гроші онлайн на картку без відмови і на всі потреби, але при цьому рекомендує не брати позику в тому випадку, якщо ви не впевнені в своїх фінансових можливостях і знаєте, що або не повернете борг, або допустите прострочення. В такому випадку краще зменшити суму і збільшити термін на момент подачі заявки.

А саму заявку подати дуже просто. Зробити це можна в кілька кроків, які детально описані нижче.

Алекскредіт

Щоб взяти кредит онлайн alexcredit, новий позичальник повинен пройти реєстрацію (повторний може зробити це в пару кліків відразу з особистого кабінету). Аlexcredit реєстрація вимагає заповнення декількох блоків: особиста інформація, адреса і працевлаштування, інформація про картку, ідентифікація і результат.

Анкету важливо заповнювати максимально докладно і надавати тільки достовірну про себе інформацію. Чим точніше і більше буде інформація, тим вище шанс на схвалення заявки.

У розділі «Особиста інформація» вкажіть ПІБ, стать, дату народження, адресу електронної пошти та створіть пароль(alexcredit особистий кабінет буде доступний з цього паролю). У розділі «Паспортні дані» - актуальну інформацію з паспорта. Підтвердіть згоду на передачу та обробку персональних даних і натисніть «Далі».

alexcredit vhod

Для продовження роботи важливо верифікувати мобільний телефон. Для цього вкажіть персональний мобільний номер телефону і введіть 4-значний код, який прийде СМС, на сайті alexcredit.com.ua.

alex credit личный кабинет

Тепер перейдіть в розділ «Звідки і працевлаштування». Слід вказати адресу фактичного місця проживання. Виберете також вид зайнятості і клікайте «Далі».

Тепер переходите до верифікації карти. Використовувати можна картку будь-якого банку України. Вкажіть дані: номер з 16 цифр, термін дії і CVC2 - код, продублюйте номер телефону і і-мейл і переходите до завершальних кроків.

Якщо інформація була вказана правильно, заявка буде оброблена через кілька хвилин. У разі схвалення гроші будуть зараховані практично миттєво.

Надалі заповнювати анкету вже не доведеться, взяти кредит можна з особистого кабінету після авторизації. При цьому можна використовувати alexcredit промокод,щоб користуватися знижками і економити на комісії.

Взяти позику
Оцініть сервіс AlexCredit
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про AlexCredit
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про AlexCredit
user-avatar
user-avatar
одно добавить кредит?
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику