MisterMoney
1 - 30 днів
Процентна ставка 1.7%ставка на перший кредит 1.3%повторный кредит
3 000 Перший кредит,
5 000 повторный кредит.
Рейтинг 5/5 Oснован на 2 отзывов пользователей.
Кредит зі ставкою 1% по промокодом - vesna04

MisterMoney відгуки та вся інформація про компанію

Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
1.7 - 1.3% на день
Сума позики
3 000 - 5 000 грн
Термін
1 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 - 60 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кредит без відсотків Акція від CreditPlus

кредит украина мистер мани

Що таке MisterMoney?

Містер Мані - це сучасна і технологічна мікрофінансових організація, яка займається видачею онлайн-позик фізичним особам. Сервіс належить ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Компанія внесена до відповідних реєстрів НБУ і має всі необхідні ліцензії на надання фінансових послуг населенню.

Це один з найбільш прогресивних і зручних в Україні сервісів по онлайн кредитування. Всі рішення щодо видачі позик приймаються системою в автоматичному режимі. А процедура оформлення заявки спрощена, тому отримати мікрокредит можуть навіть люди, які погано розбираються в комп'ютерах і ніколи до цього не зверталися в МФО.

Умови кредитування в Містер Мані

Тип позики

Для нових клієнтів

Повторні позики

Сума

Від 100 до 5000 гривень

ВІд 100 до 5000 гривень

Процентна ставка

1,7% в день - при оформленні позики до 30 днів (розмір річної відсоткової ставки - 620,5%). За період 31-60 днів процентна ставка становить 3%.

1,7% в день - при повторних зверненнях діє стандартна процентна ставка (розмір річної відсоткової ставки - 620,5%). За період 31-60 днів процентна ставка становить 3%.

Час оформлення

До 10 хвилин

До 5 хвилин

Термін

Від 1 до 60 днів

Вік позичальника

Від 20 до 60 років

Умови отримання кредиту в Містер Мані стандартні. Необхідно надати український паспорт з пропискою за останньою адресою більше 6 місяців і ідентифікаційний код. Також знадобиться карта будь-якого українського банку.

Відсоток схвалення заявок перевищує 85%, тому шанси отримати позику є практично у всіх людей. Поширеними причинами для відмови у видачі кредиту є: наявність прострочень по відкритим позиками в інших фінансових організаціях, невідповідний вік, неправильність заповнення анкети і спроба отримати новий кредит, не погасивши попередній.

Переваги та недоліки кредитування в MisterMoney

У мережі відгуки про Містер Мані в основному позитивні. Пов'язано це з цілою низкою переваги кредитування в цій компанії:

 • Сервіс працює в автоматичному режимі, що виключає помилки, пов'язані з людським фактором.
 • На заповнення анкети йде до 5 хвилин. Рішення системою приймається протягом 2 секунд, після чого потрібно витратити ще 2-3 хвилини для читання кредитного договору. У підсумку вся процедура оформлення позики займає не більше 10 хвилин. При повторних зверненнях до 5 хвилин.
 • Позики видаються без довідки про доходи і дзвінків.
 • Є коротка онлайн-заявка, що дозволяє новим клієнтам за лічені хвилини без реєстрації на сайті дізнатися, чи буде йому схвалений мікрокредит.
 • Можливість отримання кредиту цілодобово. Гроші видаються 24/7 без перерв і вихідних. Можливо це завдяки тому, що сервіс працює в автоматичному режимі.
 • Відсутність додаткових комісій, нав'язаних послуг і прихованих платежів.
 • Відсоток схвалення заявок більше 85%. MisterMoney співпрацює практично з усіма клієнтами, схвалюючи займ навіть особам з поганою кредитною історією і без офіційного доходу.
 • Є послуги пролонгації і реструктуризації боргу. Тому навіть якщо не вдається своєчасно погасити позику, з компанією завжди можна домовитися.

До недоліків оформлення позики в Містер Мані можна віднести досить високі процентні ставки. Якщо кредит оформляється на термін до 30 днів, то процентна ставка становить 1,7% як для нових, так і для постійних клієнтів. За період 31-60 днів діє підвищена процентна ставка, яка становить 3%.

Ще одним недоліком можна назвати відсутність програми лояльності, за якою постійні користувачі можуть отримувати кредит на поліпшених умовах. Однак варто зазначити, що при повторних зверненнях система охочіше схвалює позики на великі суми.

Процедура оформлення позики

Щоб оформити кредит в Містер Мані, знадобиться тільки пристрій з виходом в інтернет, електронна пошта і мобільний телефон для реєстрації та підписання кредитного договору.

Покрокова інструкція з оформлення позики:

 1. Зайдіть на офіційний сайт компанії і знайдіть вгорі на головній сторінці кредитний калькулятор.
 2. Виберете на кредитному калькуляторі суму і термін кредитування. Після цього система покаже, скільки вам доведеться повернути і які відсотки заплатити. Якщо згодні із запропонованими умовами, то натисніть кнопку «Отримати кредит».кредит мистер мани
 3. Пройдіть процедуру реєстрації на сайті. Для цього введіть свій номер мобільного телефону, емейл, придумайте логін і пароль. Також погодьтеся з умовами обробки персональних даних і натисніть кнопку «Реєстрація».отзывы мистер мани
 4. Підтвердіть номер мобільного телефону. Для цього введіть код з СМС-повідомлення і натисніть «Підтвердити». mr money взять займ
 5. Заповніть анкету, вказавши свої ПІБ, дату народження, паспортні дані, ідентифікаційний код та іншу запитувану інформацію.
 6. Верифікуйте свою банківську карту, вказавши її номер, термін дії та CVV-код.
 7. Дочекайтеся рішення. Після подачі заявки рішення приймається протягом 2-3 секунд.
 8. У разі схвалення кредиту уважно прочитайте кредитний договір і підпишіть його шляхом відправки SMS на вказаний номер.
 9. Отримайте гроші. Вони надходять на карту миттєво.

При заповненні анкети рекомендується уважно перевірити правильність внесених даних. Система перевіряє надану клієнтом інформацію, а надання недостовірних відомостей є приводом для відмови у видачі кредиту.

Способи отримання і погашення кредиту

ТОВ «Містер Мані» прагне зробити кредитування більш простим і зручним для клієнтів. Тому кредитоотримувача пропонуються різні способи погашення позики, а також зручний спосіб отримання кредитних коштів.

Отримання мікропозик

Клієнтам пропонує єдиний, але найзручніший спосіб отримання позики - на банківську карту. При такому способі отримання гроші надходять на рахунок клієнта моментально. Для оформлення кредиту підходять будь-які карти: дебетові, зарплатні, кредитні та інші. Головне, щоб карта була оформлена на ім'я позичальника.

Способи погашення позики

Клієнтам пропонується відразу чотири способи погашення позики:

 1. У терміналі самообслуговування. Для цього потрібно вибрати призначення платежу, вибрати потрібну компанію (MisterMoney), ввести номер кредитного договору та внести потрібну суму. Чек при цьому рекомендується зберегти до тих пір, поки ви не переконаєтеся, що кредит повністю погашений. Розмір комісії при такому способі оплати залежить від конкретного терміналу.
 2. В особистому кабінеті на офіційному сайті компанії. Для цього необхідно здійснити вхід в Містер Мані, ввівши свій логін і пароль, зайти в особистий кабінет і вибрати пункт «Оплатити». Після цього потрібно ввести дані своєї банківської картки та слідувати інструкції. Комісія при такому способі оплати не стягується. Альтернатива такому способу - оплата з головної сторінки сайту без авторизації. Для цього потрібно натиснути кнопку «Оплатити» і пройти ту ж процедуру, але з введенням номера кредитного договору.
 3. У касі будь-якого українського банку. Для цього потрібно надати реквізити отримувача, назвати призначення платежу і номер кредитного договору. Потрібно враховувати, що при такому способі оплати гроші надходять на рахунок компанії протягом 3-х днів. Тому кошти потрібно вносити заздалегідь, інакше може утворитися прострочення.
 4. З будь-якого інтернет-банкінгу за реквізитами компанії.

Акції та промокоди

Періодично МФО проводить різні акції, що дозволяють отримати позику на поліпшених умовах, тому клієнтам цього сервісу рекомендується підписатися на розсилку або стежити за новинами. А ось отримати позику в Містер Мані по промокодом на сьогоднішній день, на жаль, не можна.

Взяти позику
Оцініть сервіс MisterMoney
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про MisterMoney
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про MisterMoney
user-avatar
Брал в Мистер Мани займ на 3 тысячи гривен. Проценты приемлемые, условия прозрачные, вежливые менеджеры. Оформили быстро, все доступно объяснили. Я не часто обращаюсь в такие компании, но деньги были нужны срочно и благодарен за то, что быстро выручили с деньгами. Вернул все вовремя, так что с этим займом никаких проблем не возникло. Теперь приятное ощущение, что есть у кого разжиться деньгами, если возникнет необходимость.
user-avatar
Брала здесь какое-то время назад 5 тысяч гривен до зарплаты. Думала, что это долгий процесс, но оказалось, что это не так. В течении 5 минут оформила заявку, а ещё через 10 ее одобрили. Деньги выслали на карточку, можно было сразу идти и пользоваться. Процент совсем небольшой, я бы сказала, что очень лояльный, переплата прям не почувствовалась. Хороший сервис
user-avatar
MisterMoney считают очень адекватным сервисом, потому что я тут вообще без каких-либо проблем оформил кредит на 4000 гривен. Обращался сюда через сайт, таким образом онлайн и был оформлен заем. Процентная ставка достаточно низкая, оформляется всё быстро, пакет документов минимальный. Не перехваливаю MisterMoney, но хочу этот сервис посоветовать людям.
user-avatar
К MisterMoney особых претензий нет, действительно получилось быстро тут кредит оформить на 5000 гривен. Понравилось обслуживание, скорость оформления, нормальный процент, а еще и то, что никуда ехать не нужно, всё делается онлайн, а деньги поступают на любую карточку, поэтому говорить о каких-то трудностях и косяках совершенно не приходится. Спасибо!
user-avatar
Очень довольна услугами компании. Нужны были срочно деньги, очень выручили. Автоматически приняли положительное решение о выдаче, минут через десять уже деньги пришли на карту. Брала несколько раз, возвращала во время всегда, за исключением одного раза. Но я сразу позвонила и предупредила о задержке, вошли в положение, главное не прятаться. Спасибо вам.
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику